-
Mętne światło reflektora
Czyli wypada wyczyścić lampę od środka?
-
Mętne światło reflektora
Widać , tak jakby ten plastik w lampie zmatowiał od wewnątrz albo i od zewnątrz
-
Mętne światło reflektora
TO nie są reflektory ksenonowe.
-
Mętne światło reflektora
tak jest
-
Mętne światło reflektora
to są normalne reflektory tak zdjęcia powychodziły , że można stwierdzić iż to ksenony
-
Mętne światło reflektora
Witam! Mam następujący problem po zakupie audicy ujawniłem następująca rzecz. Światło w lewym reflektorze różni się od tego w prawym , a mianowicie wydaje się być jakieś mętne , przymglone co niezmiernie mnie denerwuje. Czy można to jakoś wyczyścić , co z tym mogę zrobić ? Proszę o porady Poniżej zdjęcia poglądowe dla porównania obu reflektorów: http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=dscn2463a.jpg&res=landing http://desmond.imageshack.us/Himg502/scaled.php?server=502&filename=dscn2464n.jpg&res=landing http://desmond.imageshack.us/Himg84/scaled.php?server=84&filename=dscn2465l.jpg&res=landing http://desmond.imageshack.us/Himg262/scaled.php?server=262&filename=dscn2462m.jpg&res=landing
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wedle niemieckiego prawa aby wjechać do centrum miasta trzeba mieć tzw Zielona plakietkę z cyfrą 4. Bez DPF nie było możliwości otrzymania ów plakietki , dlatego też niemiaszek był zmuszony założyć filtr
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Moi mili czy stosowanie Mobil 1 ESP Formula 5W30 w silniku AWX z dołożonym DPF ma sens ? Jakie macie na ten temat poglądy ?
-
Rysy na bocznej szybie
Zależy czy jesteś aż tak pedantyczny ,żeby coś z tym robić . Mi osobiście nawet małe , choć widoczne ryski doprowadzały by do szału szczególnie na szybkie przez , którą też często się patrzy ---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- Zależy czy jesteś aż tak pedantyczny ,żeby coś z tym robić . Mi osobiście nawet małe , choć widoczne ryski doprowadzały by do szału szczególnie na szybkie przez , którą też często się patrzy
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
Czy silnik 1,9 TDI w B7 jest na pompowtryskiwaczach czy na commonrailu ?
angelo1101
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta