Treść opublikowana przez KIKO80
-
Wymiana filtra paliwa 1.9tdi B5 2001
zalej filtr ON jak odpalisz przytrzymaj troche na obrotach i po problemie.
-
Opel Astra Berone 2.2 opinie
siema.tez mialem taka okazje lepiej sprawdz je dobrze bo mozna sie przejechac.w moim przypadku bylo nadpalone.powodzenia
-
Wędkarstwo
Siema w woj. łódzkim jakies łowisko bez PZW.poleci ktos.pozdro
-
Odwołanie od zdjęcia z fotoradaru
przyda się tym co jadą nad morze. tam jest plaga fotek na chodnikach
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
autostrady w polu się kończą S8 tez lipa po prostu za***iście.
-
Życzenia Świąteczne
Spokojnych Swiat oraz pijanego zająca.
-
[B5 AJM] Wyciek płynu chłodniczego i bulgotanie na ciepłym.
koledzy mam inny problem w ajm bulgotanie slysze jak wyłącze ogrzewanie tak jest git.
-
Wyciek płynu z tyłu silnika
siema postawiles diagnoze
-
[B5 AJM] Problem z chłodzeniem. Zero sił, zero pomysłów....
cisnienie mozesz zmierzyc ale czy uszczelke wykluczyc na 100% to sie nie da.ja mam pod korkiem smietane a co do plynu to przez rok zjechal do min.nie dolewam do oleju nie szlo bo stan jest taki jak byl.po wymianie uszczelki jest zrobione ok 20.000.brak spadku mocy itd.
-
Wędkarstwo
ok .bo wydawala mi sie wysoka.pozdro
-
Gruszka podciśnienia
kolego pisalem z toba mam to podcisnienie 50pl z wysylka jak chcesz pozdro
-
Wędkarstwo
to jest z wpisowym czy normalna skladka PZW.
-
Ułamany tunel od bagnetu
w ASO BURSIAK zaplacilem 18 zeta do ajm tylko dzwonilem na warsztat i jak poszlem to sie zdziwili ze taką czesc mają
-
Wędkarstwo
jak oplacisz napisz ile kasuja pozdro
-
Zabieg witrektomii oka - miał ktoś?
siema moj brachol mial przeszczep siatkowki w katowicach.tez mu sie odkleila z przemeczenia i pracy.teraz jest ok .powodzenia
-
Play abonament
2 tygodnie temu zmienilsmy wiec tez lipa.
-
Akwarium
kup neonki danio pregowane kiryski glonojady bedzie ok.pozdro
-
Stukot zawieszenia....hyba
poduchy ok 1 wymieniona aku ok
-
Stukot zawieszenia....hyba
tylko szarpaki mnie juz ratuja wszystko dokrecone sprawdzone nic nie widac dzieki
-
Stukot zawieszenia....hyba
witam mam problem zero luzu na wachaczach ale jezeli jade i dam mocno w prawo a potem w lewo slychac tak jak by cos sie przesowalo to z lewej na prawa to z prawej na lewa tak sie dzieje jak jade od prawej do lewej strony moze ktos mial taki przypadek.pozdrawiam.
-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
A3 , 90km
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
romet kadet,WSK 125, 126p 89 przerobiony na el ,a4 2000r,i zabytek ktory nabiera mocy syrena R20.
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
czekam na kurs i spadam na zachod.tu juz lepiej nie bedzie
-
Wędkarstwo
z 5 razy bylem na rybach w tamtym roku.na tyle mialem czasu sprzet kurzy sie w garzzu
-
[B7 BRE] Zapach nieprzepalonego oleju
sprawdz ile ma przejechanych km.w serwisie i jakie mialo naprawy robione o ile bedzie odnotowane.przed kupnem na aso.