Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

woxtek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W tej chwili przerywa tylko na zimnym silniku tak jak by się coś poprawiło bo wcześniej przerywało czy był ciepły czy zimny może spróbować zalogować na zimnym silniku i jeśli tak to jakie grupy. A co do softu to nic złego się nie działo, soft zmieniony zaraz na samym początku a auto posiadam już 4 lata zdarzało się takie przerywanie ale tylko na zimnym silniku i to bardzo rzadko. ---------- Post dopisany 22-04-2014 at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2014 at 20:40 ---------- NO ludziska widzicie cos w tych Logach czy wygląda na OK bo sprawdziłem że jak auto postoi chwile i jak sie odpali i ruszam z tak zwanego buta to zaczyna przerywać już nie gaśnie tylko szarpie
  2. EGR Zaślepiony tylko przewody nie odłączone
  3. Witam ponownie Logi zrobione Bardzo proszę o analize Próba Dynamiczna VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Proba Statzcyna i B.S. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  4. ok to zainwestuje i zrobie logi dam znać
  5. podpiąłem zero błędów a problem z logami mam bo bateria nie trzyma w lapku (następny wydatek) na postoju gaz do spodu i nic się nie dzieje tylko podczas jazdy
  6. Witam Od jakiegoś czasu na zimnym silniku 1,9 tdi AWX 2001r (30-50 około ) stopni, przy nagłym dodaniu gazu auto gaśnie lub traci moc i zaczyna szarpać silnikiem tak jak by palił na dwa gary i po kilkunastu sekundach wraca do normy. Bywało tak jak silnik zgasł ciężko było go zapalic tak jak by nie dostawał paliwa, przykład drugi gdy wcisne pedał do końca auto nie przyśpiesza i zaczyna szarpać, odjęcie gazu i wszystko w normie. Filtr paliwa wymieniony miałem nadzieje że może to on nic nie pomogło. Proszę o pomoc może ktoś miał podobny problem. Pozdrawiam
  7. woxtek odpowiedział(a) na intel18 temat w 1.9TDI
    Pytanie a jak wykasować EGR z kompa
  8. Mam prośbę o wstawienie kilku propozycji z kompletami (tarcze klocki) na tył do mojego auta.
  9. Witam Pytanie dotyczy tego zestawu, klocki i tarcze na tył (Audi A4 B6 1.9TDI 130KM AWX 2001r.) 1.http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-tyl-audi-a4-avant-b6-2001-i2209986155.html 2.http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-tyl-audi-a4-b5-b6-po-2000r-i2215434823.html Które będą dobre czy szukać coś innego? Pozdrawiam
  10. Witam Pytanie dotyczy wymiany uszczelnienia pompowtryskiwaczy. Ponieważ podnosi się stan oleju, nie wiem, czy poradzę sobie sam czy raczej oddać auto do mechanika.
  11. woxtek odpowiedział(a) na woxtek temat w 1.9TDI
    A nie na obu jest czujnik????
  12. woxtek opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam!!! Od jakiegoś czasu drży auto. Sprawdzając na vagu, wyskoczył błąd (17996-engine mount solenoid (n144/n1450) short to open circuit p1588-35-10 lutermittent) wiem że to poduszka ale nie wiem która. Wchodząc pod auto obie wyglądają podobnie mają taki różowawy nalot. A tu foto http://imageshack.us/g/192/zdjcie0419t.jpg/ Pytanie dotyczy która do wymiany i jak dokładnie sprawdzić
  13. Wątpię!! Ja wywaliłem całkiem EGR i jeszcze kilka bajerów podczas wirusowania i puki co nie mam problemów. TO jakie bajery wywaliłeś? Pochwal się, może ja też cos wywalę
  14. woxtek odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    Witam Podepnę się pod temat, ponieważ mi od jakiegoś czasu drży auto. Sprawdzając na vagu, wyskoczył błąd (17996-engine mount solenoid (n144/n1450) short to open circuit p1588-35-10 lutermittent) wiem że to poduszka ale nie wiem która. Wchodząc pod auto obie wyglądają podobnie mają taki różowawy nalot. A tu foto http://imageshack.us/g/192/zdjcie0419t.jpg/
  15. Dzięki Panowie chyba to sprzęgło, bo faktycznie jak włożę rękę od góry to środek koła się kręci z minimalnym oporem co pół obrotu. Dzwoniłem do motoryzacyjnego i koleś szukał szukał i się nie doszukał jeszcze muszę podjechać do jakiegoś inkszego sklepu. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.