Treść opublikowana przez uhu2
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Wczoraj montowalem soczewki z Volvo i moge juz potwierdzic ze sa takie same jak w b8. Roznica jest jedynie w przeslonce.Posiada regulacje lini swiecenia(moze byc ze skosem lub calkowicie rowna linia odciecia). Jakosc oswietlenia drogi jest jednak taka sama jak w b8. Wieczorem zrobie fotki dla porownania :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 13:22_________________________________________________Kolego HiRide podpowiedz jaki opornik zastosowales do diodek zeby bledu nie bylo i zeby nie mrugaly?
-
[ALL] Buczy, huczy przy skręcaniu w lewo
No widzisz u mnie jednak bylo na odwrot
-
[ALL] Poszkodowany, a winna, która uciekła - odmowa wypłaty Allianz
Kolego jakis postep w sprawie?
-
praca kierowcy zawodowego i zarobki
Jakim pojazdem kolego robisz ten tysiac kilometrow na dzien? boxer a moj rekord dobowy to 1800 km No to wszystko jasne bo myslalem ze mowisz o ciezarku.
-
[ALL B7] Płyn do wspomagania - czerwony czy zielony??? POMOCY
Kolego posluchaj rady dominikt1 bo to najlepszy sposob na wymiane plynu i przeplukanie ukladu wlasnymi silami
-
[B6 AVF] Dwumas vs sztywne sprzęgło
Kolego kiedys tez o tym myslalem ale przeszlo mi.Wiecej wibracji szybsza smierc skrzyni przez przenoszenie drgan na nia.Wazne czy masz skrzynke 5 czy 6.Jesli 6 to z moich informacji wynika ze nie zalozysz jednomasa.
-
[ALL] Bluetooth RNS-e nie słychać jak mówie
No u mnie blutek siedzi pod nogami pasazera.Pierwsze slysze zeby byl w podlokietniku. [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 19:56_________________________________________________Mialem tez taki sam klopot z mikrofonem.Okazalo sie ze siadl tyrystorek na sciezce w module.
-
praca kierowcy zawodowego i zarobki
Jakim pojazdem kolego robisz ten tysiac kilometrow na dzien?
-
[INNE] Żarnik czy przetwornica?
A wiec pozostaje czekac az drugi sie wyrowna
-
[ALL B6/B7] Włącznik auto b6 czy b7
Fakt wylecialo mi z glowy ze sa rozne kolory jeszcze :gwizdanie:
-
[INNE] Żarnik czy przetwornica?
Jak juz kolega wczesniej wspomnial sprobuj zamienic zarniki moze masz jeszcze jeden odblysnik bardziej wypalony
-
[B7 BKE] Nadpękniety pasek rozrządu dlaczego?????ale jaja!!!
Kolego wymianiaj caly komplet bo lepiej nie wiedziec ile bedzie kosztowal remont silnika po zerwaniu nowego paska.Moze sie okazac ze przyczyna pekniecia paska nie tkwila w felernym pasku
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Kolego Hiride jesli nie uda mi sie tych swiatelek ogarnac to zwroce sie o pomoc.Diody z b8 ori beda.
-
[B6 AWX] Jakie przetwornice polecacie?
Kolego nie ryzykuj bo juz wielu kupilo cyfrowe slimy itp a potem narzekal ze szumia.Koito sa sprawdzone.Mozna je bez wiekszego klopotu wmontowac zarowno w lampki zwykle jak i biksy
-
[ALL B6/B7] Włącznik auto b6 czy b7
Bez wlepki to lipa.Zalezy czy masz juz u siebie instalke pod auto czy dopiero bedziesz ja rezal.W pierwszym wypadku po podlaczeniu jesli bedzie z b6 to wszystkie swiatla beda dzialac wtedy mozna zalozyc ze masz wlacznik z koncowka B.Jesli zrobi sie choinka to pewnie koncowka C z b7.wtedy trzeba przelozyc jak dobrze pamietam dwa piny w kostce.Wszystkie szczegoly sa w watku w dziale warsztat.
-
[B6 AWX] by mlodyB6
Gratuluje kolorku mam taki sam tylko w avanciku [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 22:07_________________________________________________Uwazaj na pewnych gosci z forum co roznosza chorobe nalogowego rezania
-
Dobranie odpowiedniej plecionki do A4 B6 1.9TDI AWX
Dokladnie jak mowi kolega wczesniej.Jedyne wyjscie to udac sie do tlumikowcow tam sobie z tym poradza.Ja tak zrobilem i dobrali mi plecionke.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Tutaj pare fotek po wymianie najpierw samej prawej lampki a potem juz na dwoch soczewach z b8. [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 21:25_________________________________________________Dlugie swiatla faktycznie gorsze od b6 ale to mi nie przeszkadza.Wole miec pozadne swiatla mijania
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Prawdopodobnie te same soczewy montowano w Volvo i Mercach roznica to inne mocowanie pod zarnik bo jest tylko pod d2s a w b8 mozna zalozyc zarniki od d1s po d4s. Jak tylko przyjda to sie wszystko porowna i bedzie wiadomo [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:07_________________________________________________Jedna lampka juz ogarnieta z druga pojdzie szybciej mam nadzieje [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 13:08_________________________________________________Juz wszystko zrobione efekt jest zarabisty Jedynie dla informacji wszystkim to do soczewek z b8 nie potrzebujemy adapterow. Zarniki d2s d1s tez pasuja.
-
[B7 BRB] Bixenon co jeszcze potrzeba?
Mozesz wsadzic zarniki hid nie koniecznie ori.Twoja wola.Jak dostaniesz lampki to odrazu mozesz sie przekonac czy skretne czy nie. [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 18:05_________________________________________________Zarniki beda raczej tego samego typu.typ zarnika bedzie okreslony na lampie.
-
[ALL B7] Dorezanie multifunkcji do kierownicy 3-ramiennej bez multi
Pewnie sie da bo wkoncu nie ma rzeczy niemozliwych dla klubu.Watpie czy ktos juz cos takiego modzil.
-
[ALL] Poszkodowany, a winna, która uciekła - odmowa wypłaty Allianz
Dokladnie jak kolega wczesniej napisal.Jesli jest protokol policji to masz sprawe wygrana muszisz do niego dotrzec i przedstawic u ubezpieczyciela.Gdyby nie bylo notki sporzadzonej przez policje to juz trudniejsza sprawa a tak odwoluj sie i powoluj na ten wlasnie protokol bo w nim jest juz okreslony sprawca i babka sie nie wywinie.
-
[B6 AWX] ABS I TRAKCJA
Kolego generalnie zaczyna sie od Vag-a.Inaczej nie dojdziesz chyba ze metoda wymieniania kolejnych czesci.
-
[ALL B6] Wizytownik
Tylko nie cisnij za mocno na te zapadki bo latwo pekaja
-
[B6 AWX] Kontrola trakcji, ESP, ASR jak zwał tak zwał - czy to normalne zachowanie?
Witam.Co do kontroli trakcji to przy obecnych warunkach i wlaczonej dwójce to nie dziwi ze sie wlancza. Nawet przy idealnych warunkach 17 felach na dwójce zerwie Ci przyczepnosc. Mam taki sam silnik jak Twoj i tez kreci sie wiatraczek od chlodnicy.W AWX mam dwa przy czym drugi wlancza sie dopiero gdy temp mocno skoczy.Pozdr