Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak Madas kiedy wypad wakacyjny??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaaa A Ty??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Strzałeczka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wieczór
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie jutro urzędujecie?? Postaram się wlecieć....ale niewiem czy ogarne bo jutro jeszcze na imieniny...no ale zobacze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry z wieczora
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nic spidalam ...jutro o 4 pobódka... :gwizdanie: 3majta sie Narazinko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć królu A powolutku jak narazie szafa gra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kupic mozesz, ale kiedy to wszystko pozmieniasz? Nie masz czasu na pelnego FISa a co dopiero reszta? A na poważnie to czaki22 z naszego forum handluje, tyle ze podobno juz skonczyły sie promocje i ceny juz są takie jak gdzie indziej. nieee no tunel sam wymienie i panel tez bo rozchodzi mi sie tylko o przyciski A co do Fisa to nie dam rady bo raz ze kompa nie mam a dwa ze kabla to ciągnąć zbytnio nie umiem [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:35_________________________________________________do czakiego pisałem własnie ale póki co go nie ma ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam pytanko...macie namiary może na kogoś kto klamotami handluje do Audi....ogólnie jakby to powiedzień napływ gotówki i chce troche pozmieniać co nie co w niuni.....rozglądam się za tunelem i panelem klimatronika...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmmm...lepiej nic na szybko szczerze Ci powiem że cinko to widze o 4:00 pobódka rano także będzie trzeba odpuscic;/ narazie póki co ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na spocie i tak nie da rady, bo mnie nie ma. Moja corka ma wystep baletowy w Suchym lesie o 17 wiec nijak nie dojade. Natomiast mozemy wyrezac u mnie w garazu np wieczorkiem ktoregos dnia. Moze byc chocby i jutro.Do Kiekrza daleko nie masz. Zakładam, ze jakas godzine do 1,5. cholerka...jutro nie ciekawie w sumie bo robie do 16 przyjade do chaty to będzie coś koło 17 ;/ No co do mnie to sie już zapisałem ale co z tego wyjdzie to niewiem ... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niech bydzie :gwizdanie: aaa żeby nie było to się w pisałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ugadasz ugadasz ! pisz sie na liste i koniec no może....ale już mówiłem Ci że sam nie jade....będe pytał ale jak chętnej nie znajde to nie jade bo będe sie kiczowato czuł- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo Madbar No zasadnicze pytanie jak długo by Ci zeszło ....bo ja na spot jade teraz ale nie wiem czy by Ci sie chciało grzebać.... No kurde ja cały czas myśle o tym zlocie ogólnopolskim...Ale problem jest następujący że narazie jakby no osoby towarzyszącej nie mam a dwa że niewiem jak wyrobie urlopowo bo teraz wszystkie soboty pracujemy....Hmm...choć urlop jakos bym ugadał może...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko powitanko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wszystko w porządku w wielkim mieście Libanie ... spędzam całe popołudnia na podwórku interes się kręci ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam Madas w wielkim świecie słychac?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemano wszystkim !!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko jakoś się to wszystko ogarnie za jednym zamachem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie masz tyle siły to się okaże- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde byle do tego 3-dniowego zjazdu ...Napiłbym sie kurw...z Wami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie to można wykorzystać ?? a gdzie byś chciała? na spocie było wykorzystywane Rako jaki przełożony ?? no jak jaki....Madas rzecz jasna- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ustaliłeś to z twoim przełożonym ?? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00