Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. a co z Twojej Cię wydziedziczyli ?? :gwizdanie: juz dawno no więc dlaczego malutka złapałaś zawiechę? starczy że Ty gadałeś :gwizdanie: ktoś musiał coby stypy nie było dobrze że za gadanie nie trzeba płacić
  2. a co z Twojej Cię wydziedziczyli ?? :gwizdanie: juz dawno bez komentarza
  3. a co z Twojej Cię wydziedziczyli ?? :gwizdanie: nieee no u mnie wszystko siii Ale od przybytku głowa nie boli ha
  4. Im więcej spocików...tym bardziej czuje się jak w rodzinie
  5. Dzięks za spocika :good:
  6. Cześć Madas
  7. jaaaa no coś Ty :gwizdanie:
  8. No kolejny raz już siema kolejny raz? no dzisiaj juz chyba było
  9. No kolejny raz już siema
  10. Siemano wszystkim
  11. siemanderos chłopoki i dziewuszki Odrazu sorka że na spota nie zawitałem... Robota sie ruszyła....nie to że w niedziele robie ale po kiju sie czułem i całą niedziele w chacie siedziałem żeby czegoś więcej nie chwycić Wogóle chcieliśmy z Malutką razem w parować ale ona niestety na 18-ce była i jej nie pasowało...
  12. ale z drugiej strony jak Ci starczy ten za 700 to po co w sumie przepłacać...
  13. ten 7.91 jakby więcej naszpikowany...
  14. nom fajna sprawa ....Ja właśnie chce dać teraz w maju do prania tapicery bo z lekka brudna
  15. ja też już naszczęscie robótke zaczynam
  16. no ja siły zbierałem
  17. siemanko niezłe wdzianko Co tam Fan ciekawego ??
  18. Powitać wszystkich
  19. ale z Wami mam nadzieje ze w lipcu też sie napije...
  20. taaa jutro libacje cza zacząć jest o co pić
  21. dzięki dzięki :wink4: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:46_________________________________________________wogóle fajny dzionek robote zaczynam od wtorku
  22. co tak tutaj spokojnie dzisiaj ... :gwizdanie:
  23. dziękować
  24. no u mnie 3 dni libacji się szykuje... w końcu dzisiejsze urodziny cza opic
  25. siema gdzie te chłopy, co? stawiam flaszke no sruuu pijemy tylko we dwóch

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.