Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ooo ...matko to już tak żadko spociki...??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zagląda tu jeszcze ktoś ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Halo Pany Jest tutaj ktoś jeszcze ze starej gwardii Daaaawno tu nie lukałem Pozdro dla ekipy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Faktycznie tu forum zamarło...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Łeeee no jak tak można....;/ łooo....daaaawno mnie nie było ... chyba wszyscy śpią....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Helo Ludziska żyje ktoś tu ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemano chłopaki :)
-
A3 2.0 BKD - pęknięcie w obudowie skrzyni biegów
No witam serdecznie. Mam mały problem a w zasadzie może i nie mały...od pewnego czasu zaczęło się gruchotanie w okolicy lewego przedniego koła...na poczatku myślałem że to poprostu poduszka od silnika....niestety po głębszych oględzinach dopatrzyłem się pęknięcia przy obudowie skrzyni.... Auto pracuje normalnie oprócz terkotania....;/ Jutro jade autkiem do mechanika..... Mam pytanko co mogło być przyczyną....i czy musze się liczyć z wysokim zastrzałem finansowym.... Może miał ktoś podobny problem.. Pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie....silniczek 2.0 w TDI o znaczeniu BKD...ma pompę oleju sterowaną elektronicznie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na moje tak jakby coś nie kontaktowało....bo przez dłuższy czas jest dobrze a czasem sie zapali i d*pa;/ może jakieś styki w kostce... ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- to napewno... ale za dużo nie ma co o tym w spominać...bo jeszcze trochę i w kaskach będą kazali jezdzić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oliwa na bank w normie... Z czujnikiem się jeszcze nie bawiłem....Olej tak trzymie powyżej połowy miarki.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam Panowie słychać.... Ja ogólnie po zakupie jestem nowego nabytku..... Ale wałkuje na forum cały czas tematu ...kontrolki poziomu oleju...cholerka..niewiem co jest. Oliwe wymieniłem myślałem że bedzie dobrze a tu wywaliło mi znowu błąd....poziomu oleju. Olej w normie...zalałem lalke Edge`m 5W30. Mache podniose...to błąd sie skasuje...ale za jakiś dłuższy czas znowu wywali;/ Mieliście chopy podobny problem...?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Panowie- Sprawdzenie poziomu oleju
Ogólnie oliwa zmieniona w aucie na Castrola 5W30....póki co cisza....czujnik nie daje o sobie znać. Niewiem czym wcześniej autko było zalane....Zalałem 5W30 bo do swojej starej B6 takową leje i nie miałem nigdy problemu.- Sprawdzenie poziomu oleju
Panowie dopinam się do tematu....Od jakiegoś tygodnia jestem posiadaczem Audi A3 2.0 BKD 140KM. Od czasu do czasu zapala się tez właśnie żółta kontrolka oleju...sprawdzam na bagnecie a oleju max...Żeby było śmieszniej...po zatrzymaniu sie i otwarciu maski oraz sprawdzeniu stanu na bagnecie błąd znika...I jest z nim spokoj znowu na jakiś dłuższy czas. W poniedziałek jade na zmiane oliwy...wiec zobaczymy co bedzie. Pozdrowionka- Terkot przy gaszeniu silnika...
Czasem słychać takie ,,puste" puknięcie....ale naprawdę nie jest to częste.....Od poniedziałku zabieram się za diagnozę. ---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- Czasem słychać takie ,,puste" puknięcie....ale naprawdę nie jest to częste.....Od poniedziałku zabieram się za diagnozę. najczęściej idzie to usłyszeć z szybszej zmianie z 4 biegu na 5...- Terkot przy gaszeniu silnika...
spoko dzięki za rade....nie chce nie potrzebnie narazie kase ładować w dwumas...jeśli trzeba będzie to spoko...autko ma służyć długo. Co do kopania w pedał sprzęgła nie odczułem...Sprzęgło działa bez zarzutów...do tego na wolnych obrotach nic nie słychac. Przy odpalaniu też cicho.... ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- a opcja jakieś poduchy też w chodzi w grę...??- Terkot przy gaszeniu silnika...
Witam Serdecznie. Od wtorku jestem po zakupie autka dla dziewczyny. Zdecydowała się na Audi A3 2005r. z silnikiem 2.0 na pojedyńczym wałku. Autko przed zakupem szczegółowo zbadane na stacji, sprawdzona historia autka. Przy zakupie byłem z mechanikiem....Ogólnie autko w dobrym stanie. Jedyny mankament to taki że przy gaszeniu wydaje terkot...(nie ma w tym jakiegos metalicznego dzwieku) Autko nie szarpie, dobrze się zbiera , chodzi równo. Nie trzęsie budą na wolnych obrotach, sprzęgło działa bez zarzutów.... I teraz ogólnie niewiem jak to zdiagnozować.... liczyłem się z tym że może to być dwumas...( co prawda w histori figurowało wymiana właśnie dwumasu) ale nie wiadomo jak autko było użytkowane. Może znajdzie się osoba co troche doradzi...albo miała podobny problem. Z góry dzięki Pozdrowionka;)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro Panowie coś planujecie jakiś spocik...??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za dużo łotrów tu nie ma- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo wszystkim ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- co tu wszyscy poszli spać....;p- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie Jak wieczoras mija??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra Panowie ja zmykam jutro trzeba podniesć tyłek wcześnie Miłego wieczorku no i do juterka 3majcie się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wkupne czyli dla każdego litra czystej hmm....może za dużo wiary nie przyjedzie .... :D - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00