Treść opublikowana przez uhu2
-
[ALL] Światła ledwo świecą
Dokladnie jest tak jak koledzy juz opisali.Moze jeszcze sie tak zdazyc ze bedziesz mial jedna przeslonke z tym drucikiem do odwracania a druga zwykla.Ta zwykla musisz wyjac i odwrocic
-
[ALL] Światła ledwo świecą
Za jakosc swiecenia odpowiada przedewszystkim jakosc i stan odblysnika.To ten element w ktorym jest gniazdo do mocowania zarowki.Mowiac potocznie lustro.Najlepiej zainwestowac w kseny i lampki Valeo.Jesli masz takie tylko angielskie to mozesz odwrocic przeslonki i juz beda swiecic po naszej stronie. [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 19:10_________________________________________________Istnieje rowniez mozliwosc regeneracji odblysnika oraz szlif kloszy jesli sa mocno obite od kamieni.[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 19:11_________________________________________________Koszt regeneracji jednego odblysnika 50zl.Zwykle po okolo 3-5lat odblysniki sa juz w tak kiepskim stanie ze nie daja rady skutecznie swiecic.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam Bart-s sorki ze tal dlugo mi to zajelo ale nie mialem wczesniej czasu.Kodowanie zrobione.A wiec AD obsluguje oswietlenie w drzwiach oraz szybki elektryczne tyl.Oswietlenie przestrzeni nog nie poszlo.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Tak zrobie dzieki
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Znalazlem czujniki w etce i maja inne numery [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 14:50_________________________________________________Sorki jednak sie zgadzaja [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 14:54_________________________________________________Czy ten sterownik podejdzie do B6? [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 23:34_________________________________________________Jeszcze ten 4B0 907 357 [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 23:56_________________________________________________Mam jeszcze taki czujnik poziomowania 8E0 907 503 .Niestety takij jak w opisie nie znalazlem
-
[B7 BKE] Fotele S Line?
Witam.Pozsiadam foteliki typu sport regulacja duzo lepsza pompowane ledzwie.Dobre podparcie boczne mozliwosc regulacji siedzenia w wielu plaszczyznach pozwala wygodnie podrozowac.Wysowana czesc pod kolanami i podgrzewanie.Nie zamienilbym ich na nalesniki chocby w skorze. Zapomnialem jeszcze o siatce na oparciu na rozne drobiazgi i schowek pod fotelem.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Nie nie ja dopiero zbieram graty zeby zalozyc samopoziom.Centralke znalazlem ale niestety czujniki sa jedynie od a6 lub z B8.Dlatego pytam czy podejda.Dzieki za linki [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 14:10_________________________________________________Wedlug pierwszego linka pasuja rowniez z a6
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
4F0 616 571 K[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 11:23_________________________________________________ Fotka z aukcji
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
tylko takie wystepuja w B6 a nawet w B7 niezaleznie od zawieszenia Sa tylko dwa czujniki po lewej stronie auta tak przewidziala fabryka Witam czy czujnik z A6(4F0)podejdzie do naszych B6?
-
[ALL B6] Brakuje podszybia, osłony akumulatora
Witam.Proponuje udac sie do ASO ceny nizsze niz uzywek na alledrogo.Pozdr
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam w mojej b6 siedzi AD w opisie na poczatku posta opisany jako obslugujacy szyby elektryczne tyl.W moim przypadku dzialaja jeszcze lampki w drzwiach i przestrzeni nog.Pozdr
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
Wielkie dzieki organizatorom za udana impreze!Wszystko zapiete na ostatni guzik i do tego mily akcent na wejsciu z gadzetami
-
[ALL] AirBag wystrzelił Pomocy
Witam.Jesli strzelila poduszka to rozumiem ze musialo sie tez cos pogiac w okolicach slupkasrodkowego.Musisz sprawdzic ten sensor ktory znajduje sie pod napinaczem pasa w slupku.Prawdopodobnie bedzie uszkodzony i do wymiany. [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 20:41_________________________________________________Ja osobiscie mialem walniety ten czujnik i swiecil sie blad poduszki ale centralka sie od tego nie uwalila no i poduszka nie wystrzelila.
-
[ALL B6/B7] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
Poswietlany jest na czerwono
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A jaki modul tam u Ciebie siedzi?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Pozostaje zmasowac pin 1 w zegarach w kostce od strony obrotomierza lub dokupic czyjnik do zbiorniczka spryskow i podpiac pin 1 z plusem czujnika.Drugi kabelek z czujnika na mase. a co z komunikatem o spryskach?
-
[ALL B6/B7] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
Dla funkcji fotochromu musisz podpiac dwa piny 1 oraz 2.Pierwszy zasilanie drugi masa.(upewnij sie jeszcze w watku o fotochromie bo jade z pamieci) Mase podepnij w lampce w suficie a zasilanie z bezpiecznika w ktorym masz prad po kluczyku.W lampce nie podlanczaj bo jest tam za niskie napiecie i lustro nie bedzie dzialac.No chyba ze masz szyber to wtedy mozesz sie wpiac. [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Jak chcesz to lustro zalozyc na zwykly uchwyt? Uwazaj przy montazu te szyby maja 3mm grubosci i naprawde latwo sobie kosztow narobic.Wiem co mowie przerabialem juz temat wymiany szyby.
-
[B6 AWX] Czy to coś poważnego ?
Ja tez mam to samo mozliwe ze jak autko dlugo stoi to robi sie rdzawy nalot na kole ktory pozniej schodzi przy pracy silnika.Moj mechanik mowil zeby sie tym nie przejmowac. :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Problem z zakresem obrotów 1800-2000
Witam.Mialem podobnie z tym drzeniem.Podlaczylem Vag-a wyskoczyl blad poduszki silnika.Wymienilem ja i jest o niebo lepiej.Nie telepie buda na postoju i duzo mniej drzy. :good:Jesli chodzi o szarpanie przy gaszeniu sprawdz czy zamyka Ci sie klapa gaszaca zapal silnik i niech ktos przy gaszeniu obserwuje zawor kolo EGR czy sie zamyka przy gaszeniu.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Kolego sprawdz czujnik swiatel stopu jesli masz uszkodzony tempomat sie nie zalaczy. [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 09:38_________________________________________________Przepraszam nie stopu a sprzegla :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne - demontaż
Jesli tylko dasz rade z innym mocowaniem to dzialac bedzie.[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 11:11_________________________________________________4D2 857 511B to numer lusterka wewnetrznego z audi A8 2002r [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 11:14_________________________________________________4E1 857 511 to dla audi A8 2005 ale ono napewno nie podejdzie bo juz ma calkiem inne mocowanie.
-
[ALL B5] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne - demontaż
Z samym fotochromem pasuje rowniez na maly uchwyt lusterko z B5 takie jest latwiej dorwac.Mysle ze jeszcze lustro z A6 C5 podejdzie.Wystarczy do nich zasilanie bez modulu do funkcjonowania fotochromu.
-
[ALL B6/B7] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
Tak jaj juz bylo wspomniane pasuja lusterka z b7 i zb8 jak i z a6 jednak caly klopot jest w zalozeniu lustra pod czujnik deszczu do uchwytu ze zwyklego lustra.z kolega Domin79 rozwiazalismy ten klopot tak jak bylo w linku na zdjeciach u czakiego ktory zapomnial dodac ze nie jest to jego pomysl tylko Domin79 wiec walcie do niego z pytaniami. [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 22:06_________________________________________________Najlepiej zastosowac lusterko z S4 B6 ktore docelowo trafilo tez do mojej niuni czyli czarne z malym uchwytem do zwyklej szyby z wbudowanym czujnikiem zmierzchu.
-
ALL B5] Lusterko wsteczne samościemniające fotochrom
Panowie do dzialania fotochromu wystarcza dwa kabelki pin1 i pin2.Pin1 to + a Pin2 to - Mase mozecie zlapac w lampce w posufitce ale plusik polecam pociagnac z wlacznika swiatel lub bezpiecznika w ktorym jest napiecie po stacyjce.W lampce podsufitki idzie za maly prad zeby lusterko smigalo. [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 21:51_________________________________________________ W b6 nie bylo opcji czujnika deszczu dopiero w b7 lusterka boczne sciemniaja sie razem z wewnetrzym lustrem.
-
[ALL B6] Uchwyt Cullmann do 6230 z kablem - FOTO
Witam.6230i bedzie smigac na 100%