Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zwiadowca85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. zwiadowca85 odpowiedział(a) na Marciol temat w 1.8T
    Wystarczy podzielić moc przez wagę i masz ile wychodzi na kilogram:) avant wazy 1505 kg gdybys pytał
  2. Logi robisz parami 2+33, 3+20, 115+118 na 3 biegu do odcinki a nie do 4 tys. Wszystkie logi po kasowaniu błędów nawet jak ich nie ma. Zrób te logi na benzynie plus 2+33 ma gazie
  3. Wiec prawdopodobnie odmarzlo i problemu nie ma a wcześniej ten syf pewnie przymarz i dlatego tak miałeś. Zapewne jak to rozkręcisz to się zdziwisz ile tam tego syfu heh
  4. W pierwszej kolejności sprawdź czy odma ci nie przymarzła
  5. zwiadowca85 odpowiedział(a) na nieniedzielny temat w 1.8T
    Najlepiej telefon do aso i oni wszystko powiedzą:) znalazłem w jednym temacie ktoś wymieniał w serwisie i oni twierdzą ze wymiana +-150tys km lub 7 lat.
  6. zwiadowca85 odpowiedział(a) na nieniedzielny temat w 1.8T
    Rorzad wymienia się albo po danym przebiegu tu audi mówi o pierwszej wymianie po 180 tys km albo po danym okresie czasu ( nie czasem 5 lat ?)
  7. zwiadowca85 odpowiedział(a) na sitar temat w Audi A4 B6/B7
    E4J brak wiec zapewne pakiet sport. Sprawdź sobie w dekoderze co masz to będzie najprościej. A tu zapewne s line wersja Allegro ;p najtańszy pakiet najbardziej lubiany przez handlarzy hehe
  8. Standardowo dla avj przeplywka przy 6000obr/min powinna wskazywać 132 g/s chyba ze masz auto po programie to będzie dawała więcej Wiec twoja wartość na serie jest dobra
  9. zwiadowca85 odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    Panowie warto jeszcze napisać na jakich kołach jeździcie bo różnica jest w spalaniu między 15 a18:)
  10. Jak na moje oko to są dwa wyjścia jeżeli śmierdzi olejem to przymarzła ci odma jeżeli nie ma zapachu to prawdopodobnie skropliło ci się trochę wody w układzie wydechowym i po wygrzaniu następuje odparowanie stad ten biały dym
  11. Pierwszy temat zapewne do zrzucenia miska olejowa i czyszczenie smoka albo wymiana czujnika oleju jesli cisnienie jest ok druga sytuacja to do wymiany zaworek odpowietrzajacy skrzynie korbowa tematow jest pelno na forum wystarczy chwile poszukac
  12. zwiadowca85 odpowiedział(a) na dawid4728 temat w 1.8T
    Moze puszczac chlodniczka oleju przy filtrze olejowym
  13. zwiadowca85 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Bez podpiecia pod kompa nic sie nie dowiesz niestety.
  14. Dla 235/45 r17 wlepka pokazuje albo 2.6 albo 2.7 z tego co pamietam ale bym musial zobaczyc
  15. zwiadowca85 odpowiedział(a) na Rcinma1 temat w 1.8T
    W pierwszej kolejnosci podepnij kompa i zobacz jakie wali bledy bo na pewno jakies sa. Po tym co piszesz ktoras cewka jest walnieta i nie przepala calego paliwa i idzie ci w wydech. Najlepiej jak masz kogos z takim silnikiem to pozycz cewke na podmiane albo kup jakas uzywke i po kolei wymieniaj.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.