Treść opublikowana przez uhu2
-
Problem z wyświetlaczem FIS
Mialem to samo. Niestety prawdopodobnie odlutowala sie Ci kostka z tasma na samej plytce wyswietlacza. Jesli go wyciagniesz i zaniesiesz do kumatego elektronika to ogarnie temat. Jest mozliwosc wymiany samego wyswietlacza.Chodza po okolo 150zl. Wypinasz wtyczke glowna wyswietlacza i wpinasz kolejny. sa rozne rodzaje dlatego warto zebys najpierw zobaczyl jaki masz wyswietlacz.
-
szyberdach
Kolego sprobujwymontowac lampke glowna i wykrecic pokretlo od szybra. Musisz dobrac sie do potencjometru wewnatrz i wyczyscic styki. Po tym zabiegu bedziesz mial spokój.
-
Problem z poborem napięcia
Po zamknieciu centralki musisz odczekac okolo 30sek do minuty az wszystkie uklady przejda w stan uspienia. Radio rowniez po zamknieciu auta jest zasilane jeszcze okolo 30sek. Jest mozliwosc ze masz zle zakodowane adaptacje radia i nie przechodzi w uspienie. Jakie masz radio w autku?
-
Mikrostyk klapy bagażnika
Musisz zdjac tapicerke z klapy bagzanika i wtedy dostaniesz sie do srub trzymajacych blende lampek i klamki. Moze nie bedziesz musial kupowac calej blendy i wystarczy ze przeczyscisz mikrowlacznik. Jesli jest mocno zasniedzialy pozostaje zakupic nowa blende(używana).
-
Kilka błędów :( Prosiłbym o pomoc
Prawdopodobnie masz walniete oba czujniki temperatury plynu oraz uszkodzony czujnik sprzegla przy pedale.
-
problem z samopoziomowaniem ksenonow
Jesli swiatla nie poziomuja sie przy odpalaniu i nie masz bledu moze byc walniety modul poziomu. Siedzi za schowkiem pasazera.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Tak masz rację. Niestety na pomoc panów z serwisu liczyć nie mogę. Już i tak mnie unikają jak pytam o teile do moich modów. Węże mam nieoryginalne i tym tropem też iść nie mogę. Szukam w ETKA, ale tam temat webasto tak trochę "po łepkach" potraktowano. Pewne jest tylko to że zaworek jest montowany po stronie kierowcy, gdzieś nad piecykiem. Nie chcę robić druciarstwa montując ten zaworek gdzie popadnie. Z tego co się dowiedziałem od wujka google to jest jakaś blaszka montażowa która pośredniczy pomiędzy zaworkiem a nadwoziem. Byłbym wdzięczny za zdjęcie lub numer ETKA tego uchwytu. W moim przypadku po wielokrotnych pomiarach wyszło mi że się silnik nagrzewa o 1/3 czasu dłużej. Czy u Was, posiadaczy 1,9 TDI tez jest tak, że pompka cyrkulacyjna pracuje non stop nawet gdy webasto jest wyłączone? Według mnie tak być nie powinno, a przez to ze pracuje ciągle powoduje wychłodzenie silnika przy wyłączonym webasto. Co masz na mysli mowiac ze pompka wody dziala przy wylaczonym webasto? Webasto jest calkowicie wylaczone czy zostaje wlaczone ale juz nie buczy(zagrzalo juz plyn)? Tak masz rację. Niestety na pomoc panów z serwisu liczyć nie mogę. Już i tak mnie unikają jak pytam o teile do moich modów. Węże mam nieoryginalne i tym tropem też iść nie mogę. Szukam w ETKA, ale tam temat webasto tak trochę "po łepkach" potraktowano. Pewne jest tylko to że zaworek jest montowany po stronie kierowcy, gdzieś nad piecykiem. Nie chcę robić druciarstwa montując ten zaworek gdzie popadnie. Z tego co się dowiedziałem od wujka google to jest jakaś blaszka montażowa która pośredniczy pomiędzy zaworkiem a nadwoziem. Byłbym wdzięczny za zdjęcie lub numer ETKA tego uchwytu. W moim przypadku po wielokrotnych pomiarach wyszło mi że się silnik nagrzewa o 1/3 czasu dłużej. Czy u Was, posiadaczy 1,9 TDI tez jest tak, że pompka cyrkulacyjna pracuje non stop nawet gdy webasto jest wyłączone? Według mnie tak być nie powinno, a przez to ze pracuje ciągle powoduje wychłodzenie silnika przy wyłączonym webasto. Co masz na mysli mowiac ze pompka wody dziala przy wylaczonym webasto? Webasto jest calkowicie wylaczone czy zostaje wlaczone ale juz nie buczy(zagrzalo juz plyn)? Jezeli wylaczysz piec calkowicie i klimatron juz nie dziala a pompka wody wciaz pracuje to jest cos nie tak.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Tylko szukaj ori pompki nie dowolnej.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Oczywiscie masz na mysli ori webasto.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Marcin bo trawa musi byc sucha to sie mnisj dymi przy paleniu;-)
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
No i super.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Zakup sobie czerpak paliwa przewierc na niego otwor i wprowadz do zbiornika.
-
Nie grzeje lewe lusterko w A4 B6
Kolego zwroc tez uwage na piny w macie lustra. Jesli sa naderwane to moze byc przyczyna braku grzania.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Masz pomysly Karol ale na plus oczywiscie
-
Problem z kontrolka poduszek Zapala sie po 15 minutach jazdy
Kolego blad 01222 oznacza ze masz klopot z poduszka fotela pasazera. Przeczysc styki kostki pod fotelem w podlodze. Zajmij sie tez kostka pod siedziskiem fotela ona czesto traci polaczaczenie i pojawia sie blad. Kostke pod siedziskiem mozesz usunac i polutowac przewody na stale.
-
Wycieraczka tylna włącza się razem z przednimi
Tez obstawiam klopot z manetka.
-
Problem z xenonami
Jesli siedza u Ciebie ori ksenony to masz d1s o temp 4.300K. Jesli zarniki zaczynaja swiecic na fioletowo oznacza to ze trzeba je wymienic bo sa zuzyte.
-
Spotkania na drodze
Cześć :-) To moja niunia;-) Ładne zdjecie Tobie wyszło. Pozdrawiam.
-
Problem z tylną klapą w a4 b6
Winny jest wskazany na filmie bimetal. Wymien go na kawalek blaszki i bedzie ok.
-
Problem Z Modułem Dziennych
Jesli masz wlacznik auto to musisz wszystkie przewody wpinac w kostke od MCE.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Wreszcie Arturo znalazles czas na mala aktualizacje watku :-)
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
Kolego jestes osoba prywatna nie komisem i Ciebie rekojmia nie obowiązuje. Nie musisz znac sie na mechanice. Kupujacy podpisujac umowe zapoznal sie ze stanem pojazdu i nikt go do kupba nie namawial. Spokojnie temat olej a jak sprawa skobczy sie w sadzie to nie masz sie o co martwic.
-
[a4 b6] auto gasnie w drodze i nie chce zapalić
Sprawdz czy dywanik po stronie kierowcy jest suchy.Jesli nie sprawdz moduly ktore masz pod schowkiem przy kierownicy. Masz tam MCE pod nogami modul komfortu i przy okazji przekazniki pompy paliwa.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Zadna fota nie odda prawdziwego efektu;-)
-
[B6 AWX] Work in progress...
No no Artur ale trafiles stoleczki:-)