Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

uhu2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez uhu2

  1. Bart-s naprawiasz może takie sterowniki?
  2. Masz rację ten sam błąd O czym to świadczy? Uszkodzony sterownik pewnie
  3. Na obecnej ten co wyżej. Nie można vcds skasować adaptacji jazdy do przodu. Pozostałe się resetują.
  4. Na starej skrzyni był błąd "osiągnięta górna granica sprzęgła "
  5. Co ciekawe na tempomacie jedzie normalnie(zmienia biegi) oczywiście na swój sposób bo to multitronic ( bezstopniowa skrzynia)
  6. Skrzynia włożona z innego auta,zdaniem sprzedającego na stówę sprawna.
  7. Hej pytanie do naszego guru od multi. Pacjent A4 B8 2009r po wymianie skrzyni. Sterownik został ze starej skrzyni. Adaptacja skrzyni kończy się niepowodzeniem. Autko jedzie jakby na jednym biegu tylko.Z błędów jest tylko ten.
  8. Cześć wielka prośba o rozkodowanie VIN WAUZZZ8V2EA153785
  9. Żaden avant nie posiada podgrzewaia w bocznych szybach. To jest anten radiowa.
  10. Siema byku!
  11. A szyber masz?
  12. podłączyłem wszystko, wykorzystałem na przejście przez wtyczke T20 w słupku właśnie wolny pin 9. O dziwo wszystko działa bez kodowania i przyuczania VIN. Chciałem się połączyć VCDS z modułem 36-SEAT MEMORY DRIVER ale nie chce mnie połączyć mimo, że zmostkowałem się z 15pin wtyczki OBD...Any ideas? Tylko vag 409 albo 311 bez problemu laczy sie z pamiecia.
  13. Sprawdz IC ruru i samego icka.
  14. Tak na spokojnie dj na 9 pin. Ja tez 4 pin mialem obsadzony.
  15. uhu2 odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    tak podejdzie manual zamiast automatu.Pamietaj jednak ze musisz wymienic tez sterownik silnika. Zapytaj Czakiego on ten temat u siebie ogarnial.
  16. uhu2 odpowiedział(a) na majkel190 temat w Audi A4 B6/B7
    Jesli siedzi czujnik polozenia walu to zapomnij o odpaleniu.Cewki narazie zostaw.
  17. Polecam wykodowanie funkcji dogrzewacza a wkodowanie grzalki elektrycznej. Jak ori webasto bedzie ciagle sie odpalac bedziesz musial szybko brac sie za jego remont. Lepiej odpalac gdy jest potrzeba.
  18. Ten drugi blad to poduszka kierowcy w fotelu.Sprawdz kostki pod fotelem.
  19. Obstawiam zle zakodowany czujnik skretu.
  20. Zacznijcie od sprawdzenia przewodow w laczniku gumowym drzwi kierowcy. Dalej nalezy sprawdzic i przeczyscic styki wlacznikow szyb rowniez strona kierowcy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.