-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ooo ...matko to już tak żadko spociki...??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zagląda tu jeszcze ktoś ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Halo Pany Jest tutaj ktoś jeszcze ze starej gwardii Daaaawno tu nie lukałem Pozdro dla ekipy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Faktycznie tu forum zamarło...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Łeeee no jak tak można....;/ łooo....daaaawno mnie nie było ... chyba wszyscy śpią....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Helo Ludziska żyje ktoś tu ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemano chłopaki :)
-
A3 2.0 BKD - pęknięcie w obudowie skrzyni biegów
No witam serdecznie. Mam mały problem a w zasadzie może i nie mały...od pewnego czasu zaczęło się gruchotanie w okolicy lewego przedniego koła...na poczatku myślałem że to poprostu poduszka od silnika....niestety po głębszych oględzinach dopatrzyłem się pęknięcia przy obudowie skrzyni.... Auto pracuje normalnie oprócz terkotania....;/ Jutro jade autkiem do mechanika..... Mam pytanko co mogło być przyczyną....i czy musze się liczyć z wysokim zastrzałem finansowym.... Może miał ktoś podobny problem.. Pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie....silniczek 2.0 w TDI o znaczeniu BKD...ma pompę oleju sterowaną elektronicznie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na moje tak jakby coś nie kontaktowało....bo przez dłuższy czas jest dobrze a czasem sie zapali i d*pa;/ może jakieś styki w kostce... ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- to napewno... ale za dużo nie ma co o tym w spominać...bo jeszcze trochę i w kaskach będą kazali jezdzić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oliwa na bank w normie... Z czujnikiem się jeszcze nie bawiłem....Olej tak trzymie powyżej połowy miarki.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam Panowie słychać.... Ja ogólnie po zakupie jestem nowego nabytku..... Ale wałkuje na forum cały czas tematu ...kontrolki poziomu oleju...cholerka..niewiem co jest. Oliwe wymieniłem myślałem że bedzie dobrze a tu wywaliło mi znowu błąd....poziomu oleju. Olej w normie...zalałem lalke Edge`m 5W30. Mache podniose...to błąd sie skasuje...ale za jakiś dłuższy czas znowu wywali;/ Mieliście chopy podobny problem...?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Panowie- Sprawdzenie poziomu oleju
Ogólnie oliwa zmieniona w aucie na Castrola 5W30....póki co cisza....czujnik nie daje o sobie znać. Niewiem czym wcześniej autko było zalane....Zalałem 5W30 bo do swojej starej B6 takową leje i nie miałem nigdy problemu. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00