Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co z Twojej Cię wydziedziczyli ?? :gwizdanie: juz dawno no więc dlaczego malutka złapałaś zawiechę? starczy że Ty gadałeś :gwizdanie: ktoś musiał coby stypy nie było dobrze że za gadanie nie trzeba płacić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co z Twojej Cię wydziedziczyli ?? :gwizdanie: juz dawno bez komentarza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co z Twojej Cię wydziedziczyli ?? :gwizdanie: nieee no u mnie wszystko siii Ale od przybytku głowa nie boli ha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Im więcej spocików...tym bardziej czuje się jak w rodzinie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięks za spocika :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaaaa no coś Ty :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No kolejny raz już siema kolejny raz? no dzisiaj juz chyba było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No kolejny raz już siema
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemano wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanderos chłopoki i dziewuszki Odrazu sorka że na spota nie zawitałem... Robota sie ruszyła....nie to że w niedziele robie ale po kiju sie czułem i całą niedziele w chacie siedziałem żeby czegoś więcej nie chwycić Wogóle chcieliśmy z Malutką razem w parować ale ona niestety na 18-ce była i jej nie pasowało...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale z drugiej strony jak Ci starczy ten za 700 to po co w sumie przepłacać...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten 7.91 jakby więcej naszpikowany...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nom fajna sprawa ....Ja właśnie chce dać teraz w maju do prania tapicery bo z lekka brudna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też już naszczęscie robótke zaczynam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja siły zbierałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko niezłe wdzianko Co tam Fan ciekawego ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale z Wami mam nadzieje ze w lipcu też sie napije...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa jutro libacje cza zacząć jest o co pić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki dzięki :wink4: [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:46_________________________________________________wogóle fajny dzionek robote zaczynam od wtorku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak tutaj spokojnie dzisiaj ... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziękować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no u mnie 3 dni libacji się szykuje... w końcu dzisiejsze urodziny cza opic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema gdzie te chłopy, co? stawiam flaszke no sruuu pijemy tylko we dwóch