-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Powinieneś mieć w miarę świeży
-
Siłownia
Zależy jakie uszkodzenie, jeżeli znaczne lub całkowite zerwanie przyczepu to tylko operacja
-
Polecane opony zimowe
Zostały mi po sprzedaży auta 4 sztuki Michelin Alpin A4 po 2 sezonach. Jeżeli byłbyś zainteresowany to PW.
-
Chiptuning Pomorze - opinie
To co? Miał ci jeszcze blow joba zrobić?O tym nie pomyślałem, w takim razie odejmuję jeszcze jedną gwiazdkę z ostatecznego wyniku..
-
Siłownia
70% dieta, jak zapniesz dietę, to po intensywnym treningu siłowym (np 5x15p z przerwą 60s) zrób 20 min bieżni, szybki marsz pod dużym nachyleniem 9%+. Przed bieżnią dobrze jest wziąć jakieś szybko wchłanialne białko żeby spalić tłuszcz a nie bicki
-
Strefa motocyklistów
Mam na sprzedaż używany przez 2 miesiące shoei neotec czerwony rozmiar S albo M?, polska dystrybucja i jeszcze 3 lata gwarancji. Kilka bardzo minimalnych rysek a tak jak nowy.
-
Chiptuning Pomorze - opinie
Ja z Tune-Up jestem średnio zadowolony. Może trafiłem na słabszy dzień Roberta, a może tak to wygląda zawsze. Z racji quattro brak hamowni, soft testowany na Trakcie Św. Wojciecha. Operacja mniej więcej wyglądała tak: logi statyczne, logi dynamiczne na ulicy, powrót, wrzucenie softu, logi dynamiczne na ulicy, lekkie podciągnięcie programu, ponowny przejazd, koniec, 1100 pln, bye bye. Całość trwała 30 minut.
-
Gdzie sprawdzić auto w Gdańsku?
GTI na Kościelnej Vass serwis na Fikakowie
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Można poczuć się jak w prawdziwym bolidzie
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Klima zostaje?
-
Opryskiwacz/Pianownica - jakiej używacie ? Jaka poj. aby była praktyczna ?
Gloria Foam Master
-
Niewidzialna wycieraczka - problem z mażącymi wycieraczkami
Alkohol izopropylowy
-
Spojlery, nakładki, dokładki, hokeje - prośba o małą pomoc
Belka, spryskiwacze, halogeny, kierownice powietrza pasują. "wystarczy" górna nakładka, spojler, dolny grill i kartki
-
podwyższenie zawieszenia ( zbyt twardo)
brzmi mądrze, co to?
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Chciałeś takie niebieskie postojówki, czy chinczyk takie spakował jako 6000K?
iras_gda
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta