Treść opublikowana przez uhu2
-
Klimatyzacja nie działa
Oszronione przewody oznaczaja ze pompa pompuje czynnik.Gdybys mial gdzies nieszczelna instalacje to uciekajacy gaz zmrozilby przewody ale tylko na chwile az ucieklby caly. ---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- wychodzi ze klima jest oki tylko nawiew nawala.
-
Nie działająca klima. Najprawdopodobniej sprzegło pomocy
Mialem ten sam problem przy czym ja nie mialem sprzegla na kole pasowym klimy tylko wewnatrz sprezarki.Silnik AWX.Nie mialem zadnych bledow poprostu klima sie nie zalanczala.
-
Mętne światło reflektora
Na 100 masz wypalony odblysnik.Przerobilem juz kilka lamp H7 i bardzo czesto sa wypalone.sprawdz czy zarowki sa jednakowe zeby wyczyscic odblyski musisz je wymontowac z lamp.
-
Przyciemniane szyby ala LADA
Naprawde wymyslil dobry patent!
-
Kostka w słupku
Jak juz przesuniesz ten rozowy element po obu bokach masz zatrzaski i musisz je wcisnac zeby odpiac kostke
-
Dokładki w B6
Sa dwa rodzaje dokladek sa czarne i szare.Niestety ktos tak wymyslil ze w jasnych lakierach bywaja czarne a w ciemnych szare.
-
Regeneracja włącznika świateł
Wszystko sie zgadza ale wystarczy przepiac dwa piny o ile dobrze pamietam i juz wlacznik z b7 smiga w b6 jak nalezy.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Wszystko oki ale tej blaszki w osadzeniu zarnika sie nie odgina.Wklada sie zarnik tak aby ta blaszka weszla w odpowiednia szczeline w zarniku i przekreca sie lekko w prawo.W ten sposob mamy zamocowany zarnik czy to d1s czy d2s.Jesli sie nie myle to kolnierz d1s i d2s ma te same wyciecia wiec nie trzeba tej blaszki odginac.Po przekreceniu zarnika gorna blaszka zachodzi nad kolnierz zarnika.
-
[ALL] System nagłośnienia w A6 a w A4 BOSE
Wychodzi ze pozostaje Ci jedynie przerobka na taki zestaw jak ma Twoj kolega jesli BOSE nie daje rady [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:34_________________________________________________Instalke tez przerobiles pod Bose?czy zostala ta ze zwyklego wzmaka?przod tez masz podlaczony przez wzmaka Bose?
-
[B6 AVF] Zmiana 1DIN na 2DIN
Przy zakupie klimatrona z b7 trzeba tez pamietac o nie dzialajacym grzaniu tylnej szybki.Nie ma sensu kupowac jesli mozna dopasowac ten co sie juz ma w rekach.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Nie ma porownania Soczewy z b8 wymiataja
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Postaram sie cos opisac i poprzec fotami jak bede rezal lampki Adamoo.Narazie czekam az ogarnie temat diod z a6. Oczywiscie najbardziej potrzebny mi jest czas bo dzis juz startuje niestety w trase
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
W soczewie z b8 sa inne rostawy srub.Zaden z ori otworow b6 nie pasuje do soczewki z b8
-
[B6 AVJ] Dziwne odgłosy
Dokladnie mam takie zdanie jak przedmowca.U mnie odglos paska nie zanika tylko rytmicznie skwierczy.U Ciebie musi byc cos z napinaczem.
-
[ALL] Kierownica S-line od a6 do a4
Jesli masz taki sam wieloklin jak w a4 b6 to podejdzie.Mysle ze w twoim roczniku jest juz maly wieloklin.
-
[B6 AWX] Poduszka silnika
Na ktorej poduszce masz kostke do czujnika ? to ta wskazuje blad na vagu
-
[ALL B6/B7] pytanie odnośnie 17" s-line
Witam Moje autko z fabryki wyszlo na tych felach i maja et45. Zalozylem do nich dystanse 20mm zeby lepiej wygladaly Jesli masz opcje kupic z et42 to bierz mozliwe ze wtedy nie bedziesz potrzebowal dystansow.
-
[ALL] Buczy, huczy przy skręcaniu w lewo
To tez nie jest regula bo u mnie lozysko buczalo a jednak nic sie wiecej nie uszkodzilo
-
podłączenie laptopa do tv LCD
Oki sprawie sobie taki kabelek i zobacze czy bedzie to smigac.Dzieki
-
podłączenie laptopa do tv LCD
Ciekawy pomysl z ta przejsciowka.W moim tv mam wejscie jak w kompie to monitorowe. Ciekaw jestwm czy jesli kupie kabel z dwoma wejsciami analogowymi i pojedynczy kabel z jackiem to bedzie to dzialac
-
[ALL B6] Rzucanie tyłu.
Moze cos sie poluzowalo przy wymianie urwala sie jakas sruba lub skonczyla tuleja lacznik.Musisz stanac autkien na kanale i dokladnie sprawdzic wtedy napewno cos sie wyjasni.
-
[ALL B6] Rzucanie tyłu.
Najlepiej sprawdzic zawieszenie bo gdybanie nic tutaj nie pomoze.Potrzebne sa ogledziny stanu zawieszenie.
-
[ALL B6] Odpalanie po kablach
Przy odpalaniu najlepiej podladowac rozladowany aku i podczas odpalania odlaczyc kable.Nalezy tak robic dlatego ze po odpaleniu rozladowanego autka jego alternator podaje max napiecie co moze spowodowac uszkodzenie naszej elektroniki. Zawsze najpierw podlanczamy kable do naladowanego aku potem do rozladowanego.Odpinamy w odwrotnej kolejnosci. Jesli zrobimy odwrotnie moze wystapic nam iskra na naladowanym aku i jesli beda w otoczeniu opary kwasu moze nam sie zapalic.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Najlepiej zrob fote swoich mocowan i my juz odpowiemy na pytanie czy sa kompletne
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Jesli masz soczewy ori z b8 to juz nic wiecej nie potrzebujesz one maja uniwersalne mocowania od d1s az po d4s.Wkladasz zarnik w odpowiednie miejsce i przekrecasz w prawo i powinien ci sie zablokowac.