Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pcmirek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam jak mam nastepujący problem dołożyłem moduł po czym pdlaczyłem mikrofon wszystko zadziałało przy składaniu pomyliłem kable od mikrofonu i teraz nie słychać mnie pokazuje przerwany obwód mikrofonu czy ktoś by pomógł w opisie kabli mikrofonu króry + a który - ma takie mikro
  2. pcmirek odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.6
    już zamontowana cewka raczej winna była dzieki za pomoc
  3. pcmirek opublikował(a) temat w 1.6
    mam pytanie czy żeby wymienić cewke zapłonową w a4 b6 1.6 trzeba odkręcić kolektor ssący ?? czy jest jakis inny sposób ??
  4. pcmirek odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.6
    mam jedna cewke nie mam osobno na każda świece bo szukałem i na allegro pisze że 1.6 i 1.8 jest niby to samo
  5. pcmirek opublikował(a) temat w 1.6
    mam pytanie czy cewka 1.6 a 1.8 jest taka sama ??
  6. ja chce gdzieś tak z 2003 2004 r kupić ale właśnie dowiaduje się na temat skrzyń a niby w cabrio jest inna ale nie wiem właśnie jaka lepsze tip tronic ale nie wiem od którego roku montowali
  7. i jak sie sprawuje tobie skrzynia
  8. mam pytanie odnośnie skrzyni biegów automatycznej bo chce zakupic auto a4 b6 2.4 V6 rocznik 2002/2003 i czy to jest multitronic ??
  9. znajomy chce tez zmienić manetke i pyta czy ta manetka http://allegro.pl/manetka-przelacznik-pelny-fis-audi-a4-b6-b7-i4750729039.html dolna na zdjęciu bedzie pasować do audi a4 b6 2002r sedan
  10. czy licznik od anglika z pełnym fisem bedzie smigać też po zmianie czy bedzie trzeba przekodować na wersje europejską
  11. manetke już zamontowałem czyli aby z tej białej kostki licznika podłanczam kable do manetki od fifsa i wszystko gra
  12. mam pytanie znajomy mnie prosi o zmiane licznika na fis rok auta 95 czy taki licznik do niego podejdzie http://olx.pl/oferta/zegary-licznik-vdo-audi-a4-b5-duzy-fis-CID5-ID6RMBr.html#a99c8291a0 i jak z podłaczeniem manetki od sterowania fisa
  13. na to by wychodziło bo ja całkiem zielony a ja dodałem sobie po zakupie auta +4 – selektywny centralny zamek (podczas otwierania auta z pilota, jedno naciśnięcie przycisku otworzy tylko drzwi kierowcy, klapkę wlewu paliwa i wyłączy funkcję SAFE - drugie naciśnięcie otworzy pozostałe drzwi oraz odblokuje zamki maski i bagażnika) +32 – blokada zamków wszystkich drzwi po przekroczeniu 10km/h (zamki zostają otwarte dopiero po wyjęciu kluczyka z zapłonu, bądź przez manualne otworzenie drzwi przy pomocy przycisków zamka centralnego w tapicerce drzwi kierowcy) i to sie równało 06756 . problem rozwiązany przewody w kostce zielone i jeden kabel przerwany
  14. ok dzięki no nie miałem bo w aucie zamontowany jest bo chyba ktoś juz zmienił zbiorniczek kiedyś ok ale dzieki
  15. mam pytanie który jest pin 1 a który 2 czujnika płynu spryskiwaczy http://zapodaj.net/a3782a30f801f.bmp.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.