dareckiaudi

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia dareckiaudi

Reputacja

1. Dzięki kolego już chyba wiem wszystko na ten temat trzeba będzie zainwestować w kolejne radio bo te przerwy na wyświetlaczu są irytujące.Widzę ,że temat ogarniasz więc dzięki wielkie pzdr
  2. Rozkręciłem radio i samo wyczyszczenie układu scalonego nic nie pomogło.Może miał ktoś podobny problem ?
  3. Witam Mam pytanie odnośnie radia concert 2 audi.Wyświetlacz w radiu nie działa w 100% dodam zdjęcie radia.Czy może ktoś wyjaśnić jak to naprawić ?.Czytałem na jakimś forum ,że może to być spowodowane "zimnym lutem" pozdro tutaj podaję link do zdjęcia radia : http://zapodaj.net/c63df1b0a08a2.png.html
  4. Lukaszooo kupiłem auto latem więc taki bajer jak websto mnie nie interesował.Teraz jest trochę zimniej więc warto się popytać jak to działa.teraz już wszytko wiem Dzieki
  5. jeśli w kodach wyposażenia masz wpis 9M9 oznacza to możliwość sterowania za pomoca pilota a gdzie mogę sprawdzić kody wyposażenia ?
  6. Czyli nic specjalnego się nie dzieje ? powyżej 70 °C powinno się wyłączać? dziwi mnie to ,że nawet po jeździe ok 20 km także się włączyło. Jeszcze jedno pytanie czy do tego webasta jest dodatkowy pilot ? bo mogę je ustawić jedynie przez przycisk menu koło dźwigni zmiany biegów.
  7. Chodzi mi o radio audi concert
  8. dareckiaudi

płyta /cd

Witam! W jakim formacie należy nagrać płytkę żeby oryginalne radio audi ją odtworzyło ? Pozdo
  9. bWitam klubowiczów! Dzisiaj temeratura na zewnątrz wynosiła +2,5 °C więc ustawiłem sobie temperature w aucie 22 °C.Zauważyłem ,ze samoczynnie włączyło się webasto ktore jest zamontowane fabrycznie (audi a4 b6 2002r 1,9) słychać było głośną pracę.Moje pytanie brzmi czy webasto wspomaga nagrzewanie auta podczas gdy temperatura powietrza jest dość niska? i czy to normalne ,ze podczas jazdy samo się włącza ? dodam ,ze nie mam włączonego webasto w menu komputera. Pozdro
  10. Witam klubowiczów! Dzisiaj temeratura na zewnątrz wynosiła +2,5 °C więc ustawiłem sobie temperature w aucie 22 °C.Zauważyłem ,ze samoczynnie włączyło się webasto ktore jest zamontowane fabrycznie (audi a4 b6 2002r 1,9) słychać było głośną pracę.Moje pytanie brzmi czy webasto wspomaga nagrzewanie auta podczas gdy temperatura powietrza jest dość niska? i czy to normalne ,ze podczas jazdy samo się włącza ? dodam ,ze nie mam włączonego webasto w menu komputera. Pozdro
  11. Jarek882 dlaczego ruszać dwumas skoro nie ma takiej potrzeby? Wracając do sprzęgła jeśli jest konieczna wymiana jaki jest koszt tarczy? plus robocizna? Może ktoś może polecić warsztat w okolicy Tczewa/Starogardu Gdańskiego?
  12. Masz racje nie ten dział juz sie poprawiłem
  13. Witam Od jakiegoś czasu mam problem z obrotami przy nagłym ruszaniu albo wyprzedzaniu auto wchodzi na wysokie obroty i spada przy czym nie nabiera prędkości tak jak powinno. Wygląda to tak jakbym dodał gazu ze sprzęgłem.dodam ,ze nie dzieje się to ciągle ale zdarza się dość często Może ktoś miał podobny problem jak ja i odpowie mi na moje pytanie co to może być Pozdro!
  14. Witam Od jakiegoś czasu mam problem z obrotami przy nagłym ruszaniu albo wyprzedzaniu auto wchodzi na wysokie obroty i spada przy czym nie nabiera prędkości tak jak powinno. Wygląda to tak jakbym dodał gazu ze sprzęgłem.dodam ,ze nie dzieje się to ciągle ale zdarza się dość często Może ktoś miał podobny problem jak ja i odpowie mi na moje pytanie co to może być Pozdro!
  15. Cześć Mam pytanie odnośnie komputera w audi a4 b6 2002 rok chodzi mi o rozszerzenie opcji na wyświetlaczu między zegarami (czy jest w ogóle taka możliwość).Wskazuje mi stację radiową stopnie cencjusza i pozostała ilość kilometrów do przejechania lecz nie pokazuje średniego i aktualnego spalania niemam sterowania w manetkach ale mam przycisk do wejścia w menu pod podłokietnikiem ponieważ w aucie zamontowane jest webasto.