Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 1.8 TFSI 2011r jakie LPG?


maljar1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

pytanie: jaką z własnego doświadczenia instalację LPG możecie mi polecić do Audi A4 1.8 TFSI 2011r.?

Jakiego dobrego gazownika w Warszawie polecacie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj kod silnika to będzie łatwiej. Na bank nie pchaj się w żadne BRC i tym podobne.

W Warszawie masz: Klinika Lpg na Czardasza, Auto Dakar na Mechaników, Autowojownicy w Otwocku, Gs-auto na Marywilskiej. Podzwoń i popytaj co mogą założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2017 o 08:14, maljar1985 napisał:

Witajcie,

pytanie: jaką z własnego doświadczenia instalację LPG możecie mi polecić do Audi A4 1.8 TFSI 2011r.?

Jakiego dobrego gazownika w Warszawie polecacie?

Pozdrawiam

Uważam, że można zastosować instalację do bezpośredniego wtrysku landirenzo omegas direct, jest to sprawdzony i niezawodny system. Z lepszych warsztatów polecam serwis LandiRenzo na Łopuszańskiej i EGP na Ostrobramskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,2-2,8 / 100km

9-11 LPG miasto
7,5-9,5 LPG trasa

Edytowane przez piter85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
pytanie: jaką z własnego doświadczenia instalację LPG możecie mi polecić do Audi A4 1.8 TFSI 2011r.?
Jakiego dobrego gazownika w Warszawie polecacie?
Pozdrawiam
Są już instalacje które nie ciągną benzyny. Ale koszt to około 11 tys.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile będzie kosztował STAG 500 DIS i jak się będzie sprawował. Ponoć niezależny od kodów silnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25/01/2018 o 22:58, piter85 napisał:

2,2-2,8 / 100km

9-11 LPG miasto
7,5-9,5 LPG trasa

A masz tą wersję II ? Ta która niby miała palić 5% ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, truck.daw napisał:

A masz tą wersję II ? Ta która niby miała palić 5% ? :o

nic mi nie wiadomo o wersji I i II ? Konkretnie o co chodzi? Podrzuć jakiś info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30/01/2018 o 15:22, piter85 napisał:

nic mi nie wiadomo o wersji I i II ? Konkretnie o co chodzi? Podrzuć jakiś info ?

sorki pomieszało mi się już wszystko :P Bazowałem na tym linku o PRINS VSI 2.0 gdzie piszą że "choroby wieku dziecięcego mają już za sobą" http://www.e-autogas.eu/instalacje-wtrysk-bezposredni/prins-vsi-2-0-di/

Także sorki za wprowadzanie w błąd. A swoją drogą jak zakładałeś to co ci mówiono o spalaniu benzyny? jak dalego rzeczywistość się ma do obiecanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2018 o 22:58, piter85 napisał:

2,2-2,8 / 100km

9-11 LPG miasto
7,5-9,5 LPG trasa

stag 400 dpi w pasku 1.8tsi , te same parametry, 

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2018 o 04:49, truck.daw napisał:

A masz tą wersję II ? Ta która niby miała palić 5% ? :o

Mi nikt nie mówił o 5%, i takiej też info nie ma na stronie producenta. 
http://www.ac.com.pl/pl-produkty-autogaz/sterowniki-lpg-cng-do-silnikow-z-bezposrednim-wtryskiem/stag-400-dpi/354/ 
w zakładce materiały dodatkowe, widać przykładowe spalania.
Mi mówiono 20% benzyny, 80% gazu. Mniej więcej jest to utrzymane, - wiadomo, że też zależy od stylu jazdy i moim zdaniem pory roku. Zimowe rozgrzewanie, kiedy ja np. odpalam i odrazu ruszam, powoduje, że ta średnio trochę się rozjeżdża.  Latem jest lepiej - gaz się szybciej włącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2018 o 16:24, truck.daw napisał:

sorki pomieszało mi się już wszystko :P Bazowałem na tym linku o PRINS VSI 2.0 gdzie piszą że "choroby wieku dziecięcego mają już za sobą" http://www.e-autogas.eu/instalacje-wtrysk-bezposredni/prins-vsi-2-0-di/

Także sorki za wprowadzanie w błąd. A swoją drogą jak zakładałeś to co ci mówiono o spalaniu benzyny? jak dalego rzeczywistość się ma do obiecanego?

Mówiono mi ok 2-2,5 litra. Jest 2,5-2,8. Dla mnie spoko. Tym bardziej, że ta benzyna jest normalnie palona, co powoduje, że nie palę gazu 12 i w górę, a 8,5-10,5.
Nie wiem, czy już wrzucałem, ale tu są moje spalania: http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/84547
Nie ma co przykładać wagi do pojedynczych odczytów, a raczej do średniej. Czasami butla gazu się opróżni i lata się na Pb, bo nie ma po drodze jak zatankować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2019 o 16:55, wisniakowski napisał:

No i założyłem Landi Renzo silnik cyka jak marzenie ! Spalanie o litr więcej jak benzyny ! Auto płynnie pracuję !

No i tyle powinno być, po prostu masz dobrze wyregulowaną instalacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...