-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth - podłączenie elektryczne
witam jak mam nastepujący problem dołożyłem moduł po czym pdlaczyłem mikrofon wszystko zadziałało przy składaniu pomyliłem kable od mikrofonu i teraz nie słychać mnie pokazuje przerwany obwód mikrofonu czy ktoś by pomógł w opisie kabli mikrofonu króry + a który - ma takie mikro
-
wymiana cewki zapłonowej
już zamontowana cewka raczej winna była dzieki za pomoc
-
wymiana cewki zapłonowej
mam pytanie czy żeby wymienić cewke zapłonową w a4 b6 1.6 trzeba odkręcić kolektor ssący ?? czy jest jakis inny sposób ??
-
cewka zapłonowa
mam jedna cewke nie mam osobno na każda świece bo szukałem i na allegro pisze że 1.6 i 1.8 jest niby to samo
-
cewka zapłonowa
mam pytanie czy cewka 1.6 a 1.8 jest taka sama ??
-
A4 B6 2.4 v6 cabrio automat
ja chce gdzieś tak z 2003 2004 r kupić ale właśnie dowiaduje się na temat skrzyń a niby w cabrio jest inna ale nie wiem właśnie jaka lepsze tip tronic ale nie wiem od którego roku montowali
-
A4 B6 2.4 v6 cabrio automat
i jak sie sprawuje tobie skrzynia
-
A4 B6 2.4 v6 cabrio automat
mam pytanie odnośnie skrzyni biegów automatycznej bo chce zakupic auto a4 b6 2.4 V6 rocznik 2002/2003 i czy to jest multitronic ??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
znajomy chce tez zmienić manetke i pyta czy ta manetka http://allegro.pl/manetka-przelacznik-pelny-fis-audi-a4-b6-b7-i4750729039.html dolna na zdjęciu bedzie pasować do audi a4 b6 2002r sedan
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czy licznik od anglika z pełnym fisem bedzie smigać też po zmianie czy bedzie trzeba przekodować na wersje europejską
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
manetke już zamontowałem czyli aby z tej białej kostki licznika podłanczam kable do manetki od fifsa i wszystko gra
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam pytanie znajomy mnie prosi o zmiane licznika na fis rok auta 95 czy taki licznik do niego podejdzie http://olx.pl/oferta/zegary-licznik-vdo-audi-a4-b5-duzy-fis-CID5-ID6RMBr.html#a99c8291a0 i jak z podłaczeniem manetki od sterowania fisa
-
A4 B6 problem z otwieraniem drzwi
na to by wychodziło bo ja całkiem zielony a ja dodałem sobie po zakupie auta +4 – selektywny centralny zamek (podczas otwierania auta z pilota, jedno naciśnięcie przycisku otworzy tylko drzwi kierowcy, klapkę wlewu paliwa i wyłączy funkcję SAFE - drugie naciśnięcie otworzy pozostałe drzwi oraz odblokuje zamki maski i bagażnika) +32 – blokada zamków wszystkich drzwi po przekroczeniu 10km/h (zamki zostają otwarte dopiero po wyjęciu kluczyka z zapłonu, bądź przez manualne otworzenie drzwi przy pomocy przycisków zamka centralnego w tapicerce drzwi kierowcy) i to sie równało 06756 . problem rozwiązany przewody w kostce zielone i jeden kabel przerwany
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ok dzięki no nie miałem bo w aucie zamontowany jest bo chyba ktoś juz zmienił zbiorniczek kiedyś ok ale dzieki
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
mam pytanie który jest pin 1 a który 2 czujnika płynu spryskiwaczy http://zapodaj.net/a3782a30f801f.bmp.html
pcmirek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta