Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś z dużą ekipą uderzasz do Chojna??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
napewno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze troche..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobrze będzie bo libacja przewidziana na weekend cały
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No mam nadzieje że dopisze ale choćby nie dopisała to i tak postanowione i jedziemy :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to wrazie czego Nikuś można wypić.... Na spocie jak będziesz można sie tel wymienic jakby co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha a do mnie jakby co to pod górke od strony jeziorka zaraz pierwsza chata centralnie na w prost jeziora jakies 100m zaraz koło plazy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to może gdzieś tam się poszukamy haha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
takie coś przegapić....nie było mnie jeszcze w tedy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: oj Nikuś Nikuś osz kurde to na wszelki wypadek w danielsa musze sie zaopatrzyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty Nikuś w chojnie planujesz być ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najlepi piętrowo- Ty bedziesz spał na samym dole lubisz na górzeeee
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najlepi piętrowo- Ty bedziesz spał na samym dole żebym resztki płynów stracił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No nocleg jest jaby co :decayed:Tyle że dwa wyra ale podłoga dość duża zresztą później i tak to nie ma sensu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieee no trzeba sie pilnować bo prawko potrzebne Odbije sobie za tydzien w piatek na moich urodzinkach fajnie przypadły Rako daj adres na PW wpadniem z wizytą klubową już jest :naughty: do Chojna dojedziecie, pod górke łatwą ją zauważyć No i gdzieś tam mnie wypatrzycie Nie zapomnijcie jakby co o 0,5 [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:22_________________________________________________ cześć .... Rafi z kolegą był i z tego co mówił to trafią ale jak coś to będziemy w kontakcie telefonicznym [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:20_________________________________________________ Marcelińska bukowska sory za pomyłke Ja tam zawsze mówiłem że na Marcelińskiej eeee to nie daleko to już by się skapnął
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieee no trzeba sie pilnować bo prawko potrzebne Odbije sobie za tydzien w piatek na moich urodzinkach fajnie przypadły uważaj żebyśmy Ci sie nie zwalili na ten balet bo na wódke nie zarobisz :polew: Ahahahha No włąśnie czy to było zaproszenie... ?? Ok miłego wieczoru lece do pracy narka czujcie sie zaproszeni Nocleg zapewniam :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcelińska
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieee no trzeba sie pilnować bo prawko potrzebne Odbije sobie za tydzien w piatek na moich urodzinkach fajnie przypadły uważaj żebyśmy Ci sie nie zwalili na ten balet bo na wódke nie zarobisz :polew: eee jakby co zapraszam.... Wstęp 0,5 i impreze krecimy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieee no trzeba sie pilnować bo prawko potrzebne Odbije sobie za tydzien w piatek na moich urodzinkach fajnie przypadły
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ma być 20 stopni i słoneczko No to ogień więc musze moją panią namówić na mycie auta.... ja jutro zrobie mycie....w sobote na imieniny mykam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oj to i ja się przywitam jak na gośćia przystało [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:07_________________________________________________ ma być 20 stopni i słoneczko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
malutka szacun żeby nie było no dokładnie nie którzy np. sie dziwią że chce mi sie jechac na spot bo dla nich to nic interesującego to nie jest No niestety nie którzy nie czują klimatu...ale każdy ma swoje zdanie... mi też - do poznania taki kawoł jedziesz tylko żeby se kawe wypić a ja: noooo, tak sie szlachta bawi [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:03_________________________________________________siemano Italiano i wszystko na temat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamiętamy ja tam bede na pewno, :gwizdanie: Ty i Bart-S to wiadomka Też będe tradycyjnie na kacu pewnie ale będe..... ty znowu samochód tylko podstawisz :tongue4:Ale pamietaj jak bedziesz zostawiał kardke to kase zostaw jakąś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dokładnie nie którzy np. sie dziwią że chce mi sie jechac na spot bo dla nich to nic interesującego to nie jest No niestety nie którzy nie czują klimatu...ale każdy ma swoje zdanie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ZDRASTWUJCIE PIĘKNE KAWALERY I SZYBKIE DAMY SZYBKIE DAMY DO KOGO?? pewnie chodziło o to że szybko biegacie itp no ja myśle bo inaczej... :> [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________no Rako Ty o pewnego czasu też staram się