Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vctra11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vctra11

  1. vctra11 odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    Nie posiadam instrukcji i tu jest problem.
  2. vctra11 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Panowie mam audi a4 b6 1.9 TDI awx i przebieg 260000 tyś co ile kilometrów muszę wymieniać rozrząd.
  3. vctra11 odpowiedział(a) na vctra11 temat w 1.9TDI
    Kolego może masz namiary gdzie mogę kupić ten pierścień? Czy tylko serwis.
  4. vctra11 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Panowie jaki jest nr. okrągłego uszczelniacza na wężu co idzie od intercoolera do plastykowej rury. Na zdjęciu rurka nr.6 wchodzi w rurkę nr2.
  5. vctra11 odpowiedział(a) na vctra11 temat w Układ Jezdny
    Ok to kupię 288
  6. vctra11 odpowiedział(a) na vctra11 temat w Układ Jezdny
    Ostatnie pytanie jaki mam rozmiar tarcz 280 czy 288
  7. vctra11 odpowiedział(a) na vctra11 temat w Układ Jezdny
    Co sądzicie o tarczach MIKODA za 110zł brać czy kupić coś innego?
  8. vctra11 odpowiedział(a) na vctra11 temat w Układ Jezdny
    Panowie jaki gimbus będzie mi potrzebny do wymianay
  9. vctra11 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Panowie jakie mam kupić klocki i tarcze hamulcowe do mojego auta? Audi a4 b6 1.9tdi silnik AWX,kolega mi polecił klocki denckermann.
  10. I co naprawiłeś te szuranie?
  11. Ja mam to samo i śmigam tak już 3 lata.
  12. Wszystko ok.
  13. Poduszki sprawdzone są dobre. Może jakieś pomysły?
  14. Wymieniałem pod skrzynią rok temu.
  15. Panowie, mam problem taki że gdy jadę na niskich biegach 1,2,3 przy małych prędkościach to gdy puszczam gaz by zwolnić to mi szarpie. Brakuje mi takiego płynnego zejścia z obrotów czasami wolę wcisnąć sprzęgło niż puścić gaz by uniknąć tego szarpnięcia. I strasznie gałka zmiany biegów się rusza.
  16. Panowie szumi mi alternator czy są tam jakieś szczotki czy łożyska może wymienić.
  17. Ja zalałem takim Castrol 75w90 Syntrans Transaxle 75w-90 1L TAF-X (2518229288) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A ilość to proponował bym aż do przelania korkiem wlewu.
  18. Castrol 75w90 Syntrans Transaxle 75w-90 1L TAF-X (2518229288) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. Castrol 75w90 Syntrans Transaxle 75w-90 1L TAF-X
  20. Stał na równym byłem przy tym jak spuszczał ,mówił że ta śruba którą się wlewa olej jest zarazem miarką .A olej zmieniłem bo mam na liczniku 250tyś i chce nią jeszcze trochę polatać.
  21. Koledzy dziś wymieniłem olej w skrzyni biegów i na forum piszą, że wchodzi 2.3 l a mechanik mi wlał 2.8 powiedział że musi sie przelacz aż korkiem wlewu co wy na to. Czy grozi to uszkodzeniem skrzyni ---------- Post dopisany 26-08-2012 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-08-2012 at 16:34 ---------- Panowie może ktoś pomoże.
  22. Ja wstawiłem separator oleju od Lublina i syf z odym zbiera mi sie w odstojniku i dolot suchy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.