Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

PO otwarciu drzwi światła wewnatrz autka swieca ( z przodu przy lusterku, na głowami pasażerów z tyłu i w bagazniku) jednak światła które są montowane w drzwiach nie świeca

CO moze byc przyczyna? Moze jest od nich bezpiecznik ? ;/

POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO otwarciu drzwi światła wewnatrz autka swieca ( z przodu przy lusterku, na głowami pasażerów z tyłu i w bagazniku) jednak światła które są montowane w drzwiach nie świeca

CO moze byc przyczyna? Moze jest od nich bezpiecznik ? ;/

POMOCY

a masz vaga, żeby sprawdzić czy nie ma jakiegoś błędu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vaga nie mam... ale bylem ostatnio (miesiac temu - wtedy tez nie swiecilo) u mechanika to powiedził ze wszystko "cacy" zadnych błedów ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... a jak to sprawdzic ? ... nie wiem czy ma to cos do tematu... ale mam podświetlane pokretła przy nawiewach. Te podswietlane pokretła i te swiatełka które mi nie swieca to chyba skład "pakietu oświetlenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz czujnik zmierzchu - pakiet oświetlenie znajdujący się na drzwiach lub pod nogami kierowcy/pasażerów włączy się... jak już się ściemni :)

Jest jeszcze inna opcja - może masz gratisa. Boczki z pakietem ale bez podciągniętej wiązki.

Bardzo często w naszych autach zamontowany jest niekompletny pakiet oświetlenia - u siebie np. mam podświetlane kratki nawiewów, podłokietnik i diody w panelu przednim ale klamek, drzwi i przestrzeni nóg już poskąpili i teraz będę musiał sam to rezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik zmierzchu mam.... jednak nie włącza on oświetlenia w drzwiach... da się jakos sprawdzić czy bez rozbierania boczków drzwiowych czy są tam wogle zarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drzwiach masz dwie lampki na rancie. Czerwoną (standard) i białą pod spodem (opcja). Rozumiem że chodzi Ci o te pod spodem. Jak się przyjrzysz, plastik osłaniający żarówkę powinien mieć profil (dziurę na włożenie śrubokręta i podważenia). Głowy uciąć nie dam ale większość osłon w aucie tak ma więc tam pewnie też tak będzie - no przecież bez sensu byłoby ściągać tapicerkę aby wymienić żarówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kolegi który ma B6 s-line te swiatełka swieca, zarówno przy zgaszonym jak i zapalonym silniku. .. wiec nie wiem co jest grane... moze faktycznie bezpiecznik jest od tych lampek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za sprawdzenie... ale mamy dalej zagadke nie rozwiazana. :>.. jutro postaram sie zobaczyc czy te czerwone niby szkiełko da sie zdjąc. Moze zobacze czy to tylko odblask czy jest tam zarówka...

A może Ty cos wykombinujesz w tej sprawie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem podważyć śrubokrętem ale po usłyszeniu delikatnego "chrup" dałem sobie spokój :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne chrup wcale nie oznacza pęknięcia elementu odblaskowego lub pakietu oświetlenia ( normalne że chrupie bo mało kto zagląda do środka żeby tam coś sprawdzić ) Bart-S i Fotograf87 spokojnie polecam delikatnie i cierpliwie podważyć w kilku miejscach i ustąpi :)

P.S Też miałem kiedyś stracha :polew: ..ale odrobina cierpliwości i wszycho gra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij boczek nie jest dużo roboty a rozwiąże Twój problem... będziesz wiedział czy to atrapa czy światełko ... ja mam pełny pakiet oświetlenia i mnie świeci czerwone i pod spodem światełko(od dołu)

hmm popatrz na obrazek demontowanie światełka wygląda na proste

swiatlowdrzwiach.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne... moje czerowne niby światełka to tylko odblaski. Da się je wyjąć podwazając od góry leciutko np śrubokrętem. Wyjąłem i okazało się, że to tylko odblask ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne... moje czerowne niby światełka to tylko odblaski. Da się je wyjąć podwazając od góry leciutko np śrubokrętem. Wyjąłem i okazało się, że to tylko odblask ;]

No właśnie o tym mówiłem,sam kiedyś u kumpla widziałem,że mu świecą no i myślałem,że coś mam z żarówkami albo bezpiecznikami,wyciągnąłem no i ze spuszczoną głową do domu-odblaski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...