-
Klekotanie na wolnych obrotach. CDHB
A jak sprawdzić ten zawór? Niby oglądał ale jest ten sam który był wymieniany.
-
Klekotanie na wolnych obrotach. CDHB
Po prostu odłamał się taki kawałeczek bieżni, łańcuch nie miał z tym nic wspólnego, tak chodzi o okular, nowy po złożeniu już na nowym rozrządzie. Nie wiem czy to mogło coś uszkodzić. Coraz bardziej wątpię żeby wariator był uszkodzony. Może coś z olejem lub ustawieniem. Dodałem zdjęcie na starym rozrządzie to może komuś coś do głowy przyjdzie.
-
Klekotanie na wolnych obrotach. CDHB
Już Ci wszystko Tłumaczę. Więc tak. Od jakiegoś czasu silnik trzęsło delikatnie na wolnych oborach. Jeden mechanik stwierdził że to wtryski, więc zostały wymienione. Nic to nie pomogło. Później mój „kolega” mechanik stwierdził że zapłony mogą wypadać przez wyciągnięty łańcuch. Kupiłem zestaw z obudową wałków na Allegro firmy mv parts. Dodam że rozrząd był robiony na blokadach. Po złożeniu po dodaniu gazu kiedy obroty spadały wariator hałasował jakby bez oleju. Auto zostało rozebrane i kawałeczek bieżni od tej obudowy się odkruszył, gdyż była bardzo cienka krawędź przy kanale olejowym. Przełożyłem sitko do starej, wariator rozkręcaliśmy i wysyłałem zdjęcia do kogoś kto regeneruje, powiedział że wszystko jest okej. Po złożeniu wariator nie ma „awarii” jednak klekocze po rozgrzaniu silnika jak diesel. Teraz tak myślę że kupiłem olej na Allegro motul, może był jakiś podrabiany? Sam już nie wiem, ogólnie od 3 miesięcy walczę z silnikiem. ps. doloty czyszczone.
-
fake obserwuje zawartość Klekotanie na wolnych obrotach. CDHB
-
Klekotanie na wolnych obrotach. CDHB
Witam. Mam ciężki temat z moim autem. Po wymienię rozrządu i uszkodzeniu obudowy wałków, silnik zaczął klekotać na wolnych obrotach. Bardzo bym prosił osoby doświadczone o wskazówki. IMG_3515.MOV
-
Zawieszenie S- Line, Avant 1.8 T
Orientuje się ktoś od jakich wersji pasują ? 2.0 tdi ma inną klasę wagową. Pozdro
-
Sprężyny S4 B8 do A4 b8 1.8T
Tak chyba zrobię, aczkolwiek opinie na temat kompatybilności z oryginalnymi amortyzatorami są podzielone.
-
Szarpanie przy wkręcaniu się na obroty
Doszliście co było powodem tego szarpania ?
-
Sprężyny S4 B8 do A4 b8 1.8T
Dzięki bardzo. A czy nie ma przeciwwskazań do założenia sprężyn obniżających o 20/30mm względem oryginalnego zawieszenia na fabryczne amortyzatory ? Szkoda mi wymieniać bo mam nowe.
-
Sprężyny S4 B8 do A4 b8 1.8T
Witam. Czy sprężyny od S4B8 pasują do A4b8 1.8T (wersja nadwozia taka sama), byłbym wdzięczny za informację na ten temat. Jestem zainteresowany jedynymi jednak nie wiem czy różnica wagowa tych 2 modeli nie robi różnicy. Pozdrawiam
-
Spada z obrotów nieraz szarpie nieraz gaśnie
http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/przyczyna-moze-byc-czujnik-walu-326505/
-
Spór Allegro
znalazłem paragon !
-
Spór Allegro
masz racje, tylko że sprzedawca urwał teraz kontakt, normalnie zrobił się przezroczysty ..
-
Spór Allegro
paragon mi przez przypadek ktoś wyrzucił, ostatnio u mnie duże zamieszanie . Ale mam te kartę która była na paczce jest tam cena nazwisko itp ?
-
Spór Allegro
Tak tylko lampy szły kurierem i on mi powiedział że taka opcja kosztuje u nich 5o zl nie pamiętam jaka to była firma. W każdym bądz razie wysyłam ten szrot do nich niech sobie z z tych lamp zupe ugotują ja ich nie chce, kasy pewnie mi już nie zwrócą ...
-
Spór Allegro
tak koszt 50 zł powiedz mi kto tak robi ?
fake
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta