Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Uchwyt Cullmann do 6230 z kablem - FOTO


MaRioSJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie zestawu (chyba) głośnomówiącego Cullmann do Noki 6230. Przeszukałem chyba całe forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Do rzeczy, mam uchwyt do tel. Nokia 6230 (foto niżej), jednak chyba inny niż wszyscy, bo posiada kabel oraz nie ma przycisków. Mam w planach kupno 6230i, ale czy to będzie chodzić? Dodam, że nie mam multifunkcji, RNS-E i BT chyba też nie.

- Jak będę odbierał rozmowy?

- Czy książka będzie wyświetlała się na FIS'ie?

- Po co ten kabel? Chyba nie będę musiał trzymać tego przy uchu? :decayed:

- Czy taki zestaw ma gdzieś mikrofon, żebym był słyszalny?

- Nie ma problemu, żeby 6230i śmigało?

Wszelki wskazówki mile widziane, dzięki

fea4a78bd24cdac7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mam ten sam uchwyt w aucie i cholernie mnie irytuje:(

Powinien działać pod 6320i bo jak zdejmiesz całą ta czarna obudowe to z tyłu przeczytasz ze jest do nokii 6320 i 6320i.

co do działania nie wypowiem sie latam na innym sprzecie (n95) :gwizdanie:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz kierownicy multi to możesz tylko odebrać przyciskiem na telefonie, a jeśli chodzi o książke to też przeszukałem całe forum na ten temat i nigdzie nie ma napisane wiem tylko tyle że w zestawach audi jest coś takiego jak wewnętrzna książka telefoniczna w którą da się wpisać chyba 25 numerów ale to nie we wszystkich zestawach i chyba tylko jak się ma multi.

Z kablem też kombinowałem żeby całą tą przystawkę gdzieś schować np. do podłokietnika ale tu jest taki minus żę jak oddalisz tą główną przystawkę od podstawy która jest na stałe przykręcona do kokpitu to tel. traci zasięg.

P.S Mikrofon jest ukryty przy lampce w podsufitce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.6230i bedzie smigac na 100% :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, wczoraj kupiłem 6230i i wszystko chodzi jak należy :good:

Jest dokładnie tak jak pisał kolega Jaross369. Kładziemy telefon w przystawce i na telefonie pokazuje się ikonka samochodu. Gdy ktoś dzwoni, na FIS'ie i radiu pojawia się komunikat "PHONE". Ze względu na to że nie mam Multi, odbieranie następuje poprzez wciśnięcie "zielonej słuchawki". Głos jest czysty zarówno w samochodzie jak i w słuchawce rozmówcy. W ustawieniach radia można zmienić czy głos z telefonu ma "iść" przez obydwa przednie głośniki czy tylko jeden. Polecam wszystkim takie rozwiązanie.

P.S Szkoda tylko, że nie wyświetla na FIS'ie nr telefonów :thumbdown: Może ma ktoś na to sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...