Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

uhu2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez uhu2

  1. Oszronione przewody oznaczaja ze pompa pompuje czynnik.Gdybys mial gdzies nieszczelna instalacje to uciekajacy gaz zmrozilby przewody ale tylko na chwile az ucieklby caly. ---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- wychodzi ze klima jest oki tylko nawiew nawala.
  2. Mialem ten sam problem przy czym ja nie mialem sprzegla na kole pasowym klimy tylko wewnatrz sprezarki.Silnik AWX.Nie mialem zadnych bledow poprostu klima sie nie zalanczala.
  3. Na 100 masz wypalony odblysnik.Przerobilem juz kilka lamp H7 i bardzo czesto sa wypalone.sprawdz czy zarowki sa jednakowe zeby wyczyscic odblyski musisz je wymontowac z lamp.
  4. Naprawde wymyslil dobry patent!
  5. Jak juz przesuniesz ten rozowy element po obu bokach masz zatrzaski i musisz je wcisnac zeby odpiac kostke
  6. uhu2 odpowiedział(a) na marcuso86 temat w Audi A4 B6
    Sa dwa rodzaje dokladek sa czarne i szare.Niestety ktos tak wymyslil ze w jasnych lakierach bywaja czarne a w ciemnych szare.
  7. Wszystko sie zgadza ale wystarczy przepiac dwa piny o ile dobrze pamietam i juz wlacznik z b7 smiga w b6 jak nalezy.
  8. Wszystko oki ale tej blaszki w osadzeniu zarnika sie nie odgina.Wklada sie zarnik tak aby ta blaszka weszla w odpowiednia szczeline w zarniku i przekreca sie lekko w prawo.W ten sposob mamy zamocowany zarnik czy to d1s czy d2s.Jesli sie nie myle to kolnierz d1s i d2s ma te same wyciecia wiec nie trzeba tej blaszki odginac.Po przekreceniu zarnika gorna blaszka zachodzi nad kolnierz zarnika.
  9. Wychodzi ze pozostaje Ci jedynie przerobka na taki zestaw jak ma Twoj kolega jesli BOSE nie daje rady [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:34_________________________________________________Instalke tez przerobiles pod Bose?czy zostala ta ze zwyklego wzmaka?przod tez masz podlaczony przez wzmaka Bose?
  10. Przy zakupie klimatrona z b7 trzeba tez pamietac o nie dzialajacym grzaniu tylnej szybki.Nie ma sensu kupowac jesli mozna dopasowac ten co sie juz ma w rekach.
  11. Nie ma porownania Soczewy z b8 wymiataja
  12. Postaram sie cos opisac i poprzec fotami jak bede rezal lampki Adamoo.Narazie czekam az ogarnie temat diod z a6. Oczywiscie najbardziej potrzebny mi jest czas bo dzis juz startuje niestety w trase
  13. W soczewie z b8 sa inne rostawy srub.Zaden z ori otworow b6 nie pasuje do soczewki z b8
  14. uhu2 odpowiedział(a) na hanys0 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokladnie mam takie zdanie jak przedmowca.U mnie odglos paska nie zanika tylko rytmicznie skwierczy.U Ciebie musi byc cos z napinaczem.
  15. Jesli masz taki sam wieloklin jak w a4 b6 to podejdzie.Mysle ze w twoim roczniku jest juz maly wieloklin.
  16. uhu2 odpowiedział(a) na woxtek temat w 1.9TDI
    Na ktorej poduszce masz kostke do czujnika ? to ta wskazuje blad na vagu
  17. Witam Moje autko z fabryki wyszlo na tych felach i maja et45. Zalozylem do nich dystanse 20mm zeby lepiej wygladaly Jesli masz opcje kupic z et42 to bierz mozliwe ze wtedy nie bedziesz potrzebowal dystansow.
  18. To tez nie jest regula bo u mnie lozysko buczalo a jednak nic sie wiecej nie uszkodzilo
  19. Oki sprawie sobie taki kabelek i zobacze czy bedzie to smigac.Dzieki
  20. Ciekawy pomysl z ta przejsciowka.W moim tv mam wejscie jak w kompie to monitorowe. Ciekaw jestwm czy jesli kupie kabel z dwoma wejsciami analogowymi i pojedynczy kabel z jackiem to bedzie to dzialac
  21. Moze cos sie poluzowalo przy wymianie urwala sie jakas sruba lub skonczyla tuleja lacznik.Musisz stanac autkien na kanale i dokladnie sprawdzic wtedy napewno cos sie wyjasni.
  22. Najlepiej sprawdzic zawieszenie bo gdybanie nic tutaj nie pomoze.Potrzebne sa ogledziny stanu zawieszenie.
  23. Przy odpalaniu najlepiej podladowac rozladowany aku i podczas odpalania odlaczyc kable.Nalezy tak robic dlatego ze po odpaleniu rozladowanego autka jego alternator podaje max napiecie co moze spowodowac uszkodzenie naszej elektroniki. Zawsze najpierw podlanczamy kable do naladowanego aku potem do rozladowanego.Odpinamy w odwrotnej kolejnosci. Jesli zrobimy odwrotnie moze wystapic nam iskra na naladowanym aku i jesli beda w otoczeniu opary kwasu moze nam sie zapalic.
  24. Najlepiej zrob fote swoich mocowan i my juz odpowiemy na pytanie czy sa kompletne
  25. Jesli masz soczewy ori z b8 to juz nic wiecej nie potrzebujesz one maja uniwersalne mocowania od d1s az po d4s.Wkladasz zarnik w odpowiednie miejsce i przekrecasz w prawo i powinien ci sie zablokowac.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.