Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ATJ] ślady wyciekającego oleju - żródło


jamo81

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupiłem sobie audi a4 1.9 tdi w kombii rok 2000,nie wiem jeszce wiele na temat tego auta ,ale zauważyłem z lewej strony ze mi delikatnie pryska gdzies olejem zdemontowałem osłone silnika no i nieiwem czy to te turbo bo dokładnie nie wiem jak wygląda ale ma taki grzybek u góry i odchodzą od niego rózne przewody ,auto ma przejechane 20000 tyś czy to jest oznaka ze turbo pada czy możę cos innego ,bardzo był bym wdzieczny za pokazanie mi fotki tego silnika i wskazanie tego turba ,postaram sie jak najszybciej zrobić fote tej czesci silnika gdzie tam bryzga delikatnie olejem bardzo wielkie dzieki za jakieś info ,sorry za błedy

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Kolego to nie jest turbina tylko zawór recyrkulacji spalin (egr).Morzesz go zdemontowac i wyczyscic zobaczysz co wtedy bedzie.Tak to jest z ajm oraz atj.Wszystko jest na forum tylko trzeba troche poszukac.Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałes ze to nie turbo dzis bylem zrobiłem ogledziny prawdopodobnie mi z jednej uszczelki psika tam gdzie idzie taka odnoga rurki do islnika metalowa w wykend prawdopodobnie bede sie z tym bawił zanlazłem juz opis jak to wyczyscić dzieki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...