-
Ilośc koni na kilogram?
Wystarczy podzielić moc przez wagę i masz ile wychodzi na kilogram:) avant wazy 1505 kg gdybys pytał
-
1.8T BFB 163 LPG - Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Logi robisz parami 2+33, 3+20, 115+118 na 3 biegu do odcinki a nie do 4 tys. Wszystkie logi po kasowaniu błędów nawet jak ich nie ma. Zrób te logi na benzynie plus 2+33 ma gazie
-
wymiana uszczelniaczy zaworowych
Wiec prawdopodobnie odmarzlo i problemu nie ma a wcześniej ten syf pewnie przymarz i dlatego tak miałeś. Zapewne jak to rozkręcisz to się zdziwisz ile tam tego syfu heh
-
wymiana uszczelniaczy zaworowych
W pierwszej kolejności sprawdź czy odma ci nie przymarzła
-
Pasek Rozrządu
Najlepiej telefon do aso i oni wszystko powiedzą:) znalazłem w jednym temacie ktoś wymieniał w serwisie i oni twierdzą ze wymiana +-150tys km lub 7 lat.
-
Pasek Rozrządu
Rorzad wymienia się albo po danym przebiegu tu audi mówi o pierwszej wymianie po 180 tys km albo po danym okresie czasu ( nie czasem 5 lat ?)
-
Rozkodowanie wlepki
E4J brak wiec zapewne pakiet sport. Sprawdź sobie w dekoderze co masz to będzie najprościej. A tu zapewne s line wersja Allegro ;p najtańszy pakiet najbardziej lubiany przez handlarzy hehe
-
[AVJ] Przepływomierz Pierburg / Bosch / Używka
Standardowo dla avj przeplywka przy 6000obr/min powinna wskazywać 132 g/s chyba ze masz auto po programie to będzie dawała więcej Wiec twoja wartość na serie jest dobra
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
Panowie warto jeszcze napisać na jakich kołach jeździcie bo różnica jest w spalaniu między 15 a18:)
-
Po dodaniu gazu leci biały dym
Jak na moje oko to są dwa wyjścia jeżeli śmierdzi olejem to przymarzła ci odma jeżeli nie ma zapachu to prawdopodobnie skropliło ci się trochę wody w układzie wydechowym i po wygrzaniu następuje odparowanie stad ten biały dym
-
Błędy w mim audi kto pomoże rozwiązać.
Pierwszy temat zapewne do zrzucenia miska olejowa i czyszczenie smoka albo wymiana czujnika oleju jesli cisnienie jest ok druga sytuacja to do wymiany zaworek odpowietrzajacy skrzynie korbowa tematow jest pelno na forum wystarczy chwile poszukac
-
Płyn Chłodniczy Ubywa
Moze puszczac chlodniczka oleju przy filtrze olejowym
-
kontrolka silnika, co jest?
Bez podpiecia pod kompa nic sie nie dowiesz niestety.
-
Ciśnienie w oponach o różnych rozmiarach. Jakie?
Dla 235/45 r17 wlepka pokazuje albo 2.6 albo 2.7 z tego co pamietam ale bym musial zobaczyc
-
Zalewa silnik? 1.8t avj
W pierwszej kolejnosci podepnij kompa i zobacz jakie wali bledy bo na pewno jakies sa. Po tym co piszesz ktoras cewka jest walnieta i nie przepala calego paliwa i idzie ci w wydech. Najlepiej jak masz kogos z takim silnikiem to pozycz cewke na podmiane albo kup jakas uzywke i po kolei wymieniaj.
zwiadowca85
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta