Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Logi do sprawdzenia- szarpnięcie pow.2000 obr + brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poniżej wstawiam logi dynamiczne :

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28726.html

Grupy: 003,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28727.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28728.html

B6 AWX 1.9

Mój problem to brak mocy powyżej 2 tys obrotów oraz dziwne szarpnięcie jakie towarzyszy zbliżeniu się obrotów silnika właśnie do 2000, co dziwne problem nie występuje gdy silnik jest zimny :mysli:

Z góry dziękuję za odpowiedż.

Opublikowano

czy tam jest seryjna sprezarka, kto robil program w tym aucie ?

zrob komplet logow ...

Opublikowano
  • Autor

Tak seryjna , program od (autoseba wrocław).

Jutro wrzucę resztę logów

Opublikowano

nie zapomnij o 001 dynamiczne ...

program bardzo kiepski ...

Opublikowano

i 018 :)

Opublikowano

Ale dostaje po d*pie ta "gwizdawka" :gwizdanie:

sorki za :ot::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam resztę logów choć dziś wszystko było ok zauważyłem że mam padnięty G62 temperatura skacze jak oszalała raz 60 st raz 135, (może przez to komp) wariuje niewiem na ile te logi wyjdą wiarygodne :mysli: co mnie jeszcze zaniepokoiło podczas gdy logowałem grupę odpowiedzialna za egr cząsło budą jak cholera :shocked: co powiecie o tym programie czy rzeczywiście aż tak żle ?

Statyczne Grupy: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28958.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28959.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28960.html

Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28961.html

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28962.html

Grupy: 018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28963.html

Dynamiczny Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/jacol184_28965.html

Ps.Szczerze już sam się pogubiłem z tymi logami jak coś nie tak to sorry :blink:

Opublikowano

zauważyłem że mam padnięty G62 temperatura skacze jak oszalała raz 60 st raz 135 , może przez to komp wariuje :mysli:

I sam sobie odpowiedziałeś :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jutro ruszam po nowy zobacze , wtedy zrobie nowe logi...

Opublikowano

Tylko proszę Cię kup go w ASO :cool1:

Opublikowano

Zamiesc porzadnie komplet logow z podzialem na statyczne, BS i dynamiczne. Kazdą grupe logujemy pojedynczo.

Logi wykonales zle i ze tak powiem na "odwal sie".

W swietle powyzszego klodeczka :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.