-
1.8t BFB Analiza logów, silnik przygasa.
Cześć prosił bym o analizę logów, samochód przygasa na biegu jałowym i czasami gaśnie. Silnik to bfb + LPG (podobno po programie, taki kupiłem.) Dodam też że niestety w grupie 115 118 w okolicy 4800rpm zadrgała mi noga na pedale gazu ;/ Niepokoi mnie też korekcja z sondy lambda, mieszanka uboga? czym to może być spowodowane? tutaj linki do logów Benzyna Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_YX7Ou46.html Gaz Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_f7g4K.html Benzyna Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_78J9p.html Gaz Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_E43pN0z.html Benzyna Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_lQKIz.html Pozdrawiam Bartek
-
Nieprzyjemny zapach spalin w aucie podczas postoju
Oleju nie ubywa. Kolega zajmuje się regeneracja turbin i oglądał. Moja jest w dobrej kondycji
-
Nieprzyjemny zapach spalin w aucie podczas postoju
Więc chyba trzeba wymyc silnik i zobaczyć czy pomoże
-
Nieprzyjemny zapach spalin w aucie podczas postoju
Przed zakupem auta był podobno wyciek oleju ale został wyeliminowany. Mi się wydaje że to wtryski się pocily
-
Nieprzyjemny zapach spalin w aucie podczas postoju
Witam. Mam mały problem. Gdy stanę na światłach lub w korku w środku auta czuje zapach spalin, wymieniłem oringi na wtryskiwaczach ale nieprzyjemny zapach nie znika czy ktoś z was miał może taki sam problem. Audi A4 b6 1.8 1.8t BFB POZDRAWIAM
-
Tłumik środkowy
Mam identyczne pytanie . Zastanawiam sie czy bedzie pasowal. Ktos cos doradzi ?
Skopa
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta