Skocz do zawartości
IGNOROWANY

autem do CRO


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylem w zeszlym roku- fajnie, latwo,przyjemnie i bezpiecznie :), polecam. Ponizej wrzucam linka do chyba najwiekszego forum o Chorwacji w PL i zarazem najwiekszej bazy danych, znajdziesz tam odpowiedz na wszystkie swoje pytania(podroz/trasy,noclegi ceny,miejscowosci,atrakc turyst,etc,etc) pozdr

http://cro.pl/forum/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, ja do CRO autkiem jezdze od paru lat cala rodzinka wiec jak bys mial jakies pytania ponizej numer telefonu do mnie masz to smialo dzwon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigaj smialo bylem 2 lata temu droga ok zjazd nad przepascią do Makarskiej robi wrazenie .zwiedz JEZIORA PLEWICKIE robia wrazenia.Polecam bo Bułgaria mnie nie przekonała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję te wątki poczytać :wink:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?70474-CHORWACJA-wszystko-o-wakacjach&highlight=chorwacja

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?52362-Trasa-do-Chorwacji-Po%B3udniowa-Dalmacja-Makarska&highlight=chorwacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam forum podane przez sławka i wszystiego można się dowiedziec .naprawde rewelka polecam teraz CRO nie ma dla mnie żadnych tajemnic ;-))

badzo znane forum :naughty:

w google wpisz forum o chorwacji i masz :whistling::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam forum podane przez sławka i wszystiego można się dowiedziec .naprawde rewelka polecam teraz CRO nie ma dla mnie żadnych tajemnic ;-))

badzo znane forum :naughty:

w google wpisz forum o chorwacji i masz :whistling::kox:

Niom, gdyby takim nie bylo to nie posiadalo by tak szerokiej bazy informacji. Ogolnie Chorwacja fajny kraj, czlowiek juz z pol swiata zjechal a tam pierwszy raz w zeszlym roku byl i wrazenia mam dosyc pozytywne,chyba fajniejsze niz z Bulgarii. Oczywiscie ten kraj trzeba rozpatrywac z zupelnie innej "plaszczyzny" niz jakies egzotyki, jak karaiby czy pacyfik,etc. Fajne jest to ze mozna autkiem spokojnie pojechac, przy okazji zatrzymac sie w ciekawych miejscach. Sama Chorwacja ma dosyc duzo atrakcji do zaoferowania i powiem szczerze ze sam klimat nad morzem czasami bardziej mi sie podobal niz Lazurowe,czy duza czesci Hiszpani(nie biorac imprezek pod uwage). Przy okazji mozesz urozmaicic sobie wycieczke i zatrzymac sie gdzies nad Balatonem,lub w Austrii, a w drodze powrotnej spedzic dzien w Wenecji. Wiem tez ze coraz wiecej ludzi jezdzi do Czarnogory i Albanii, ponoc sa duzo tansze, ale infrastruktura turystyczna nie jest tak az tak rozwinieta, mozna jeszcze do Grecji. Ale bez wydziwiania polecam Chorwacje(pewno nie pierwszy), ja bylem w Dalmacji na Ciovo kolo Trogiru, ale staralem sie pojezdzic troche po kraju i mysle ze nastepnym razem wybiore okolice Dubrownika lub Korcule, do imprezowania dobra jest Makarska, choc ponoc pln Cro ma tez wiele do zaoferowania(nie bylem), to chyba tyle wspomnien i porownan. Pewno oryginalny nie jestem, cromaniacy i cro forum jest zdecydowanie wieksza kopalnia wiedzy, dlatego ja podalem bo jest chyba najlepsza baza danych o tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...