Treść opublikowana przez SVD
-
Jakiej firmy rozrząd do Audi A4 1.9 TDI?
Salon WV. 550zł ori. Żadne allegro albo kupowanie przez kogoś. Przerabiałem temat dawno dawno temu. Kupiłem przez znajomego rozrząd nie dość że g@#no to przepłaciłem. Nie ma co się bawić w zamienniki. Cena raczej nie skoczyła.
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Witam. Jeśli chodzi o chrobotanie które słychać w filmiku na początku tematu to mam takie same. W szczególności gdy przyspieszam i szybko wciskam sprzęgło. Mam swojego AWX od 6 lat i przejechałem nim 100tyś. cały czas towarzyszy mi ten dźwięk. Czytałem na ten temat dużo i każdy mówi coś innego wiec przestałem słuchać "fachowców" z forum. Są różne teorie. Pytałem się wielu mechaników każdy mówił coś innego. Jeden tylko powiedział prawdę "nie wnikaj, jeździ". No i jeżdżę tak prawie 6 lat.
-
[B7 BKE] Poblemy z migającą lampką świec
Wilgoć się dostaję i elektryka świruje. Wciągni kompa i przepatrz wszystkie styki, przekaźniki, wymień obudowę lub ja zabezpiecz przed dostaniem się wody. Sprawdź spływy czy nie są zatkane. Przerabiałem to samo z tym że upaliły mi się przekaźniki na czarno jeszcze trochę bym pojeździł to komputer bym mi się spalił .
-
Plecionka
dzięki mistrzu:) zrobie to jak najszybciej, a co tam mógł źle zrobić ?
-
Plecionka
haha tak też myślałem co tam mógł nabroić ?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spora impreza się szykuję niestety mam wesele :/ Zakończenie sezonu, sporo ma osób przyjechać z wawy i sporo ma być fajnych aut wstęp wolny i bez ograniczeń
-
Plecionka
Witam mam taki problem i szukam szybkiej porady. Przed chwilą zauważyłem że plecionka przy turbinie rozerwała mi się, słychać lekkie fuczenie. Pytanie czy mogę przejechac na tym pare kilometrów, jutro mam wesele i potrzebóję samochodu. A druga sprawa mechanior wymieniał mi wałek rozrządu i mam ubytek oleju od tego czasu, widac ewidentnie że wali mi olejem od strony rozrządu. Wieszać go za jaja ?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
siema all:P ktoś się wybiera 23 sierpnia do białej ?
-
Wydaje się że słabo chłodzi
1kg gazu (r134) kosztuje jakieś 27zł. Maszyny ściągają wasz gaz do butli i z tej samej butli nabiają wam układ. Oczywiśćie jakieś filtry są po drodzę.(jakieś). Jak chłodzi to chłodzi nie warto zaglądać i szukać dziury w całym. Jak może się spręzarka popsuć jak będzie trochę mniej czynika???
-
Czujnik położenia gazu Accelerator Position Sensor 1/2 (G79/G185): Implausible Signal P1639 - 35-10 - - - Intermittent
- Czujnik położenia gazu Accelerator Position Sensor 1/2 (G79/G185): Implausible Signal P1639 - 35-10 - - - Intermittent
Witam u siebie mam coś podobnego deszcz przyszedł i wyskoczył alarm położenia gazu. Prawdopodobnie u mnie jest coś z wilgocią (nie mam częściowo osłony silnika). Na szczęście 100m od domu dzisiaj wieczorem będę rozbierał kompa. Mam na coś szczególnie zwrócić uwagę ? Jakiś miesiąc temu miałem podobną sytuację ale noc w garażu zadziałała jak Spa i wszystko lux do dzisiaj. Mam dzisiaj trochę czasu to będę rozkminiał, jak uda mi się coś znaleść dam znać.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam koledzy mam sprawę trochę z innej beczki mam ktoś namiary na mechanika który zajmuje się naprawą crossów lub quadów. Potrzeba mi człowieka który tym się zajmuje a nie jakiegoś Kazia z stodoł\ły. Mam yamahe 125 dt i trzeba tam parę spraw ogarnąć. Więc jeżeli ktoś coś to będę wdzięczny:D Pozdrawiam- Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Kolega ma rację to nie jest dobry sposób na sprawdzenie świec (ale najszybszy i najłatwiejszy) bo można w te sposób sprawdzić tylko przwodność świec ale czy działa skutecznie to tylko mierikiem. Prąd to prąd ,napięcie to napięcie nie można tego mylić bo to dwa różne zagadnienia.- Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Toś mnie załamał teraz gościu:D mam podobny objaw co autor tematu. Samochodzik po chip-ie żwawy jak diabli dlatego o pompkach nie pomyślałem nawet. A świec nie ruszałem nawet po zakupie auta. Na zimę chyba dobrze by było je wymienić? Nie masz czego się bać, jeszcze nie widziałem żeby ktoś zdiagnozował usterkę nie widząc auta . prawdopodobnie masz świece do wymiany i nie zdziw się jak będą wszystkie padnięte.- [B6 AWX] S-line a4
R16 205/55 myslałem że sie rozsypię, chip tylko od 3000tyś przepływka niedomaga i koniki uciekają. Jak wracałem z powrotem to śrubki zbierałem- [B6 AWX] S-line a4
Kiedy moja dziewczyna pisze że ma wolną chate: https://www.youtube.com/watch?v=dXz44Q-Pjro- Zamarza parownik w A4 B5
Gdy zamarza parownik to mało gazu lub zawór rozprężny/ dławik walnięty. dante0018 przy jakiej tem. uzyskałeś -4,5? na zamkniętym czy otwartym obiegu?- Przy większej szybkości słabo chłodzi klimatyzacja
Wstrzymaj się z tą sprężarką. Jakie masz ciśnienia ssania i tłoczenia na postoju?- [B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Ostatnio jechałem do stolicy to nagrałem tel. 230 da radę ale to juz kat dla silnika. https://www.youtube.com/watch?v=dXz44Q-Pjro- Gaśnie podczas jazdy
Na razie objawy ustały, sprawdziliśmy filtr, przewody oraz paliwo wszystko ok. Błędów nie pokazało na komputerze. Prawdopodobnie dzieję się coś z pompką elektryczną że przerywa od czasu do czasu. Ta wersja najbardziej prawdopodobna. Nie duży koszt naprawy.- Gaśnie podczas jazdy
Za raz podjadę pod komputer się podpiąć do znachora. Ale myślę że żadnych błędów nie pokażę:/ Zwrócę uwagę na te rzeczy. dzisiaj zrobiłem ponad 100km i wszystko w porządku. Dodam że mam bak zatankowany do końca a gasł mi jak miałem 1/4. nie wiem czy ma to znaczenie. A orientujecie się czy pompa elektryczna chodzi cały czas czy jak w 2,5tdi włącza się przy rezerwie?- Gaśnie podczas jazdy
Witam mam taki problem z samochodem, podczas jazdy (nie zależnie od prędkości i od, czy przyspieszam czy puszczam gaz, samochód chodzi dynamicznie i równo.) wyłącza się silnik. Odpal po długim kręceniu. Wydaję się że w pewnym momencie do silnika nie dostaję się paliwo dlatego gaśnie i zapowietrza się. Stan paliwa pod rezerwę. Dopiero jutro będę mógł podłączyć się do kompa i sprawdzić błędy lub zrobić logi. Pytanie spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Gdzie szukać? Zdarzyło mi się to 4 razy w ciągu dnia. Na chwile obecną auto jeździ normalnie bez problemów, zalałem cały bak. Czy to może być coś z pompą paliwa lub Egr, chociaż egr odłączyłem i też mi zgasł? Może filtr paliwa wadliwy. Dodam że paliwo z pewnego źródła. Samochód jakieś miesiąc temu był dokładnie diagnozowany i sprawdzany, wymienione zostały wszystkie filtry,olej a także "dwumas". Ktoś ma jakieś pomysły gdzie szukać?- [B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
+1 zgadzam się z tobą , u mnie to samo , tym bardziej że mam 170 kucy to ładnego masz szatana,ja zamykam licznik na skrzyni HCK oponki 235/40/18 wiem wiem , ty dopiero masz szatana Po programie w niedziele leciałem 230km/h na liczniku. Opony R16 205/55. Na GPS jakieś 221. Obroty 4500, do czerwonej kreski i dalej stop. Z tym że po wirusie o niebo szybciej przyspiesza.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ok dzięki jutro się przejadę, ale pierwsze słyszę żeby tam jakiś lakiernik był i to w miarę dobry bo wiadomo u nas w okolicy chyba dobrych nie ma:/.- [B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Ja swoim AWX 220km/h łapię nawet nad trochę. - Czujnik położenia gazu Accelerator Position Sensor 1/2 (G79/G185): Implausible Signal P1639 - 35-10 - - - Intermittent