Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne


Lukasch44

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Z jakich modeli Audi (A3,A6,A8 ewentualnie Q) pasuje lusterko wewnętrzne fotochromatyczne do A4B6/7? Szukam takiego czarnego i jakoś mało tego konkretnie do b6.W szukajce nie znalazłem. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki.Dzięki za pomoc. :notworthy: Z Czakim już wcześniej rozmawiałem, ma poszukać czarnego. Ale nadal nie wiem czy pasuje też może z innych modeli bo jest ich więcej na allegro a tu nikt o tym nie napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest tylko kwestia mocowania i podlaczenia elektrycznego :wink4: z innych modeli tez pasuja lusterka tylko myk jest w tym , ze sa pod sensor deszczu ktorego w B6 nie bylo :kwasny:

Kolega Hiride podlaczyl do B6 z b8 :decayed: opis jest na forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Z jakich modeli Audi (A3,A6,A8 ewentualnie Q) pasuje lusterko wewnętrzne fotochromatyczne do A4B6/7? Szukam takiego czarnego i jakoś mało tego konkretnie do b6.W szukajce nie znalazłem. :wallbash:

Tak jaj juz bylo wspomniane pasuja lusterka z b7 i zb8 jak i z a6 jednak caly klopot jest w zalozeniu lustra pod czujnik deszczu do uchwytu ze zwyklego lustra.z kolega Domin79 rozwiazalismy ten klopot tak jak bylo w linku na zdjeciach u czakiego ktory zapomnial dodac ze nie jest to jego pomysl tylko Domin79 wiec walcie do niego z pytaniami. :hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 22:06_________________________________________________Najlepiej zastosowac lusterko z S4 B6 ktore docelowo trafilo tez do mojej niuni czyli czarne z malym uchwytem do zwyklej szyby z wbudowanym czujnikiem zmierzchu. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam lustro 4F0 857 511E 4PK czyli pod czujnik deszczu z B7 czarne teraz problem jak schować te kable które będą widoczne od strony szyby i gdzie się z tym podpiąć jak najprościej nie posiadając dodatkowej wiązki ani clh.Chciałbym żeby to wszystko było w miarę tak jak w ori. Poczytałem te egipskie wątki o montażu ale tam wszystko od razu z drl i clh. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla funkcji fotochromu musisz podpiac dwa piny 1 oraz 2.Pierwszy zasilanie drugi masa.(upewnij sie jeszcze w watku o fotochromie bo jade z pamieci)

Mase podepnij w lampce w suficie a zasilanie z bezpiecznika w ktorym masz prad po kluczyku.W lampce nie podlanczaj bo jest tam za niskie napiecie i lustro nie bedzie dzialac.No chyba ze masz szyber to wtedy mozesz sie wpiac. :hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Jak chcesz to lustro zalozyc na zwykly uchwyt? :mysli:

Uwazaj przy montazu te szyby maja 3mm grubosci i naprawde latwo sobie kosztow narobic.Wiem co mowie przerabialem juz temat wymiany szyby. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam lustro 4F0 857 511E 4PK czyli pod czujnik deszczu z B7 czarne teraz problem jak schować te kable które będą widoczne od strony szyby i gdzie się z tym podpiąć jak najprościej nie posiadając dodatkowej wiązki ani clh.Chciałbym żeby to wszystko było w miarę tak jak w ori. Poczytałem te egipskie wątki o montażu ale tam wszystko od razu z drl i clh. :kwasny:

Nie musisz podłączać CLH i DRL jak nie chesz. Nry kostek są w tych wątkach. :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla funkcji fotochromu musisz podpiac dwa piny 1 oraz 2.Pierwszy zasilanie drugi masa.(upewnij sie jeszcze w watku o fotochromie bo jade z pamieci)

Mase podepnij w lampce w suficie a zasilanie z bezpiecznika w ktorym masz prad po kluczyku.W lampce nie podlanczaj bo jest tam za niskie napiecie i lustro nie bedzie dzialac.No chyba ze masz szyber to wtedy mozesz sie wpiac. :hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Jak chcesz to lustro zalozyc na zwykly uchwyt? :mysli:

Uwazaj przy montazu te szyby maja 3mm grubosci i naprawde latwo sobie kosztow narobic.Wiem co mowie przerabialem juz temat wymiany szyby. :disgust:

i tu sie kolego mylisz....ja mam lusterko z samym fotochromem w b6 i podpiołem plus i mase to lampki i śmiga bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla funkcji fotochromu musisz podpiac dwa piny 1 oraz 2.Pierwszy zasilanie drugi masa.(upewnij sie jeszcze w watku o fotochromie bo jade z pamieci)

Mase podepnij w lampce w suficie a zasilanie z bezpiecznika w ktorym masz prad po kluczyku.W lampce nie podlanczaj bo jest tam za niskie napiecie i lustro nie bedzie dzialac.No chyba ze masz szyber to wtedy mozesz sie wpiac. :hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Jak chcesz to lustro zalozyc na zwykly uchwyt? :mysli:

Uwazaj przy montazu te szyby maja 3mm grubosci i naprawde latwo sobie kosztow narobic.Wiem co mowie przerabialem juz temat wymiany szyby. :disgust:

i tu sie kolego mylisz....ja mam lusterko z samym fotochromem w b6 i podpiołem plus i mase to lampki i śmiga bez problemu

...nie myli sie nie myli w lampce jest za mały prąd no chyba że masz podłączone pod ten stały który jest w lusterku

(mowa oczywiście o lusterku z B7) niewiem jak lusterko np. z B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można gdzieś dopaść gotową wiązkę do tego lusterka? Wtedy było by to wszystko o wiele prostsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można gdzieś dopaść gotową wiązkę do tego lusterka? Wtedy było by to wszystko o wiele prostsze :decayed:

Można ale koszta masakralnie wysokie... Co prawda to do B7 ale do B6 pewnie porównywalna cena... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185533.0

Gdyby koszt było 1/8 mniejszy to bym się skusił :naughty: a tak to zamów wszystkie kostki, PINy i będzie GIT. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam na stanie takie kosti (co prawda od esp)bo od tego pasuje a kabelki też sie znajdą :good:

Akjam nic nie kupuj z kabelkologii wsio sie u mnie doreza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mam na stanie takie kosti (co prawda od esp)bo od tego pasuje a kabelki też sie znajdą :good:

Akjam nic nie kupuj z kabelkologii wsio sie u mnie doreza :cool1:

:good::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla funkcji fotochromu musisz podpiac dwa piny 1 oraz 2.Pierwszy zasilanie drugi masa.(upewnij sie jeszcze w watku o fotochromie bo jade z pamieci)

Mase podepnij w lampce w suficie a zasilanie z bezpiecznika w ktorym masz prad po kluczyku.W lampce nie podlanczaj bo jest tam za niskie napiecie i lustro nie bedzie dzialac.No chyba ze masz szyber to wtedy mozesz sie wpiac. :hi:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Jak chcesz to lustro zalozyc na zwykly uchwyt? :mysli:

Uwazaj przy montazu te szyby maja 3mm grubosci i naprawde latwo sobie kosztow narobic.Wiem co mowie przerabialem juz temat wymiany szyby. :disgust:

i tu sie kolego mylisz....ja mam lusterko z samym fotochromem w b6 i podpiołem plus i mase to lampki i śmiga bez problemu

...nie myli sie nie myli w lampce jest za mały prąd no chyba że masz podłączone pod ten stały który jest w lusterku

(mowa oczywiście o lusterku z B7) niewiem jak lusterko np. z B5

ja niemam lusterka z b7..to jest z b6 wyjete,,,sam fotochrom..nic wiecej..podlaczylem sie plusem i masa pod kostke ktora jest w obudowie lampki podswietlenia i smiga bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam-chciałbym się dowiedzieć czy wlusterku zfotochromem oprócz podświetlenia na zielono z lewej strony ,podświetla się też przycisk-włącznik fotchromu. :)

tak jeśli lusterko jest włączone przycisk świeci na czerwono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...