Treść opublikowana przez uhu2
-
[B6 AVF] Kilka pytan AIR BAG
witam.Niedawno przerabialem ten sam problem.Po poprawieniu szystkich wtyczek pod fotelem jak i na siedzisku fotela problem pozostal.Udalo mi sie jednak dotrzec do sedna problemu.Okazalo sie ze sensor uderzenia bocznego w slupku srodkowym znajduje sie pod taka dziwna gabka dzieki ktorej wilgoc dostala sie do sensora i go uszkodzila.Wymiana sensora pomogla i znow moge cieszyc sie gasnaca kontrolka AIR BAG.
-
[ALL B6] Drgania przy hamowaniu
Kolego pierwsze pytanie do Ciebie czy trzesie ci autkiem tylko podczas hamowania czy rowniez w czasie szybszej jazdy i jak czesto jezdzisz?jesli twoje autko ma dlugie przestoje na parkingu to przyczyna szarpania przy hamowaniu bedzie nalot na tarczach ktory pojawia sie przy dlugich przestojach i bardzo dlugo schodzi z tarcz.Wiem co mowie bo sam mam taki klopot z racji wykonywanego przezemnie zawodu.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam klubowiczow potrzebuje rady mam mozliwosc kupienia modulu o numerze 4F0953549A modul ten najpewniej pchodzi z A6 czy ten modul podejdzie do A4 B6?
-
[ALL B6] Przełacznik świateł
Wlacznik od paska podejdzie ale niestety bedzie przekrecony(ikonki beda przesuniete w prawo) po zamontowaniu.Kolor podswietlenia jest taki sam jak w audi.
-
[ALL B6] Błędne wskazania licznika paliwa
Juz udalo mi sie dojsc co sie stalo ze nagle wskazania byly bladne okazalo sie ze przy probie zmiany kodowania FIS ustawilem kod ktory spowodowal ze wyswietlala sie rezerwa mimo ze bylo zatankowane ponad pol zbiornika.Przy okazji nauczylem sie zmieniac zegary tak zeby pokazywaly zasieg i przebieg w milach.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 17:44_________________________________________________Tak wiec jesli ktos kiedys bedzie mial taki przypadek ze nagle zegarek od paliwa i fis beda zle wskazywac najpierw sprobujcie Vagiem potem rozbierajcie licznik czy plywak.Jak sie przekonalem da sie Vagiem przestawic licznik paliwa. :>
-
[ALL B6] Błędne wskazania licznika paliwa
Witam mam pytanie czy mozliwe jest przestawienie licznika od paliwa ,zeby zle wskazywal paliwo?przy probie uruchomienia manetki z fisem przestawil sie fis pokazuje rezerwe mimo ze wskazowka wskazuje 1/4 stanu paliwa.Moj Vag nie jest zarejestrowany wiec mialem jedynie podstawowe funkcje, wiec jakim cudem moglo sie to przestawic mial tak ktos juz?[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 23:55_________________________________________________Moze zna ktos sposob ustawienia tego fisu i zegara zeby wskazywaly prawidlowo.
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
Kolego jedrus1 musisz sprawdzic przewody w wiazce ktora idzie od slupka do drzwi w tej czarnej gumie tam napewno zlamal ci sie przewod zasilajacy lampki i ti jest przyczyna ich gasniecia przy szeroko otwartych drzwiach.Jest to kabel kolor brazowy u mnie byl grubszy od pozostalych
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Witam.Czy po założeniu nowej manetki beda dzialaly wycieraczki bez kodowania vagiem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ząbkowice witam wszystkich klubowiczów.