-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Zrobione działa. Jak zwykle 5 gwiazdek ?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Od jakiej wersji zacząć ? jest jakiś klucz według którego powinienem podnosić wersję i jak to zrobić podmieniać nazwę ?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Panowie od kilku dni bezskutecznie poszukuje wsad do patches pod MHI2_er_aug22_2116_MU0333 Czy ma ktoś jakiś pomysł ? koniecznie potrzebuję tą wersję czy może da się zastąpić inną ?
-
[ALL B6] RNS z A6 czy podejdzie do A4 ? (ogłoszenie)
Ogólnie szukam czegoś 2Din może być rns lub bns zależy jak cenowo wyjdzie , bo już nie mogę patrzeć na mojego Concerta
-
[B6 AWX] Nieszczelność w dolocie jak zdiagnozować Vagiem?
ok wielkie dzieki jutro zrobię logi zobaczymy co wyjdzie ...[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:33_________________________________________________Wiec zrobiłem logi w sposób podany powyżej , podepnę je tutaj aby niezakładać nowego tematu: 003, oraz 011 razem dynamiczne: http://fotosik.org/viewer.php?file=46218240403114328024.jpg 010 dynamiczne : http://fotosik.org/viewer.php?file=36603979668617143049.jpg Jesli coś zrobiłem żle to sory
-
[ALL B6] RNS z A6 czy podejdzie do A4 ? (ogłoszenie)
OK dzieki bedę szukał czegoś pod a4[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 11:14_________________________________________________Znalazłem jeszcze coś takiego http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e0-b6-audi-navigation-radio-telefon-i1730028759.html
-
[ALL B6] RNS z A6 czy podejdzie do A4 ? (ogłoszenie)
Witam , znalazłem taką aukcje http://allegro.pl/audi-a6-rns-d-dx-polskie-menu-stan-bdb-i1728579150.html stąd pytanie czy ten rns podejdzie do A4 B6 jeśli tak to co dokładnie trzeba przerobić...
-
[B6 AWX] Nieszczelność w dolocie jak zdiagnozować Vagiem?
Witam, mam pytanie jak w temacie w jaki sposób mogę zdiagnozować nieszczelność układu dolotowego za pomocą Vaga ?
-
[B6 AWX] Logi do sprawdzenia- szarpnięcie pow.2000 obr + brak mocy
Jutro ruszam po nowy zobacze , wtedy zrobie nowe logi...
-
[B6 AWX] Logi do sprawdzenia- szarpnięcie pow.2000 obr + brak mocy
Wrzucam resztę logów choć dziś wszystko było ok zauważyłem że mam padnięty G62 temperatura skacze jak oszalała raz 60 st raz 135, (może przez to komp) wariuje niewiem na ile te logi wyjdą wiarygodne co mnie jeszcze zaniepokoiło podczas gdy logowałem grupę odpowiedzialna za egr cząsło budą jak cholera co powiecie o tym programie czy rzeczywiście aż tak żle ? Statyczne Grupy: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28958.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28959.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28960.html Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28961.html Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28962.html Grupy: 018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28963.html Dynamiczny Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28965.html Ps.Szczerze już sam się pogubiłem z tymi logami jak coś nie tak to sorry
-
[B6 AWX] Logi do sprawdzenia- szarpnięcie pow.2000 obr + brak mocy
Tak seryjna , program od (autoseba wrocław). Jutro wrzucę resztę logów
-
[ALL B6] Mata grzejna
Ja kupiłem w zeszłym roku maty po 10zł za sztukę gość miał na alledrogo do dziś żałuję że nie kupiłem ich więcej
-
[ALL B6] Webasto analogowe TT dw50 + klimatronic - sposób podłączenia
Piec ,tłumik + mocowanie+sterownik T70 +antena+instalacja (kompletna węże przewody wtyczki) = 400zł używka od Golf IV , gośc od którego to kupiłem niebardzo chyba wiedział jakie są ceny. Co do montażu to najwiekszy problem sprawiło mi zamocowanie ale temat do ogarnięcia. Montowałem w kolejności: -przeróbka mocowania (4h i cięcia starego mocowania, i przymiarek ) -spuszczenie płynu (na moje oko wlałem wiecej ok 0,5 l) -podłączenie węży (króćce miałem w kpl) -podłączenie paliwa (wpięcię na powrót do zbiornika moje webasto ma wbudowany zbiornik z pompką) -podłączenie instalacji , zasilanie masa Pracę wyceniam na jeden dzień od rana do wieczora . to na tyle
-
[B6 AWX] Logi do sprawdzenia- szarpnięcie pow.2000 obr + brak mocy
Witam poniżej wstawiam logi dynamiczne : Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28726.html Grupy: 003,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28727.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28728.html B6 AWX 1.9 Mój problem to brak mocy powyżej 2 tys obrotów oraz dziwne szarpnięcie jakie towarzyszy zbliżeniu się obrotów silnika właśnie do 2000, co dziwne problem nie występuje gdy silnik jest zimny Z góry dziękuję za odpowiedż.
-
[ALL B6] Webasto analogowe TT dw50 + klimatronic - sposób podłączenia
ja władowałem webasto analogowe , wszystko śmiga
jacol184
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta