Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

uhu2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez uhu2

  1. witam.Niedawno przerabialem ten sam problem.Po poprawieniu szystkich wtyczek pod fotelem jak i na siedzisku fotela problem pozostal.Udalo mi sie jednak dotrzec do sedna problemu.Okazalo sie ze sensor uderzenia bocznego w slupku srodkowym znajduje sie pod taka dziwna gabka dzieki ktorej wilgoc dostala sie do sensora i go uszkodzila.Wymiana sensora pomogla i znow moge cieszyc sie gasnaca kontrolka AIR BAG.
  2. Kolego pierwsze pytanie do Ciebie czy trzesie ci autkiem tylko podczas hamowania czy rowniez w czasie szybszej jazdy i jak czesto jezdzisz?jesli twoje autko ma dlugie przestoje na parkingu to przyczyna szarpania przy hamowaniu bedzie nalot na tarczach ktory pojawia sie przy dlugich przestojach i bardzo dlugo schodzi z tarcz.Wiem co mowie bo sam mam taki klopot z racji wykonywanego przezemnie zawodu.
  3. Witam klubowiczow potrzebuje rady mam mozliwosc kupienia modulu o numerze 4F0953549A modul ten najpewniej pchodzi z A6 czy ten modul podejdzie do A4 B6?
  4. Wlacznik od paska podejdzie ale niestety bedzie przekrecony(ikonki beda przesuniete w prawo) po zamontowaniu.Kolor podswietlenia jest taki sam jak w audi.
  5. Juz udalo mi sie dojsc co sie stalo ze nagle wskazania byly bladne okazalo sie ze przy probie zmiany kodowania FIS ustawilem kod ktory spowodowal ze wyswietlala sie rezerwa mimo ze bylo zatankowane ponad pol zbiornika.Przy okazji nauczylem sie zmieniac zegary tak zeby pokazywaly zasieg i przebieg w milach.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:44_________________________________________________Tak wiec jesli ktos kiedys bedzie mial taki przypadek ze nagle zegarek od paliwa i fis beda zle wskazywac najpierw sprobujcie Vagiem potem rozbierajcie licznik czy plywak.Jak sie przekonalem da sie Vagiem przestawic licznik paliwa. :>
  6. Witam mam pytanie czy mozliwe jest przestawienie licznika od paliwa ,zeby zle wskazywal paliwo?przy probie uruchomienia manetki z fisem przestawil sie fis pokazuje rezerwe mimo ze wskazowka wskazuje 1/4 stanu paliwa.Moj Vag nie jest zarejestrowany wiec mialem jedynie podstawowe funkcje, wiec jakim cudem moglo sie to przestawic mial tak ktos juz?[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 23:55_________________________________________________Moze zna ktos sposob ustawienia tego fisu i zegara zeby wskazywaly prawidlowo.
  7. Kolego jedrus1 musisz sprawdzic przewody w wiazce ktora idzie od slupka do drzwi w tej czarnej gumie tam napewno zlamal ci sie przewod zasilajacy lampki i ti jest przyczyna ich gasniecia przy szeroko otwartych drzwiach.Jest to kabel kolor brazowy u mnie byl grubszy od pozostalych
  8. Witam.Czy po założeniu nowej manetki beda dzialaly wycieraczki bez kodowania vagiem?
  9. Ząbkowice witam wszystkich klubowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.