-
jakie przyspieszenie po chipie 2.0tdi
fabrycznie do 100 -9,7s, czyli zyskamy po chipie 1s, jak dla mnie to efekt słaby, zmieniam więc auto na BMW z 3.0tdi i będzie mniej problemów i osiągi dużo lepsze
-
jakie przyspieszenie po chipie 2.0tdi
czy ktoś się orientuje jakie mogę uzyskać zmiany w przyspieszeniu 0-100km/h po chipie silnika 2.0tdi 143kM, wiem że mogę uzyskać po chipie 180kM i ok. 400Nm, tylko jak ma sie to do różnicy w przyspieszeniu i prędkości max. ?
-
jakie zmiany po 9.2009r
może ktoś napisać co zmieniono pod koniec 2009r w a4 b8?
-
[B6 AWX] nr wzmacniacza
czy wzmacniacz o nr. 8E5 035 223 to jes to samo co 8E9 035 223, z wyglądu to jest to samo, według mnie to jeden montowny był w B6 a drugi w B7 dlatego ta zmiana ?
-
[B6 AWX] Nie grają tylne głośniki
wszystko grało jak trzeba, radio orginalne musiałbym sprawdzić nazwę, nic nie dłubałem,
-
[B6 AWX] Nie grają tylne głośniki
nie grają mi tylne głośniki tj. subufer i drzwiowe, wyczytałem że najczęściej jest to przyczyna uszkodzonego wzmacniacza, czy to możliwe? czy można sprawdzić taki wzmacniacz? Patrzyłem nawet na allegro takie wzmacniacze i mam pytanie dotyczące nr.wzmaciacza, czy różni się wzmacniacz 8E9 035 223 od 8E5 035 223,
-
[B6 AWX] Wymiana sprzęgiełka klimy
czy sprzęgiełko sprężarki klimy można wymienić bez wyjmowania sprężarki? rozumiem że wystarczy wymienić coś takiego jak w linku poniżej: http://www.newageproduct.pl/?page=shop&run=det&ru=search&word=6seu12c&order=3&id=81
-
[B6 AWX] Co oznaczają te cyfry na tabliczce sprężarki klimy
compressor assy 447-220-8422 ? dalej jest 6seu12c 01c01579 DENSO
-
[B6 AWX] Poproszę o nr. sprężarki klimy
poproszę o nr sprężarki klimy 2001r, 1.9tdi 130ps, vin wauzzz8ez1a015226, i jeżeli oddzielnie sprzęgiełko sprężarki pozdrawiam
-
[B6 AWX] Zerwane sprzęgiełko - klima nie działa
witam po wizycie u mechanika okazało się że mam zerwane sprzęgiełko spręzarki, z tego co powiedział to nowe kosztuje 600zł lub 900zł orginał. Nie wiem co robić czy szukać drugiej sprężarki czy nowego sprzęgiełka. Może ktoś mi podesłać jaka sprężarka pasuje do mojego modelu - jakiś nr. z etki, z tego co wiem to muszę szukać z roczników 2001 i 2002, bo już 2003r były jakieś zmiany.
-
[B6 AWX] Kontrolka ciśnienia oleju
olej po wymienie 4tyś, właśnie wymieniłem czujnik ciśnienia oleju ten bronzowy pod filtrem oleju, żadnej poprawy, jutro podepnę pod waga, a może odłączenie akumulatora pomoże?
-
[B6 AWX] Kontrolka ciśnienia oleju
dzisiaj zaczęła świecić mi się kontrolka ciśnienia oleju (komunikat oeldruck motor) na wolnych obrotach jest ok, jak przekroczę 1600 obrotów znowu się zapala co może się dziać? to może być sam czujnik - jak go sprawdzić? czy ktoś miał taki przypadek? poziom oleju jest w porządku
-
[B6 AWX] Wymiana przedniego łożyska
czeka mnie wymiana przedniego łożyska, mam więc jedno pytanko czy w tym modelu obędzie się bez prasy? bo z tego co widzę to przednie łożysko jest wkręcane na 4 śruby, więc z wymianą nie powinno być problemu
-
[B6 AWX] Filtr kabinowy - w jakim kierunku strzałka ?
kupiłem filtr kabinowy filtrona i jest na nim napis air flow i strzałka do góry. Jak mam go założyć strzałką w dół ale wtedy napisy będą do góry nogami. Mniej więcej wygląda to tak jak w tym linku, jak załozyć taki filtr? http://moto.allegro.pl/item579665424_filtr_kabinowy_audi_seat_skoda_vw_mann_weglowy.html
-
[B6 AVJ] Załącza się wentylator i nie chce wyłączyć
sprawdź czy do przekaźników które umieszczone są w nadszybiu pod komputerem nie dostała się woda, wszystko znajduje się w plastikowej skrzynce po lewej stronie auta
mareczek13
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta