Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Odpadła klamka, odpryski/rdza na osłonach słupków


gonzoou

Rekomendowane odpowiedzi

B5, 2000r. No to jak w tytule tematu. Od strony kierowcy odpadła mi klamka, zaczepy wyglądają na lekko ułamane/ukruszone. Chociaż może być też tak, że są całe (nie wiem jak wyglądają w dobrym stanie) Z tej samej strony na klamce są też jakieś wybrzuszenia, zadrapania. Podobnie na osłonach słupków, na trójkątach są jakieś odpryski/wybrzuszenia, a na słupku przednim jest goła blacha w miejscach gdzie styka się on z drzwiami.

Wiem, że trochę pokrętnie wytłumaczyłem. Ale: co te przypadłości mogą oznaczać? Zapewne bity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że ktoś próbował włamać się do samochodu, a z twojego opisu wynika że chyba nie był to fachowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby to było to :) Trochę poczytałem i to odpowiedź z innego forum: "Który a4 b5? Po drugim lifcie zapewne? To nie jest plastik tylko stop chyba aluminium z innym cudem, one faktycznie nie rdzewieją ale "puchną" a dokładnie utleniają. Klamki, trójąty przy szybach w tylnych drzwiach oraz listwe przy zamku klapy bagaznika, masz z tego samego materiału. Zostaje czyszczenie i malowanie jak Ci bardzo przeszkadza."

czyli to chyba to :( Komuś jeszcze w b5 po 2 lifcie tak "napuchło"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te trójkąciki spuchnięte utlenia sie alu i tak sie dzieje 50 pl i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie przypomniałem że kiedyś w Seacie Toledo I też tak miałem że puchły mi listwy przy drzwiach. Wewnątrz był jakiś stop chyba aluminium który utlenił się tak że przy wyjmowaniu listwa się przełamała, wygląda na to że u Ciebie jest to samo, jakaś wada materiałowa.

a na słupku przednim jest goła blacha w miejscach gdzie styka się on z drzwiami

Tak być nie powinno, to jest kiepska robota blacharza.

Co do klamki to sama odpaść raczej nie mogła, chyba że ktoś jej w tym pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że nie powinno, ale tutaj np w giełdzie gościu sprzedaje takie osłony słupków http://postimage.org/image/2uziorekk/ i wyglądają dokładnie tak samo, wyszła blacha tam gdzie drzwi dotykały tych słupków. Nie wiem co o tym myśleć.

i co to jest 50 pl :mysli: bo chyba nie zrozumiałem do końca wypowiedzi KIKO80 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że nie powinno, ale tutaj np w giełdzie gościu sprzedaje takie osłony słupków http://postimage.org/image/2uziorekk/ i wyglądają dokładnie tak samo, wyszła blacha tam gdzie drzwi dotykały tych słupków. Nie wiem co o tym myśleć.

i co to jest 50 pl :mysli: bo chyba nie zrozumiałem do końca wypowiedzi KIKO80 :decayed:

50zl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...