Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nieniedzielny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nieniedzielny obserwuje zawartość Bart-S
  2. Są już instalacje które nie ciągną benzyny. Ale koszt to około 11 tys. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. Niee nie wymieniłem nic. Zaczęło się to po wymianie? Kolejna sprawa to wygląda tak jak by co jakiś czas nie dostawał prądu do pompy paliwa ale czym jest to spowodowane... Daj znać będę bardzo wdzięczny Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. Kolego mam ten sam problem. Nie potrafię go rozwiązać od hoho... Masz 1.8 t z gazem może? Jest na to rozwiązanie ale problem nie znika. Na pewno to nie pompa paliwa wymieniłem sam na nową nic ssie nie zmieniło. Polecam poczekać przy odpalaniu aż zgaśnie ok. Wtedy odpala od razu. Pozdrawiam jeśli rozwiążesz problem mam prośbę daj mi znać. Bo jak jadę do mechanika za każdym razem działa idealnie :/ Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. Na pewno spalin? Może to zapach oleju silnikowego? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. Witam serdecznie jak wyżej poszukuje czujnika parkowania do A4 b7 Avant lz7l Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. 4350k Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  8. Zarniki jakie zakupiłem to Osram Night Breaker kupiłem od gościa z forum pełna profeska szybko i sprawnie. Spisują się super chodź teraz myślę że bym kupił bielsze światło bo to jest lekko żółte w każdym razie koniec problemów Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  9. Nie było okazji auto mam jakieś 4 miesiące... Elektronik powiedział że to raczej nie immobilizer. Niesteyy auto mogę zostawić u niego dopiero za tydzień więc dalej się pomecze z tym jak jest. Jeśli to. Immobiliser to gdzie zajrzeć? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  10. Zauważyłem pewna zależność że gdy kończę jazdę gasze samochód i chce ponownie zapalić ni cholere nie chce a gdy zamknę go i otworzę z centralnego zamka odpala od tyka... Może to komuś coś zasugeruje Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  11. Pompa wymieniona na nową tzn wkład ten pierdolnik PCV również wymieniony... Tragedia cholera wie, jadę po trasie, na ciepłym silniku gasze go, chce odpalić nic... Brak pomysłów. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  12. Po cewkach? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Przy włączonym zapłonie? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Jeśli chodzi o temat celem to tydzień temu wymieniłem wszystkie i świece również na nowki sztuki... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Chyba że problem jest na kablach
  15. To akurat nie jest kwestia porannego odpalania tego jestem pewien czy zimny czy ciepły jeden uj Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  16. Nie wiem jakie ciśnienie paliwa jest jak nie odpala. Ogólnie zamontowanym oryginał 4 bary. Używana ale chłopak z forum powiedział że sprawna Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.