Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hid do b6


Kuna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Znajomy zamontował sobie właśnie HID-y do swojej a4 b5. I przyznam ze mimo że zawsze byłem przeciwnikiem tego, doszedłem do wniosku że fajnie to świeci. Powiedzcie mi co z zakłóceniami on mówi że jego zestaw który kupił śmiga jak ta lala i nie zakłóca cb ani radia. Kupił to

ZESTAW HID KSENON H1 H7 H11 +GRATIS LED W5W WWA (2933531360) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

100zł to nie wydatek moim zdaniem - tylko szkoda by było wywalać to do śmieci jak błędy wyskakują i szumi wszystko w samochodzie. Miał ktoś do czynienia z czymś takim? Wiem ze na pewno miał bo nie każdy jeździ na oryginalnym xenonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już z tymi dowodami nie przesadzajmy :wink: jak nie bedzie siało błędów to ok. w co wątpie niestety bo takie rzeczy moga po jakimś czasie sie ujawnić :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

tylko w tej cenie to się cudów nie spodziewaj :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz Philipsy Blue coś tam. Ale jak zobaczyłem różnice u znajomego który zmienił na takie coś to spora różnica. Co do dowodu, hmm 5 minut roboty i nowe żarówki siedzą w samochodzie. Po za tym mam więcej rzeczy za które mogą mi zabrać dowód niestety :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lepszy kumaty gliniarz zabierze Ci dowód. Nie ma spryskiwaczy to napewno się kapnie. Wiem bo mnie złapali 50zł i zatrzymanie dowodu. No i oczywiście przekładka spowrotem na zwykłe, badanie techniczne musisz zrobić żeby mieć potwierdzenie dla gliniarzy że wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :)

Akurat dzisiaj wymieniłem żarniki w moich hid. Szczerze to bym nie zakładał ale były wraz z samochodem to zostały. Efekt jest:P Nie mam żadnych zakłóceń :) Musisz mieć jedynie dobry akumulator.

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

A dobrze byłoby jakbyś wymienił postojówki na led bo żółte nie bardzo pasują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ile ludzi tyle zdań :grin::decayed: tak to u niego wygląda 5000k

hidy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i wyciągnołem przez gliniarzy. Jak chcesz to Ci sprzedam są to jakieś lepsze płaciłem za nie 219zł a sprzedam za 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyskakują jakieś błędy, Cb zakłóca, albo radio :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłócały radio i Cb jednak po owinięciu folią aluminiową przewodów od przetwornicy do żarnika było to mniej odczuwalne i nie przeszkadzało. A co do błędów to sprzedający twierdził że nie powinno być. Ja nie mam w aucie opcji spalonych żarówek więc nie mogę potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklocenia CB beda napewno jesli nawet zwykle radio zakloca.Bledow na FIS-ie nie bedzie jesli nie masz kontroli zarowek.

Jesli chcesz miec wieksza pewnosc ze nie bedzie zaklocen szukaj przetwornic cyfrowych.Pamietaj ze im wyższa temperatura zarnika tym bardziej swieca na niebiesko i jednoczesnie slabiej oswietlaja droge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklocenia CB beda napewno jesli nawet zwykle radio zakloca.Bledow na FIS-ie nie bedzie jesli nie masz kontroli zarowek.

Jesli chcesz miec wieksza pewnosc ze nie bedzie zaklocen szukaj przetwornic cyfrowych.Pamietaj ze im wyższa temperatura zarnika tym bardziej swieca na niebiesko i jednoczesnie slabiej oswietlaja droge.

i tym bardziej rzucają się w oczy jako pseudo xenony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli założysz 6000K , to prędzej czy pózniej poleci dowód , 4300K , tak się nie czepiają. Przetwornice cyfrowe z canbusem. Tylko to już nie 100zł. najtańszy zestaw ok 200zł. a to oczywiście chińszczyzna i nie koniecznie musi wszystko działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300K są oryginalnie montowane w B8 wiec ta barwa jest godna polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak świeci barwa 8000, 6000, 5000 i najlepiej wypada 4300K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300K jest najbardziej naturalną barwą. Reszta jak kto lubi. Ale im więcej K tym wieksze ryzyko spotkania sie z :police::police:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze 2 zestawy ciekawych żarówek

Philips Diamond Vision 5000K - podobno lepsze od BV

Oraz patrząc na niektórych kolegów z forum zauważyłem

GP Thunder

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...