Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waldi_007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Mam pytanie odnośnie kuli do haka. ta duża kulka luźno chodzi przez co nie można wpiąć haka. Można jakoś to rozebrać i zobaczyć co tam się popsuło? http://zapodaj.net/00aba42a7bceb.jpg.html
  2. Tak. Wszystko wróciło do normy.
  3. Hm no przed chwilą dzwonił że zrobione. Szklanki wymienił i niby ok. Mam nadzieję że sie nie rozczaruje na miejscu. Auto odebrane. Wymieniony wałek i szklanki. Widziałem stary wałek i jedna krzywka nieźle zdarta a szklanka pod nią z dziura i tak jak by wklęsła. Mechanior stwierdził że od nowości siedzą więc 350 tys wytrzymują[emoji51] dzięki za pomoc koledzy i życzę dobrego w Nowym Roku!
  4. Słyszał ale wtedy stwierdził że wtrysk [emoji51] no ale mówił że rozbierze i zobaczy i okazało się że szklanki popękane. Czy zablokowana to nie wiem bo nic ni mówił.
  5. Silnik otwarty - diagnoza- popękane szklanki. Mam nadzieje ze tylko to. a żeby ta wymienić duże zabawy? Tzn trzeba zdjąć głowice i planować? Bo nic o tym nie wspomniał. Tylko że wymieni...
  6. hmmm dobra bo mnie stresujesz niepotrzebnie;p zawiozę do mechanika i niech sprawdzają. jak mi się nie opłaci tutaj robić to ładnie na lawecie do pl pojedzie rozmawiałem dziś ze znajomym mechanikiem i stwierdził że to wtrysk albo uszczelka wtrysku. po odpaleniu na zimnym ewidentnie chodzi na 3 gary i kopci. jutro auto jedzie na dokładną diagnozę. ale możliwe że to właśnie wtrysk?? na nagrzanym bardzo wali więc ja osobiście wtrysk bym wykluczył...
  7. jak bedę miał czas to wyjmę wałki i szklanki to zrobię fotki;p póki co dzięki wielkie kolego
  8. a taka ryska (przyjmując że nie ma innej) kwalfikuje wałek do wymiany?
  9. tak wszystko z mojej furmanki zdjęcia i filmy z dziś ta rysa jest na 2 licząc od szyby . może problem z ciśnieniem oleju? postaram się w tym tygodniu to sprawdzić. ja też nie wiem o co kaman. ale może faktycznie szklanki do wymiany. ale to już tego mój umysł nie ogarnie:)
  10. Grupa 23 https://www.youtube.com/watch?v=YJqIbF9kHm4 Grupa 13
  11. od 5 lat jeżdzę na motulu specific zawsze kupuje od Dzika oleju raczej nie musiałem dolewać a wymieniałem co ok 8 tys. żeby przybywało też nie zauważyłem. dodam jeszcze ze patrzyłem wrtyski na vagu w grupie 18 wg instrukcji z neta. wszystkie miały wartość 0 a gdy przygazowałem wszystkie pokazywały 4 więc chyba wtryski ok?
  12. kurde kolego naprawdę jesteś fachura . Już skręciłem wszystko bo auto stoi pod chmurką ale jak znajdę czas to zajrzę tam jeszcze raz. czyli w najgorszym przypadku wałek do wymiany i szklanki? kurde to trochę drogo mnie wyjdzie bo jestem za granicą a tutaj remonty to kuuupa kasy. chyba Audi pojedzie na lawecie do pl:) Podjadę może na sprawdzenie ciśnienia oleju, może coś wykaże A kilka dni temu wystawiłem go na sprzedaż ;/ Ewentualnie w takim stanie ale za niego wezmę? może jakiś mechanik się skusi
  13. Witam Zdjąłem dziś pokrywę i przejrzałem wałek mając nadzieję że "tylko" broki wyleciały ale są na swoich miejscach. Ogólnie jak na moje amatorskie oko jest ok. Jedyne co to jest rysa w miejscu które zaznaczyłem na zdjęciu. jak się przejedzie palcem to jest dobrze wyczuwalna.Myślicie że to może być problem? Dodam kilka zdjęć może ktoś coś zobaczy i kolejny filmik ;D Będę wdzięczny za pomoc. https://www.youtube.com/watch?v=FbbTx9cxE6c
  14. zrobiłem tak jak pisałeś i niestety dalej tłucze. myślę że minimalnie słabiej ale wali . słychać też jakiś dziwny świst jak schodzą obroty. jak by turbo. tak powoli świszcze. woda w zbiorniczku wyrównawczym nie bulgocze. jest trochę mętna ale chyba bez oleju. węże które idą od zbiorniczka miękkie po rozgrzaniu. Jakieś pomysły? może turbo się posypało.?? bo to klekotanie jest ponad 2 tys obrotów. niżej silnik chodzi ok
  15. wczoraj jak zaczeło się trząść auto przejechałem ok 50 km. przyjechałem do domu i na rozgrzanym silniku nagrałem film. dziś na zimnym zaraz po odpaleniu . dziś tak jak mówisz już tak nie wali. płynu ubyło sporo. dużo ponad stan minimum. nie ma oleju w płynie ale włożyłem tam palec i na ściankach jak by okopcone.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.