Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam A4 z 2004 z czesciowym pakietem oswietlenia( nawiewy, popielniczka itd) dorezalem juz ambient z przodu( te dwie czerwone diody- efekt malina ) i sprawdzalem te czerwone w drzwiach- tylko odblaski, ale bede dokladal pozostale. Ale najpierw kierownica. Juz am wszystkie graty. Co do wyciagania tego odblasku, jak sprawdzalem to u nie tez bylo"chrup" ale za bardzo i jeden zaczep sie ulamal. Ale nie ma znaczenia, bo i tak bede wymienial

Bart-S jakbys mogl mi na PW wyslac liste czesci potrzebnych do zalozenia lampek w drzwiach( czerwonych i bialych) i tych na nogi, to bede wdzieczny.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest ze swiatelkiem w bagazniku, a wzasadzie na krawedzi klapy - czy jak macie odblaski w boczkach to w bagazniku to tez jest odblask, czy bagaznik Wam swieci ? Bo mnie niestety nic nei swieci, auto z 2004, bez pakietu oświetlenie, ale mam podświetlane nawiewy i podłokietnik. Mam juz nowa tapicerke i boczki sa z pakietem podswietlenie, ale problem polega na tym, ze z tylu musze przelozyc staraa wiazke, bo nowa tapoicerka z tylu ma korby, a ja mam elektryczne szyby. No, ale wtedy trzeba by pociagnac kable do lampek, takze chyba dam sobie spokoj z lampkami. Mam ochote na te lampkiw klamkach i tu moje pytanie jak one powinny swiecic, non stop, czy przy wlaczonych swiatlach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest ze swiatelkiem w bagazniku, a wzasadzie na krawedzi klapy - czy jak macie odblaski w boczkach to w bagazniku to tez jest odblask, czy bagaznik Wam swieci ? Bo mnie niestety nic nei swieci, auto z 2004, bez pakietu oświetlenie, ale mam podświetlane nawiewy i podłokietnik. Mam juz nowa tapicerke i boczki sa z pakietem podswietlenie, ale problem polega na tym, ze z tylu musze przelozyc staraa wiazke, bo nowa tapoicerka z tylu ma korby, a ja mam elektryczne szyby. No, ale wtedy trzeba by pociagnac kable do lampek, takze chyba dam sobie spokoj z lampkami. Mam ochote na te lampkiw klamkach i tu moje pytanie jak one powinny swiecic, non stop, czy przy wlaczonych swiatlach ?

Powinny świecić po przekręceniu kluczyka. :mysli: Co do światełka w bagażniku to sprawdź co tam masz? Delikatnie podegnij klosz i będziesz wiedział albo podepnij pod VAGa i też pokaże Ci np. spaloną zarówkę. Mnie ostatnio wymienili na serwisie przy okazji przeglądu. :naughty::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jedrus1 musisz sprawdzic przewody w wiazce ktora idzie od slupka do drzwi w tej czarnej gumie tam napewno zlamal ci sie przewod zasilajacy lampki i ti jest przyczyna ich gasniecia przy szeroko otwartych drzwiach.Jest to kabel kolor brazowy u mnie byl grubszy od pozostalych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...