Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. jak Madas kiedy wypad wakacyjny??
  2. taaaaa A Ty??
  3. Strzałeczka
  4. dobry wieczór
  5. a gdzie jutro urzędujecie?? Postaram się wlecieć....ale niewiem czy ogarne bo jutro jeszcze na imieniny...no ale zobacze
  6. dobry z wieczora
  7. Nic spidalam ...jutro o 4 pobódka... :gwizdanie: 3majta sie Narazinko
  8. cześć królu A powolutku jak narazie szafa gra
  9. Kupic mozesz, ale kiedy to wszystko pozmieniasz? Nie masz czasu na pelnego FISa a co dopiero reszta? A na poważnie to czaki22 z naszego forum handluje, tyle ze podobno juz skonczyły sie promocje i ceny juz są takie jak gdzie indziej. nieee no tunel sam wymienie i panel tez bo rozchodzi mi sie tylko o przyciski A co do Fisa to nie dam rady bo raz ze kompa nie mam a dwa ze kabla to ciągnąć zbytnio nie umiem [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:35_________________________________________________do czakiego pisałem własnie ale póki co go nie ma ...
  10. mam pytanko...macie namiary może na kogoś kto klamotami handluje do Audi....ogólnie jakby to powiedzień napływ gotówki i chce troche pozmieniać co nie co w niuni.....rozglądam się za tunelem i panelem klimatronika...
  11. hmmm...lepiej nic na szybko szczerze Ci powiem że cinko to widze o 4:00 pobódka rano także będzie trzeba odpuscic;/ narazie póki co ;/
  12. Na spocie i tak nie da rady, bo mnie nie ma. Moja corka ma wystep baletowy w Suchym lesie o 17 wiec nijak nie dojade. Natomiast mozemy wyrezac u mnie w garazu np wieczorkiem ktoregos dnia. Moze byc chocby i jutro.Do Kiekrza daleko nie masz. Zakładam, ze jakas godzine do 1,5. cholerka...jutro nie ciekawie w sumie bo robie do 16 przyjade do chaty to będzie coś koło 17 ;/ No co do mnie to sie już zapisałem ale co z tego wyjdzie to niewiem ... :gwizdanie:
  13. no niech bydzie :gwizdanie: aaa żeby nie było to się w pisałem
  14. ugadasz ugadasz ! pisz sie na liste i koniec no może....ale już mówiłem Ci że sam nie jade....będe pytał ale jak chętnej nie znajde to nie jade bo będe sie kiczowato czuł
  15. Elo Madbar No zasadnicze pytanie jak długo by Ci zeszło ....bo ja na spot jade teraz ale nie wiem czy by Ci sie chciało grzebać.... No kurde ja cały czas myśle o tym zlocie ogólnopolskim...Ale problem jest następujący że narazie jakby no osoby towarzyszącej nie mam a dwa że niewiem jak wyrobie urlopowo bo teraz wszystkie soboty pracujemy....Hmm...choć urlop jakos bym ugadał może...
  16. Siemanko powitanko
  17. a wszystko w porządku w wielkim mieście Libanie ... spędzam całe popołudnia na podwórku interes się kręci ??
  18. Co tam Madas w wielkim świecie słychac?
  19. Siemano wszystkim !!
  20. spoko jakoś się to wszystko ogarnie za jednym zamachem
  21. nie masz tyle siły to się okaże
  22. kurde byle do tego 3-dniowego zjazdu ...Napiłbym sie kurw...z Wami
  23. a gdzie to można wykorzystać ?? a gdzie byś chciała? na spocie było wykorzystywane Rako jaki przełożony ?? no jak jaki....Madas rzecz jasna
  24. a ustaliłeś to z twoim przełożonym ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.