-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
Jakie roczniki wchodzą w grę w tej kwocie i jakie silniki są najmniej wadliwe i oszczedne??
-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
Golf 3 odpada. Zastanawiam sie nad A-klasa lub Lupo : ) co do a3 to trzeba ponad 10 000 wyłożyć. Co do paliwa to musi byc diesel bo wychodzi taniej paliwo - na firmę. Czekam na dalsze opinie i sugestie. Z góry dzięki.
-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
Nad tymi myślałem . Brałem pod uwagę też Lupo i A klase.
-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
Witam, zastanawiam się nad autem dla kobiety za ok 10 000 w dieslu. Zależy mi na małym spalaniu i sparwdzonym modelu który jest stosunkowo niezawody. ilość drzwi moze być 3 choc lepiej 5. Wszelkie propozycje mile widziane. Pozdrawiam
-
[INNE] RNS-E BLUETOOTH Gdzie połączyć K-diagnose??
Nie da rade tego wyciszyć A ja sciszylem Wlasnie tedy droga...., ale wlasnie najczesciej auta z blutooth maja te kierownice. Problem rozwiazany. lepszy kabelek i poszlo
-
[ALL] Bluetooth RNS-e nie słychać jak mówie
Tylko że nie moge sie połoczyć z modułem bo mam za słaby kabelek
-
[ALL] Bluetooth RNS-e nie słychać jak mówie
Witam. Mam taki problem. Podłaczyłem u siebie bluetooth, na początku wszystko działało potem przestał działać chyba mikrofon. Wszystko działa: mogę dzwonić, widze kto dzwoni, słysze jak ktoś mówi tylko mnie nie słychać jak mówię. Podłączyłem drugi moduł i ten wogole sie nie łaczy z telefonem. Posiadam moduł z literka H. Dodam tylko że nie mam możliwości połączenia sie z telefonem 77 bo mam za słaby kabel lub program vag. Jak to rozwiazać??
-
[INNE] RNS-E BLUETOOTH Gdzie połączyć K-diagnose??
A ile kosztuje taki zestaw ?? Lipa że nie można ściszyć bo jest to na maxa głośne. Co może być przyczyną że moduł nie działa - czy trzeba go kodować lub robić adaptacje. Bo mam drugi moduł który wogole nie lączy sie. W pierwszym natomiat nie dziala teraz mikrofon
-
[INNE] RNS-E BLUETOOTH Gdzie połączyć K-diagnose??
A jakie macie kabelki do tych programów ?? Czy te programy ktore posiadacie moza zassac z neta za free czy trzeba je kupic ??
-
[INNE] RNS-E BLUETOOTH Gdzie połączyć K-diagnose??
[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:43_________________________________________________ A który kabelek by dał radę i jaki program ??
-
[INNE] RNS-E BLUETOOTH Gdzie połączyć K-diagnose??
Podłączyłem pod pin 5 przewod k line i wyskakuje taki komunikat: k line bład Vag ktorego uzywałem to 409,1. Interface diagnostyczny to viaken vag usb
-
[INNE] RNS-E BLUETOOTH Gdzie połączyć K-diagnose??
Tylko tam gdzie zaznaczyles jest juz podłączony już jakiś przewód - od diagnostyki radia. Jak dodatkowo podłącze ten wolny przewod to vag nie chce sie polaczyc z niczym.
-
[INNE] RNS-E BLUETOOTH Gdzie połączyć K-diagnose??
Witam. Nie mogę sie połączyć z modułem telefonu ponieważ nie wiem gdzie podłączyć przewód K-diagnose. tutaj zdjęcie Zdjęcie0550 Mam też taki problem że jak wsiadam do auto w momencie aktywacji BT słychać głośny dźwięk, tak samo jest przy wysiadaniu - czy mozna to jakoś wyciszyć lub wyłączyć bo jest to bardzo głośne?? Moje auto to A6 C5 2004.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam klubowiczów
krysti
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta