Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bluetooth RNS-e nie słychać jak mówie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki problem.

Podłaczyłem u siebie bluetooth, na początku wszystko działało potem przestał działać chyba mikrofon.

Wszystko działa: mogę dzwonić, widze kto dzwoni, słysze jak ktoś mówi tylko mnie nie słychać jak mówię.

Podłączyłem drugi moduł i ten wogole sie nie łaczy z telefonem.

Posiadam moduł z literka H.

Dodam tylko że nie mam możliwości połączenia sie z telefonem 77 bo mam za słaby kabel lub program vag.

Jak to rozwiazać??

Opublikowano

..przedewszystkim sprawdz błędy w blutku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

..przedewszystkim sprawdz błędy w blutku :gwizdanie:

Tylko że nie moge sie połoczyć z modułem bo mam za słaby kabelek :confused4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ja niestety nie pomoge w tej sprawie ale mam pytanie odnosnie tematu bt. Kupilem audi a4 b7 i jest w niej miejsce na tel(nokia jakas tam ale nie ma tel) i mikrofon u gory kolo swiatełka wewnętrzenego. Jest możliwe,że autko posiada moduł Bluetooth i jak mozna to sprawdzic? Jeżeli telefonem wyszukujac urzadzenia to odpowaidam ze sprawdzalem i nic nie wykrywa. Czy można się połączyć wogóle telefonem?

Opublikowano

jak masz zwykły uchwyt to nie masz bluta. Moduł Bluetooth był montowany w podłokietniku.

Opublikowano

jak masz zwykły uchwyt to nie masz bluta. Moduł Bluetooth był montowany w podłokietniku.

dzieki wszystko wiadome
Opublikowano

jak masz zwykły uchwyt to nie masz bluta. Moduł Bluetooth był montowany w podłokietniku.

No u mnie blutek siedzi pod nogami pasazera.Pierwsze slysze zeby byl w podlokietniku. :hi:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 19:56_________________________________________________Mialem tez taki sam klopot z mikrofonem.Okazalo sie ze siadl tyrystorek na sciezce w module. :wallbash:

  • 1 rok później...
Opublikowano

sorki za odgrzewanie ale nie znalazlem nic na forum.

Mam seryjny BT i RNS-e, ktory do niedawna dzialal swietnie. Moglem rozmawiac, nawet podczas jazdy z otwartym oknem.

Niestety od jakiegos czasu osoby, z ktorymi rozmawiam nazekaja ze cicho mowie Sluchac mnie ale tak jak by z oddali), probowalem nawet mowic glosniej i w strone mik w lampce ale to nic nie zmienia, nadal slychac jak bym siedzial w bagazniku :P

macie jakies pomysly??? da sie regulowac czulosc mikrofonu w RNS-e

ew. jak moge sprawdzic czy to wina mik. czy moze cos BT sie sypie??

bede wdzieczny za jakies sugestie bo przyzwyczailem sie do tego bezobslugowego ustroistwa :D

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.