Treść opublikowana przez uhu2
-
Uszkodzona lampa czy da się ją naprawić
Tak jak wspomnial poprzednik kolek mozesz wyjac ze starej lampy.Raczej nie kupisz tego nigdzie. Lampki wB6 maja miejsce na przetwornice pod spodem i to maja wszystkie.Natomiast nie wszystkie maja odpowiednia przeslonke przy soczewce.U Coebie na focie widze odpowiednia.Posiada mozliwosc przestawienia na ruch lewostronny oraz formuje swiatlo tak jak w ori ksenonie.Mozna poznac po wystajacym druciku kolo odblysnika.
-
Uszkodzona lampa czy da się ją naprawić
Mozna to wymienic ale musisz wyjac projektor zeby dostac sie wiertlem do ulamanego elementu.Rozwierc to i wyjmij.Widze po przeslonie ze lampka zdatna pod ksenon:-)
-
Jaki to tunel?
Pewnie ze sie da przerobic tunel 1din na 2din.wystarczy podciac odrobine dol tunelu.to samo z tym dolnym plastikiem pod klimatronikiem jesli chcesz zostawic popiolke 1din.Pod popiolke 2din ten plastik jest zbedny.
-
Jak rozebrać osłony słupków bocznych?? Żeby dostać się do pasów bezpieczeństwa.
Zacznij od gornej polowki.w miejscu gdzie laczy sie czesc gorna z dolna pociagnij gorna polowe w strone fotela jak wyskoczy nalwzy pocoagnac w dol zeby wysunela sie z sufitu Jesli chodzi o dolna polowke trzeba pociagnac do gory dosc mocno.
-
wycierające sie elementy wewnątrz samochodu
Wizytownik wlacznik swiatel uchwyt kubka esp wsio pasuje z b7 do b6.Tunel srodkowy tez.
-
POmocy ! co oznacza to żółte ??
Pewnie wysiadl czujnik poziomu swiatel.
-
Nieoryginalne radio- jest możliwość podłaczenia by działał wyswietlacz FIS?
Niestety inne radio niz ori nie pojdzie z fisem. ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Zostaw ori radio doloz wzmaka BOSE i emulator zmieniarki dzieki ktoremu bedziesz mial USB i SD.
-
szarpanie po wymianie sprzegla z dwumasu na jednomas
Regeneracja przywraca dwumasa do pelnej sprawnosci.Nawet jak kupisz sprzeglo nowe to ono tez jest po regeneracji.Jesli masz czas to jak najbardziej warto.
-
Wskaźnik / czujnik temperatury cieczy
Zacznij od czujnika temperatury cieczy chlodzacej. Gaz bedzie sie wlanczal bo instalacja sama mierzy temperature plynu i wlacza gaz.Uszkodzony czujnik temperatury wplynie jedynie na prace wskaznika na desce.
-
Prośba o opinie
A jak dla mnie to nie jest miejsce na taki watek.
-
[ALL TDI PD] Różnice w silniku AVB a AWX/AVF
Zrob program podciagnij moc i bedzie git.Na tych gratach co masz.Gdyby byl to silnik 90 konny byloby gorzej bo po wirusie pekaja przeguby.W 110 sa mocniejsze i nie a z tym problemu.
-
głośny rychot podczas cofania
Albo skrzynia si konczy.Dzwiek jest jednostajny czy pojawia sie co jakis czas?
-
Hid do b6
Co do tempertury 5000K to zakladaja tez takie ori do nowych autek.Swiecenie na niebiesko zaczyma sie od 6000K.Z reszta zgadzam sie w stu procentach.
-
Jaki zarnik ?
Czyli jednak sie nie mylilem.Polecam sie.
-
[B6 AWX] Pomocy , elektronika problem z odpaleniem
Juz wiadomo czemu miales problem z odpaleniem.Wsrod tych przekaznikow jest jeden od pompy paliwa.
-
Jaki zarnik ?
Podnies maske i na lampie od strony kierowcy zaraz pod belka pasa przedniego bedziesz mial opisane czy siedzi d1s czy d2s.Jest to wytyte zaraz obok regulacji wysokosci swiecenia lampy. Moge tylko podejzewac ze bedzie d1s.
-
Hid do b6
Zaklocenia CB beda napewno jesli nawet zwykle radio zakloca.Bledow na FIS-ie nie bedzie jesli nie masz kontroli zarowek. Jesli chcesz miec wieksza pewnosc ze nie bedzie zaklocen szukaj przetwornic cyfrowych.Pamietaj ze im wyższa temperatura zarnika tym bardziej swieca na niebiesko i jednoczesnie slabiej oswietlaja droge.
-
Zapalniczka w bagażniku Audi A4 B6 sedan
W sedanie nie wystepowaly gniazda zapalniczki w bagazniku.Tylko avant takie mial.Zamontuj gdzie bedziesz mial wygodne dojscie do niego.
-
Kolor wnetrza a fotele
Mam taki srodek jak u Ciebie.Gora czarna doly swing.Mysle ze czarne stolki beda pasowaly.Do tego zaloz oslone recznego czarna.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdro dla kolegi w czarnym avancie b5 LRY 35MA.Widiany na drodze do Garwolina 17.Ja cisnolem b6 niebieski avant.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Widzialem furke na zywo nawet testowalem na drodze.Juz wyglada git a bedzie jeszcze lepiej!
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
No to wszystko jasne!!Teraz tylko rezac.Jeszcze raz dzieki Hiride!!
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
Jesli dobrze pamietam to z tej kostki ciagnalem tez minus ale nr pinu nie pamietam.Generalnie do lewego lusterka i prawego ida po dwa przewody-trzeba obsadzic wolne piny w kostkach miedzy slupkami A a drzwiami. Jak ktos to bedzie robil w ten sposob to najpierw niech sobie sprawdzi czy to jest rzeczywiscie pin 17 i ktory pin bedzie masą(wystarczy wpiac zwyklą zarowke).Robilem tą instalacje dosc dawno i moglem cos pomylic Zrobie malego testa jak mowisz zarowka i sprawdze ktore to piny. ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- Pomaranczowa kostka jest przy samej podlodze obok podstopnicy. Napewno trzeba przeprowazic po dwa przewody na lustro. Reszte odpowiedzi musi udzielic Hiride.
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
Dzieki HIride wlasnie o ten patent chodzi wszystkim! Wiec z piny 17 ciagniesz plusik masa na rame i wsio smiga?
-
Bi-xen, postojowki i zarniki
Jak zmieniasz zarniki to najlepiej parami zeby nie roznily sie kolorami.Przy wymianie drugiego zarnika zmien odrazu postojowke zebys nie musial zaraz znow lampy zdejmowac.