Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Modułem Dziennych


klakier764

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Koledzy Już nie wiem co z tym robić wywalić czy zostawić A Mianowicie mówię tu o module świateł dziennych w lampie

Kolega który mi to podłączał Zakładał sobie też ale w Audi A6 S6 i działa mu to rewelacyjnie A u mnie to straszy (objawy) Po pierwszym podłączeniu po włączeniu świateł drogowych żarówki długich zaczęły migać lub świecić Znowu sie zaczoł tym bawić i teraz znowu nie działają mi światła długie i halogeny.Moduł zakupiony na tej aukcji http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl02-can-i4467224521.html

Dodam ze mam włącznik Auto i co za tym idzie czujnik zmierzchu i byc może to nas szkoli Jestem na etapie przemyślenia rezygnacji z tego bo zaczyna mnie już to drażnić A może ma ktoś jakiś zrozumiały schemat jak to dobrze podłączyć A najlepiej Ktoś ze śląska by Mi to NIE za darmo podłączył jak sie należy

Moje Auto To A4 B6 1,9tdi quattro 2003 rok

Może ktoś ma jakis schemat albo fotki co i jak szkoda mi to wywalać ale nie mam już nerwów na to

Edytowane przez klakier764
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym może w pierwszej kolejności sprawdził czy sam moduł działa poprawnie bo może jest uszkodzony, czyli weź dwie żarówki i podłącz moduł na krótko według schematu z aukcji - przekaźnika nie musisz podłączać wystarczy zasilanie. Po drugie to moduł ten niema nic wspólnego z magistralą CAN a sprzedawca też chyba nie do końca wie co to w ogóle jest CAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł działa skąd wiem bo po pierwszym montażu zaczęło robić to w balona kupiłem drugi u tego samego sprzedawcy i to samo A nie miałem czasu by odsyłać Więc szukam pomocy tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

Tu masz opisane jak taki moduł podłączyć, może coś namieszałeś przy podłączaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz wlacznik auto to musisz wszystkie przewody wpinac w kostke od MCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz wlacznik auto to musisz wszystkie przewody wpinac w kostke od MCE.

Tylko Nie wiem gdzie jest MCE pełno tam kabli nie wiem Może jakaś fotka był bym wdzięczny

Już wiem znalazłem w necie co to jest MCE Ale gdybym jeszcze wiedział w którą kostkę bo tam są 3 i skąd będę wiedział który to ten własnie pin

Edytowane przez klakier764
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku który posłałem dwa posty wyżej masz wszytko opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...