-
Wymiana rozrządu
Nie posiadam instrukcji i tu jest problem.
-
Wymiana rozrządu
Panowie mam audi a4 b6 1.9 TDI awx i przebieg 260000 tyś co ile kilometrów muszę wymieniać rozrząd.
-
Wąż intercoolera
Kolego może masz namiary gdzie mogę kupić ten pierścień? Czy tylko serwis.
-
Wąż intercoolera
Panowie jaki jest nr. okrągłego uszczelniacza na wężu co idzie od intercoolera do plastykowej rury. Na zdjęciu rurka nr.6 wchodzi w rurkę nr2.
- Hamulce
-
Hamulce
Ostatnie pytanie jaki mam rozmiar tarcz 280 czy 288
-
Hamulce
Co sądzicie o tarczach MIKODA za 110zł brać czy kupić coś innego?
-
Hamulce
Panowie jaki gimbus będzie mi potrzebny do wymianay
-
Hamulce
Panowie jakie mam kupić klocki i tarcze hamulcowe do mojego auta? Audi a4 b6 1.9tdi silnik AWX,kolega mi polecił klocki denckermann.
-
Dziwny odgłos przy puszczaniu gazu
I co naprawiłeś te szuranie?
-
co to za dzwięk?
Ja mam to samo i śmigam tak już 3 lata.
-
Szarpie
Wszystko ok.
-
Szarpie
Poduszki sprawdzone są dobre. Może jakieś pomysły?
-
Szarpie
Wymieniałem pod skrzynią rok temu.
-
Szarpie
Panowie, mam problem taki że gdy jadę na niskich biegach 1,2,3 przy małych prędkościach to gdy puszczam gaz by zwolnić to mi szarpie. Brakuje mi takiego płynnego zejścia z obrotów czasami wolę wcisnąć sprzęgło niż puścić gaz by uniknąć tego szarpnięcia. I strasznie gałka zmiany biegów się rusza.
vctra11
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta