-
Polskie menu MMI BASIC PLUS
Witam Przeszukałem fora, chomikuj i nic nie znalazłem. Chodzi o Polskie menu w Audi a4 b8. MMI basic Plus (czarno-czerwony wyświetlacz). Udało mi się nagrać Polskie mapy ale nic nie znalazłem o spolszczeniu.
-
kupno auta z niemiec
Witam Proszę o radę. Mam okazję kupić sobie audi a4 b8 sedan 2010 r 1.8 TFSi 120 km. Bezwypadkowy z udokumentowanym przebiegiem 120 tys. Komis pisze że auto ma wyciek i są do wymiany pierścienie i tloki. Nie sprawny. Nie znam przyczyny awarii. Komis jest w niemczech. Koszt auta 5500 tys euro czyli ok. 24 tys zł + 1tys laweta i ok. 2 tys opłaty (celna itd) czyli gdzieś 27 tys. + koszty naprawy ? Czy opłaca się to brać, naprawiać albo wymieniać silnik ? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam
-
Jakie felgi... ? 17'' czy 18''
na 17 wygląda najładniej
-
głośny rychot podczas cofania
to samo
- głośny rychot podczas cofania
-
głośny rychot podczas cofania
cały czas gdy wł. bieg wsteczny
-
głośny rychot podczas cofania
Witam Potrzebuje pomocy tak jak w tytule. Audi a4 b6 130km, gdy cofam jest dziwny rechot, im więcej gazu tym gorzej. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich
Filsson
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta