Treść opublikowana przez SVD
-
Jakie głośniki w tylną półkę - sedan
Tak jak kolega napisał to nic nie da:) wiszą w powietrzu dlatego nie ma efektu:P Ewentualnie kupił bym za tą kasę jakąś skrzynie ale jak nie jesteś wymagający to bym odpuścił.
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Fajna fura:) i ten kolorek pogratulować
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
I ja:)
- PowerGrip
-
Montaż subwoofera w miejsce seryjnego BOSE
oryginalnie zamontowany sub. jest bezsensu bo wisi w powietrzu Ładnie wygląda zamontowany w boczku i zajmuje mało miejsca
-
[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line
Myślałem nad tempo 6 u siebie bo miałem w poprzednim aucie efekt sceny muzycznej niesamowite wrażenia ale widzę że u ciebie będzie Mega pier**l@#$cie z tyłu :):)
-
[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line
Nice autko kolega wie co to dobre nagłośnienie, ale chyba jeszcze nie zamontowane ??? bo nie widzę słupków na tweetery?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
jaki błąd może coś poradzimy: Duds miło się grało:0 tylko żeby weszło więcej ludzi :/
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
ściągnij z neta chwila roboty
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja dzisiaj zagram z wami zrobię herbatkę i wbijam
-
Morel maximo 5 vs Rainbow EL-C6.2 vs POWERBASS S-6C
Oczywiście ale chodzi tu o czystość dźwięku a nie o buc...buc... Maximo są dużo lepsze niż PB bez porównywania. PB masz rację dadzą lepszy efekt ale dzięki wygłuszeniu drzwi . Lepiej zostawić serie i wygłuszyć niż robić sobie koszty:P bo podejrzewam że seria będzie bardziej efektywniejsza:P zależy w jakim stanie są głośniki. Rado też bez szału :/
-
Morel maximo 5 vs Rainbow EL-C6.2 vs POWERBASS S-6C
Witam, kupiłeś POWERBASS już? Dopiero zobaczyłem ten wątek i postanowiłem napisać bo kolega wprowadził cie trochę w błąd. Nie ma co porównywać POWERBASS z Morel! Firma POWERBASS jest raczej niskich lotów. Co tego nie można powiedzieć o Morel. Chodzi tu o czystość dźwięków. Jeżeli chcesz mieć dobry efekt to poszukał bym Morel Tempo 6(MOREL TEMPO 6 TEMPO6 NIEBYWALA OKAZJA F-VAT PROMO (2986052736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) można kupić za tanie pieniądze. Wygłuszył drzwi dobrą matą ( koszt około 500zł ), piecyk signat Signat Roc 1 Old School Polecam!! Wysylka gratis! (3033451808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bardzo dobre piecyki i tanie:P tweetery wsadził w słupki oczywiście. Jakiś sub Subwoofer Mała Skrzynia basowa HERTZ DS25.3 MDF (3024651399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i efekt masz niesamowity:P oczywiście to jest robione tanim kosztem, na zawody nie jeździsz więc nic lepszego ci nie potrzeba ale słuchanie muzyki staje się o niebo przyjemniejsze. Chyba że nie masz aż tak wygórowanych oczekiwań to kupuj PB i śmigaj:P ale nie oczekuj że to będzie grać lepiej niż seria
-
[B6 AWX] S-line a4
haha.. spoko nie dam się tak łatwo omamić, jak znajdę czas to oczywiście wpadnę
-
[B6 AWX] S-line a4
ostasmarcinek z miłą chęcią, jak znajdę trochę czasu
-
[B6 AWX] Kontrolka świecy żarowej
Miałem podobny przypadek ostatnia, czasami zaświecała się kontrolka od esp i świec. Światła stopu działały. Wyciągnąłem czujnik stopu i niby wszystko w porządku było ale jak go rozkręciłem okazało się że plastik jest naderwany który go załącza. Dlatego raz mi działało a raz nie:P Wymieniłem go na nowy koszt oryginalny 39zł. 10min. roboty pod salonem VW.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mam takie. Jak chcesz to pisz. Nowe? jaka cena? Nowe 4300k. 40zł. 2szt.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mam takie. Jak chcesz to pisz.
-
Muzyka w naszych autkach
do szybkiej jazdy
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Allegro? Chyba że jutro znajdę gdzieś w Siedlcach w sklepie.
-
Hid do b6
witaj Akurat dzisiaj wymieniłem żarniki w moich hid. Szczerze to bym nie zakładał ale były wraz z samochodem to zostały. Efekt jest:P Nie mam żadnych zakłóceń Musisz mieć jedynie dobry akumulator. ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- A dobrze byłoby jakbyś wymienił postojówki na led bo żółte nie bardzo pasują
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzięki jutro podlecę zobaczę. Przetwornicę mają na pewno ale nie wiem czy do hidów będą mieli tam :/ Bardziej mi chodziło o takie sklepy jak na Formińskiego ale tamta pani chyba nie będzie miała :/ Bo kiedyś się pytałem...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Gdzie kupię przetwornicę do hid w Siedlcach? Padła mi :/
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
zagram z wami Jakie hasło "a4klub"? ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- o nie wchodzi :/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witam:) Mam takie pytanie, orientuje się ktoś z was gdzie pomaluję felgi w okolicach Siedlec? Polecacie kogoś kto dobrze to zrobi ??? Pozdrawiam
-
Lakier
Co to za alu na pierwszym zdjęciu ???