Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

uhu2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez uhu2

  1. Tak trzymac. Oby jak najdluzej.
  2. Gratki Arturo! ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- P.S.Jak tam piecyk?
  3. Raczej nie. Prawdopodobnie bedzie info na vagu.
  4. Elegancko Artur!
  5. Ale co ma Artur zmienic? Obecnie centralka z zalancza piecyk na stale i daje sygnal na kierunki o wlaczeniu. Czasowe wlaczenie jest na zegarku.
  6. Dokladnie tak. Tylko ze jak plyn osiagnie 80stopni to piec przechodzi w czuwanie. Gdy temperatura plynu spadnie poniżej chyba 60stopni piec znow ruszy.
  7. Nie jesli odpalisz autko gdy piecyk dziala to w przeciwieństwie do ori webasto z a4 to nasze bedzie smigac dalej. Wtedy dziala jak dogrzewacz i szybciej silnik osiaga 90stopni:-)
  8. Ty masz ten z antenka wysuwaną? Webasto Twoje Arur pracuje 30min ale na zegarku. Gdy wlaczysz je pilotem dziala az skonczy sie paliwo w zbiorniku webasto czyli do okolo godziny.
  9. I Ja czy Arty a to koła od Ciebie to i Ty lustra nie dostaniesz :polew: Było się Bartek nie odzywać...ja wiedziałem, że Marcino tak mnie potraktuje :decayed::polew: ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- To nie dym Marcin tylko Artur zrobil saune swojej Audi hi hi! (Po kolejnych rozruchach bylo juz git) Zbyszek Webasto śmiga aż miło a wrażenie jak się wsiada do ciepłego auta w mrozie...BEZCENNE!! Ciesze się ze smiga jak trzeba. Cieplo w autku to jedno a miny sasiadow skrobiacych szyby rano bezcenne hi hi! ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- Felgi koksik;-)
  10. To nie dym Marcin tylko Artur zrobil saune swojej Audi hi hi! (Po kolejnych rozruchach bylo juz git)
  11. Oj tak dymu bylo! Miali trac okolo 3godz ale zeszlo od 11-18! Klatwa szarej myszki dala nam popalic.
  12. Tylko nie pokazuj filmu z pierwszego i drugiego odpalenia!:-)
  13. Przeciez 1.8t ma wydech z dwiema rurami. Jaki cel w zmianie?
  14. Mowilem zebys od tego zaczol hi. ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- W schowku sprawdz amortyzator z czujnikiem ktory elancza lampke.Masz go zaraz pod klapka boczna. W drzwiach prawdopodobnie popekane przewody w gumie miedzy slupkiem a drzwiami. Z bagaznikiem trudno powiedziec.
  15. Laczniki drazka stabilizatora .
  16. Sprawdz jeszcze czujniki bocznego uderzenia w srodkowych slupkach. Zacznij od strony pasazera. Zanim zaczniesz je sprawdzac pamietaj ze pod fotelami sa po dwiw kostki od poduszek jedna w podlodze druga pod siedziskiem.
  17. Karolu caly czas do przodu:-) PS. Dokladka nadal czeka na mnie?
  18. Tyl z a6 tez podejdzie.
  19. A czy wszyscy musza miec doly w kolorze? Trzeba miec swoje zdanie czasami. Jak dla mbie oki:-)
  20. Zdejmij dekielek srodkowy wypnij wszystkie kable z plytki sterujacej. Nastepnie musisz odkrecic yrzy srubki z dekielka aluminiowego przykrywajacego palnik. To ten w jtorym siedza kable zolte i brazowe. Podnies do góry i zobaczysz świece ktora ma dwa zolte kable.Wysowasz ja z palnika i demontujesz z gumowego mocowania w alumibiowym dekielku.
  21. uhu2 odpowiedział(a) na Nicco temat w 1.9TDI
    Sprawdz jeszcze czy nie masz wody w grodzi akumulatora i czy dywanik od strony kierowcy masz suchy. Mozliwe ze dostala sie woda przez obudowe ECU i zalala przekaznik pompy paliwa ktory masz zaraz obok modulu MCE.
  22. Kolego pierwsza sprawa jaka musisz zrobic to wyjac wlaczniki szybek i rozebrac na czesci. Przeczysc styki czyli blaszki sprezynowe i bedzie smigac. Ogarnialem ten problem u kolegi ktory tez mial tak jak u Ciebie problem z szybami. Pozdro
  23. Dzieki wielkie! O to chodzilo.
  24. Tomek a masz numery katalogowe tych springow w tej firmie?
  25. Kolego masz moze zdjecia jak to wyglada na aucie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.