Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szczure8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Szczure8 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Koledzy ,ostatnio pisałem że po wyjęciu akumlatora do ładowania i po wyłożeniu nie działało MMI i radio, to samo wróciło po odpaleniu tak jak radził jeden z kolegów ale dzisiaj dopiero zauważyłem że nie otwiera mi się tylne klapa ,czy to może być powiązane z wcześniejszym problemem, czy zbieg okoliczności (klapa nie jest elektryczna,mikro styk w gumie )może ktoś podpowie ,gdzie znajduje się bezpiecznik od tylnej klapy Audi a4 b8 awant 2008 z góry dzięki
  3. Dzięki kolego tak właśnie zrobiłem i mmi odpaliło radio też dziękuję zaoszczędziłeś mi szukania w bespiecznikach a za bardzo się nie znam na elektryce
  4. Witam wszystkich po wyjęciu akumlatora do ładowania i po dwóch dniach podłączyłem spowrotem wszystko działa oprócz mmi i radia jeszcze nie sprawdzałem bezpieczników jeżeli miał ktoś taki przypadek proszę o odpisanie
  5. Szczure8 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich rozładował mi się akumlator nie wiem czy mogę go naładować wyciągając go z auta mam audi4 b8 170km Qatro wiem że na forum dużo się o tym pisze ale im więcej czytam tym mniej wiem jedni piszą że coś się stanie drudzy że można i nie ma problemu proszę o kontakt tych którzy znają się na tym z góry dziękuję za info :-)
  6. Witam wszystkich mam pytanie do tej pory kiedy aura sprzyjała audi4 b8 170km qlatro odpalalo na dotyk ale temperatura spadła do plus 3 i po wyłożeniu kluczyka wciśnięciu świece grzały się z 4 sekundy potem silnik kręcił jakieś 3 4 sekundy i odpalił ale z rury poszła czarna chmura dodam że silnikiem nie trzepie wszedł normalnie na obroty zastanawiam się czy to mogą być świece dodam że nie ma żadnych błędów z góry dziękuję za info ?
  7. Szczure8 odpowiedział(a) na Szczure8 temat w 2.0TDI
    A przed włożeniem klucza nie naciskać sprzęgło dopiero po załączeniu zapłonu
  8. Szczure8 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Wyczytałem na forum że audi4 b8 powinno się włączać zapłon bez sprzęgła gdzieś na innym forum że trzeba wcisnąć sprzęgło bo jest czujnik sprzęgła mój problem polega na tym że trzy razy po wciśnięciu kluczyka świece się rozgrzaly i cisza i nie wiem czy to może być ta przyczyna czy coś innego
  9. Mam pytanie dwa razy za szybko puściłem sprzęgło auto zgasło i nie mogłam go odpalić ale wyszedłem z auta zamknąłem otworzyłem i odpalił bez problemu
  10. Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy audi4 b8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.