Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b6] auto gasnie w drodze i nie chce zapalić


ochenekn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z audi. Podczas jazdy auto niespodziewanie gasnie i nie chce juz zapalić. Odpali jedynie przy pomocy placa. Byliśmy z autem u kilku mechaników i żadennie ma ppojęcia co się dzieje. Był podłączany pod komputer i wszystko komputerowo i mechanicznie jest dobrze. Były sprawdzane pompowtryski i filtry. Pomóżcie. Co możebbyć przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpali przy pomocy placa? A co to jest placa? Jak rozrzad cały i dobrze ustawiony paliwo dochodzi do wtryskow jest kompresji to musi zapalić. Nie pali się jakas kontrolka np immobilajzer ? Ps kręci normalnie tylko nie zapala? Czy kręci z oporem czy wogóle nie kręci? A paliwoa nie tankowales? Może coś z paliwem nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pali się żadna kontrolka wszystko niby działa idealnie. Kręci normalnie tylko nie chce zapalic tak jak by paliwa nie było. Paliwo jest cały czas tan kuje na tej samej stacji i nigdy nie było problemów. Sprawdziliśmy paliwo czy jest czyste i nie ma wody i wszystko jest ok. A plak to np spray do tapicerki.

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Nie. Komputerowo i mechanicznie wszystko chodzi idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy dywanik po stronie kierowcy jest suchy.Jesli nie sprawdz moduly ktore masz pod schowkiem przy kierownicy.

Masz tam MCE pod nogami modul komfortu i przy okazji przekazniki pompy paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prubowałes go jak ci zgasnie poprostu odpowietrzyc i zapalic?objawy masz takie jak ja przy b5.tez mi zgasła w trakcie jazdy.zapaliła dopiuero po długim odpowietrzaniu i pompowaniu paliwa.wychodziło na to ze sie w jakis sposób zapowietrza.teraz ciezko mi pali.niestety juz tak od roku mam i nie moge znalezc przyczyny.ale bede wymieniał pompe po chypa ona juz niedomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaźnik pompy, mce jest ok. Zapowietrzony tez nie jest. Robiliśmy testy samochodu na stacji diagnostycznej i ookazało się ze z przewodów paliwowych za szybko cofa się paliwo do zbiornika. Prawdopodobnie gdzieś dostaje się powietrze. Na początek wymienimy filtr paliwa może być wadliwy. Jeśli to nie jest to będziemy szukać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...