Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] RNS-E BLUETOOTH Gdzie połączyć K-diagnose??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Nie mogę sie połączyć z modułem telefonu ponieważ nie wiem gdzie podłączyć przewód K-diagnose.

tutaj zdjęcie

Zdjęcie0550

Mam też taki problem że jak wsiadam do auto w momencie aktywacji BT słychać głośny dźwięk, tak samo jest przy wysiadaniu - czy mozna to jakoś wyciszyć lub wyłączyć bo jest to bardzo głośne??

Moje auto to A6 C5 2004.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Nie mogę sie połączyć z modułem telefonu ponieważ nie wiem gdzie podłączyć przewód K-diagnose.

tutaj zdjęcie

Zdjęcie0550

Mam też taki problem że jak wsiadam do auto w momencie aktywacji BT słychać głośny dźwięk, tak samo jest przy wysiadaniu - czy mozna to jakoś wyciszyć lub wyłączyć bo jest to bardzo głośne??

Moje auto to A6 C5 2004.

Nie da rade tego wyciszyć :confused4:

Opublikowano
  • Autor

pinyrns.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Tylko tam gdzie zaznaczyles jest juz podłączony już jakiś przewód - od diagnostyki radia.

Jak dodatkowo podłącze ten wolny przewod to vag nie chce sie polaczyc z niczym.

Opublikowano

Ja pod pin 5 mam podłączone w sumie 3 kable i wszystko działa (radio, BT i Tuner TV)

Opublikowano
  • Autor

Ja pod pin 5 mam podłączone w sumie 3 kable i wszystko działa (radio, BT i Tuner TV)

Podłączyłem pod pin 5 przewod k line i wyskakuje taki komunikat:

k line bład

Vag ktorego uzywałem to 409,1.

Interface diagnostyczny to viaken vag usb

Opublikowano
  • Autor

Pewnie za slaby kabel masz :confused4:

:([br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 11:43_________________________________________________

Pewnie za slaby kabel masz :confused4:

A który kabelek by dał radę i jaki program ??

Opublikowano

Ja mam VAG 805.1, z tego co pamietam

Opublikowano
  • Autor

Ja mam VAG 805.1, z tego co pamietam

A jakie macie kabelki do tych programów ??

Czy te programy ktore posiadacie moza zassac z neta za free czy trzeba je kupic ??

Opublikowano

Nie da się ściszyć tego dźwięku... chyba że ma się kierownice multi MFSW.

Opublikowano
  • Autor

Trzeba kupic.... :kox:

A ile kosztuje taki zestaw ??

Lipa że nie można ściszyć bo jest to na maxa głośne.

Co może być przyczyną że moduł nie działa - czy trzeba go kodować lub robić adaptacje. Bo mam drugi moduł który wogole nie lączy sie.

W pierwszym natomiat nie dziala teraz mikrofon :confused4:

Opublikowano

Witam.

Nie mogę sie połączyć z modułem telefonu ponieważ nie wiem gdzie podłączyć przewód K-diagnose.

tutaj zdjęcie

Zdjęcie0550

Mam też taki problem że jak wsiadam do auto w momencie aktywacji BT słychać głośny dźwięk, tak samo jest przy wysiadaniu - czy mozna to jakoś wyciszyć lub wyłączyć bo jest to bardzo głośne??

Moje auto to A6 C5 2004.

Nie da rade tego wyciszyć :confused4:

A ja sciszylem :tongue4:

Nie da się ściszyć tego dźwięku... chyba że ma się kierownice multi MFSW.

Wlasnie tedy droga...., ale wlasnie najczesciej auta z blutooth maja te kierownice.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam.

Nie mogę sie połączyć z modułem telefonu ponieważ nie wiem gdzie podłączyć przewód K-diagnose.

tutaj zdjęcie

Zdjęcie0550

Mam też taki problem że jak wsiadam do auto w momencie aktywacji BT słychać głośny dźwięk, tak samo jest przy wysiadaniu - czy mozna to jakoś wyciszyć lub wyłączyć bo jest to bardzo głośne??

Moje auto to A6 C5 2004.

Nie da rade tego wyciszyć :confused4:

A ja sciszylem :tongue4:

Nie da się ściszyć tego dźwięku... chyba że ma się kierownice multi MFSW.

Wlasnie tedy droga...., ale wlasnie najczesciej auta z blutooth maja te kierownice.

Problem rozwiazany. lepszy kabelek i poszlo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.