Treść opublikowana przez KIKO80
-
[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?
Witam. Koledzy wymieniliscie turbinki w swoich brykach.ja dzwonilem do Mielca i powiedzieli mi 1500 nowa rok gwarancji 1100 po reg. 0,5roku gwarancji ceny +vat do AJM-A .jakies inne miejsce ktos ma no i cene.Pozdrawiam.
-
[B5 AJM] Porównanie turbin
Witam. Koledzy czy jest roznica miedzy turbina od a4 110km a a4 115km?Czy od 110 nie bedzie slabsza do 115?Pozdrawiam.
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Z nakretkami nie powinno byc problemu bo turbina byla wyjmowana przez mechaniora jakies 2miesiace temu co do oleju to jakos nic niebrala tylko sie wiesza.kolego a jak z uszczelkami tylko na serwisie moge je nabyc i ile ich jest.Tak wydaje to sie bardzo proste odkrecam sruby i to samo zakrecam.Dzieki.
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Dzieki koledzy mam jeszcze jedno pytanie czy jak bede ta turbine wymienial w ajm to musze ja jakos ustawiac olejem zalewac itp.a i jakie uszczelki potrzebuje .Dzieki pozdrawiam.Chce ja wymontowac i zamontowac sam.
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Podobno do tego zakladu daja turbiny znane lodzkie serwisy typu idcz.Wiec nie wiem czy jest sens ladowac sie w kolejne koszty sprawdzenia.cos w niej poprawili napewno bo teraz moge jechac 140 a nie jak przedtem tylko 120 i nie wchodzi teraz tak czesto w tryb awaryjny. Teraz moge dac to 1400 za nowa tylko nie wiem czy takie istnieja no i to pol roku mnie zaskoczylo gwarancji.
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Kto ocenił że nie nadaje sie do regeneracji i w jaki sposób to stwierdzili? Kolego auto wstawilem do mechanika ten ja wyjol dal do regeneracji a ci powiedzieli ze jest tak wyjechana ze nie ma sensu jej regenerowac bo po regeneracji dlugo nie pochodzi.A kolega slawek gdzie kupowal swoja.
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Aile cie to kosztowalo .Moja ocenili ze sie nie nadaje do regeneracji.wiec chce kupic nowa albo dobra uzywke.Na uzywke dostaje 1miesiac gwarancji wiec dziwne ze na nowa 0.5 roku.Mechanik nie polecal mi po regeneracji.wiec teraz jestem w kropce.
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Kolego, a ten sprzedawca to może firma Auto-Karambol? Tak to ten sprzedawca a czy wiesz cos na jego temat?
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Witam.mam pytanie do kolegow ktorzy wymieniali turbine w swoich a4.Ile daja na nowa gwarancji poniewaz mam do kupienia nowa do ajm za 1400zl cena chyba dobra tylko gwarancji jest 0,5 roku.turbine ma pan z Bialegostoku.Co o tym sprzedawcy z allegro sadzicie.Czekam na wasze podpowiedzi.Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Oznaczenia Turbiny
Witam. Tez podlacze sie pod temat moze mi ktos powie co to za numery turbiny gt 1749v , CS4 026 145 702R v220 454231 egc42141 Podobno jest to turbo od silnika 116 koni a i czy bedzie pasowac do mojego silnika AJM.Pozdrawiam.
-
KOROZAJA trójkątnej osłonki w 2000r!!!
Siema.Mam ten sam problem z trójkacikami ale mi chodzi o wyjecie ich z drzwi w celu polakierowania. Zdjolem ta nakladke plastikowa od srodka ,odkrecilem srube torx i niestety nie moge trojkacika wyjac.Pomocy. Pozdrawiam.
-
[B5 AJM] Poradzcie co z turbina.
Koledzy czyli bez problemu moge na takiej turbince śmigać nawet bez wirusa?Kolega który montowal turbo awx moze podac ewentualne koszty tego zabiegu, dzięki za wiadomości Pozdrawiam
-
[B5 ATJ] ślady wyciekającego oleju - żródło
Siema.Kolego to nie jest turbina tylko zawór recyrkulacji spalin (egr).Morzesz go zdemontowac i wyczyscic zobaczysz co wtedy bedzie.Tak to jest z ajm oraz atj.Wszystko jest na forum tylko trzeba troche poszukac.Pozdrowionka.
-
[B5 AJM] Poradzcie co z turbina.
Mam problem z turbina wiesza sie. Mialem na sprawdzeniu i okazało sie ,że juz swoje przejechała.Mam dylemat czy kupic od ajm czy awx i czy z tą od AWX jest problem z montowaniem.Moze ktos montował i da opis.A może ma ktos na sprzedanie jedną z tych modeli.Pozdro.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc. Śmigam A4 B5 sedanem koloru czarnego z 2000 roku. Pozdrawiam.