Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Auto Perfect - Piotrków Trybunalski


marek_gie

Rekomendowane odpowiedzi

Auto Perfect Piotrków Trybunalski

ul. Kostromska 41

tel. do właściciela 660 726 601

pracują od 8.00 do 17.00 pn-pt

Robią pełen zakres napraw: mechanika, elektryka, zbieżność geometria, diagnostyka.

Warsztat poznałem przypadkiem, jak jechałem do pracy na trasie Bełchatów- Piotrków. W tym czasie zapiekły mi się kierownice w suszarce i nikt w Bełchatowie nie chciał się podjąć czyszczenia turbiny. Codziennie na trasie jechałem z gościem, który pomykał piękną A8 na piotrkowskich blachach. Zapytałem na CB czy zna kogoś w Piotrkowie, kto robi Audi. Okazało się, że on :naughty:

Podjechałem do niego, umówiłem się, odstawiłem furę o 16.00 i następnego dnia miałem zrobione.

Generalnie na placu ma dużo :audi: i zna je na wylot.

Za czyszczenie turbiny wziął ode mnie 300 zł z fakturą. Teraz auto stoi u niego na wymianie sprzęgiełka alternatora.

Jakby ktoś chciał się z nim skontaktować to można powiedzieć, że jest się z klubu A4 - właściciel często przegląda to forum (i AKP), więc raczej zależy mu na dobrej opinii.

Naprawdę szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Cię Kolego

Też jestem z Bełchatowa. Czy możesz polecić kogoś dobrego w Bełchatowie żeby zrobił mi centralny na pilota ? Czy raczej radzisz tego w Piotrkowie ? To chyba trochę potrwa to lepiej by było na miejscu bo można furę zostawić i iść do domu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Peres w Auto Perfekt nie zrobią mi centrala na pilota.

Ale robiłem tam ostatnio z polecenia marek_gie czyszczenie turbiny i jestem na razie bardzo zadowolony. Auto kupiłem rok temu a że wcześniej nie miałem turbo diesela ani nawet diesela to nie wiedziałem jak to auto powinno chodzić. Ostatnio mi jednak coś cienko przyspieszał i udałem się do Auto Perfekt. Jak wyjechałem z warsztatu i dałem w gaz to byłem w wielkim szoku ! Banan na gębie jak cholera ! Auto chodzi nawet duuuużo lepiej niż jak go kupiłem (a wtedy wydawało mi się, że chodzi spoko). Czyszczenie turbawki 400 stówki ale wymienili mi jeszcze przepływkę bo podobno była szrot ale też na używkę ale w lepszym stanie i wynika z tego że gratis bo jeszcze na początku jak pojechałem to właściciel od razu powiedział że czyszczenie będzie kosztować 400 stówki więc wynika że za przepływkę nic nie wziął.

Mam nadzieję, że nie przechwalę i autko pochodzi dłużej.

W każdym bądź razie na tą chwilę polecam i jak mi się coś zacznie dziać z autkiem (odpukać !) to na pewno tam w pierwszej kolejności skieruję swoje .. 4 kółka OOOO na czterech kółkach...

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tego zakładu nie polecam. Zdarli 300zł za czyszczenie turbiny, a nadawała się do regeneracji. Jak można czyścić turbinę i nie widzieć że łopatki od zmiennej geometrii są wypalone i wyszczerbione. Miesiąc po ich zabiegach byłem z turbiną w Zgierzu i na stole mi gościu rozebrał i wszystko pokazał ironicznie pytając ile wyrzuciłem w błoto za czyszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie polecam ,drogo , może i dobrze ale drogo , a dalej o 5 km w Szydłowie polecam zakład Mascar sebastiana , znają sie nia żeczy , robią głównie audi i Vw , własciciel pracował w vW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...