Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8]A4 2.7 Biały S-Line Limuzyna


Kevinek

Rekomendowane odpowiedzi

dobre kółko.Powinnienes miec kapcia 265/30/20 zeby nie bylo blednych wskazan w predkosciomierzu.

...............i wtedy tak to wyglada :wink:

DSC_0175.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre kółko.Powinnienes miec kapcia 265/30/20 zeby nie bylo blednych wskazan w predkosciomierzu.

...............i wtedy tak to wyglada :wink:

http://s16.postimg.org/5ho78e2yp/DSC_0175.jpg

No niestety:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U felg i opon jest wazne ET i szerokosc felgi.

U RS4/ RS5 jest ET26 i szerokosz felgi 9 cali. Dla tego jest kolo na zdjencju tak jak jest. Do A4 jest lepiej rotor z A6 8,5 x 20, ET45 + 15mm dystans.

Ladne kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koła 20stki maja ET 45. To sa takie same felgi i parametry ORYGINAL AUDI A8 A6 A4 20 CALI (3476148018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Na przymierzanych kolach opona byla 265 35 czyli za wysoka. Szkoda, że nie mialem czasu na przymiarke wszystkich 4ech. Myslalem tez o takich : ORYGINAŁ AUDI Q5 A5 S5 A6 A7 A8 20 CALI RATY (3472411598) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i tych sprzedam felgi aluminiowe audi A6 8,5jx20 nowe (3458089151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czym się różni bo widze całkiem inny kształt plastra miodu jedna dokladna od drugiej i czy wystarczy mi zakup takiej dokladni do mojego zwyklego zderzaka? Czy te dokładki SLine nie podejda do mojego zderzaka? Jeżeli pasują obie to która lepsza? Świeższa jest ta za 320zł chyba, że w ASO takie rzeczy nie są drogie..

AUDI A4 B8 8K 08-12 S-LINE DOKŁADKA ZDERZAKA TYŁ (3488071861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i

AUDI A4 B8 2008-2011 ROK S-LINE DÓŁ ZDERZAKA TYŁ (3431393144) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa taka dokładka w ASO 260zł kosztuje :)

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

8K0 807 521 C 1RR dyfuzor , tłumiki po jednej stronie kolor szary platinum

8K0 807 521 D 1RR dyfuzor , tłumiki po dwóch stronach kolor szary platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko super wygląda w białym no i sedanik tak trzymać:decayed:Bezawaryjnośći:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ją od trzech tygodni, a tydzień temu kapnąłem się, że nie ma navi:shock3:

no kutfa

tekst września :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ją od trzech tygodni, a tydzień temu kapnąłem się, że nie ma navi:shock3:

no kutfa

tekst września :grin:

Dokładnie, tak jak pisałem została u mnie na dłużej przypadkowo nie planowana, urzekł biały lakier, wygoda, nie najgorszy motor, s-line oraz bezwypadkowosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...